Zenidol Latvija – krēms nagu un pēdu mikozei


IR PIENĀCIS LAIKS ATBRĪVOTIES NO SĒNĪTES UZ VISU MŪŽU!

– Aktīvās vielas ātri nonāk iekaisuma perēklī
– Iznīcina sēnītes šūnu struktūru, nomāc tās vairošanos
– Mazina sēnītes infekcijas nepatīkamās izpausmes
– Izvada no organisma iznīcinātās sēnītes organiskās atliekas

Pasūtiet

Daudzi no mums ir pieraduši regulāri apmeklēt sporta zāli, peldbaseinu vai citus sporta veidus. Mēs to vienmēr saistām ar veselīgu dzīvesveidu, tāpēc daudzi nepievērš uzmanību noteiktiem riskiem, kas var rasties. Pirmkārt, publiskas ģērbtuves vai zonas ap baseinu ir infekcijas avots ar sēnīšu infekciju. Šīs problēmas draudi ir tādi, ka daudziem cilvēkiem tā agrīnā stadijā ir asimptomātiska. Pirmie trauksmes zvani parādās apmēram pēc 10-14 dienām un dažreiz pat pēc mēneša. Kas jums vispirms jāpievērš uzmanība:

 • Slikta smaka no kājām.
 • Nagi mainīja krāsu uz dzeltenu, uz virsmas parādījās balti plankumi.
 • Nagu sāka deformēties un mainīt formu.
 • Notiek nagu plāksnes lobīšanās.
 • Plaisas pēdas vai papēža ādā kļūst sāpīgas.
 • Starp pirkstiem rodas nieze vai apsārtums.
 • Āda ir pakļauta pīlingam.

Zenidol – cena, atsauksmes, kā tas darbojas?

Ko darīt, ja šie simptomi tiek atrasti? Pirmkārt, jūs nevarat tos ignorēt. Cik ātri vien iespējams, pierakstieties pie dermatologa un veiciet visus nepieciešamos testus. Pieredzējis ārsts noteiks precīzu diagnozi un varēs noteikt jums piemērotu ārstēšanu. Ievērojot visus speciālista ieteikumus, jūs varat daudz ātrāk atbrīvoties no šīs delikātās problēmas.

Kā izārstēt onihikomozi?

Mūsdienu medicīnas iespējas šajā virzienā ir sasniegušas ievērojamu progresu. Viens no galvenajiem pēdējo gadu atklājumiem ir Zenidol krēms nagu un pēdu mikozei. Izmantojot šo unikālo un dabisko formulu, sēnīšu infekcijas var ārstēt mājās. Krēms satur vairākas labvēlīgas augu izcelsmes sastāvdaļas un vitamīnus, kas palīdz pēc iespējas īsākā laikā atrisināt daudzas veselības problēmas. Šīs vielas aktīvās vielas aptur turpmāku bīstamu sēnīšu sporu vairošanos, kā arī nomāc to aktivitāti. Kosmētikas līdzeklis ir absolūti drošs ādai, bet tajā pašā laikā tas ir nežēlīgs pret pelējumu vai cita veida infekcijām. Komplekss ir parādījis augstu lietošanas efektivitāti pat gadījumos, kad runa ir par sēnītēm, kas ir izturīgas pret daudzām antibiotikām un ārstēšanas metodēm.

Zenidol pretsēnīšu krēms pozitīvi ietekmē vietējo imunitāti, samazina atkārtotas inficēšanās vai iespējamo komplikāciju risku. Šīs ziedes lietošana palīdz ātri iznīcināt infekcijas izpausmes uz ādas un nagiem, kā arī atjaunot bojātās šūnas. Salīdzinot ar citiem analogiem, produkts ir daudz drošāks un efektīvāks. Krēms nesatur ķīmiskas vielas un hormonus. Tas ir absolūti augu izcelsmes produkts, kas ir izturējis visus nepieciešamos klīniskos pētījumus un ir pierādījis savas labvēlīgās īpašības pacientiem ar dažāda veida onihikomozes infekciju.

Zenidol kā tas darbojas:

 • Iznīcina sēnītes struktūru.
 • Paātrina dziedināšanu.
 • Piemīt antibakteriāla iedarbība.
 • Stimulē bojāto audu atjaunošanos.
 • Atbalsta vietējo imunitāti.
 • Palīdz aizsargāt pret mikozes atkārtošanos.
 • Uzlabo un mīkstina cietos ādas slāņus.
 • Atgriež nagiem normālu struktūru un formu.

Zenidol atsauksmes:

Es boksoju vairāk nekā 15 gadus un tikai nesen pirmo reizi saskāros ar nagu sēnīšu problēmu. Es izmēģināju dažādas procedūras – moksibustiju, lāzeru, tabletes. Tas viss bija bezjēdzīgi, līdz es atrisināju Zenidol pasūtīt. Šis krēms ir izrādījies labākais, ko esmu lietojis. Tikai dažu nedēļu laikā viņš mani pilnībā atbrīvoja no diskomforta.

Šis ir labākais līdzeklis nagu un kāju kopšanai! Es ļoti priecājos, ka tagad jūs varat nopirkt Zenidol nopirkt Latvijā, jo es mēdzu lūgt savu draugu atvest man šo krēmu no citām valstīm. Pilnībā atbilst deklarētajām derīgajām īpašībām! Biju patīkami pārsteigts arī par pieejamo Zenidol cena.

Man kā dermatologam man pacientiem jāiesaka tikai augstas kvalitātes un droši produkti onihikomozes ārstēšanai. Pašlaik šis rīks ir Zenidol pēdu sēnītēm. Spēcīga un droša formula ar plašu labvēlīgu iedarbību spektru, kas dod pozitīvu efektu pēc pirmās lietošanas reizes. Šajā gadījumā ziede neizraisa atkarību vai abstinences sindromu.

Zenidol – nopirkt, pasūtīt, piegādāt

Lai saprastu Zenidol kā lietot, uzmanīgi izlasiet instrukcijas, kas atrodas krēma iepakojumā. Tikai ārīgai lietošanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pārāk lielā pieprasījuma dēļ šī produkta piegāde mūsu valsts aptiekām uz laiku tiek pārtraukta. Bet ikviens var pasūtīt Zenidol Latvija, aizpildot pieteikuma veidlapu oficiālajā izplatītāja vietnē. Apmeklējiet pārdevēja vietni un tūlīt pasūtiet oriģinālu produktu.

Informācija šajā lapā tiek sniegta tikai informatīviem nolūkiem. Memberxxlis.com neuzņemas atbildību par produkta drošību vai efektivitāti. Pirms lietošanas konsultējieties ar speciālistu.

Pasūtiet