Yin Yang Huo Max Gel Polska – żel na powiększenie penisa

Yin Yang Huo Max Gel +5 SM ZA MIESIĄC NAPEWNO

– NATURALN I BEZPIENE SKŁADNIKI
– 100% EFEKT
– ZWIĘKSZENIE DŁUGOŚCI I OBJĘTOŚCI
– ZAPOBIEGANIE ZABURZENIOM EREKCJI

Zamów teraz

Jaki jest normalny rozmiar męskiego penisa?

Jaki rozmiar penisa jest uważany za normalny? Jako urolog pracuję od ponad 15 lat i codziennie otrzymuję podobne pytania nie tylko od mężczyzn, ale także od kobiet. Wszystkich interesuje temat męskiego rozmiaru, który jest niezbędny do wielokrotnych kobiecych orgazmów i pełnej satysfakcji seksualnej dla obojga partnerów. Przygotowując się do tego pytania, natknęłam się na ciekawy artykuł europejskich naukowców, którzy opowiadali o rzekomej możliwości powiększania penisa za pomocą różnych kremów i żeli. To dość popularny dziś trend, na którym opiera się cała branża. Ale od razu ostrzegam, że nie wszystkie sprzedawane żele i tabletki na powiększenie penisa mają taki sam stopień skuteczności. Jeśli zamierzasz wypróbować tę metodę, sugerowałbym używanie wyłącznie wysokiej jakości i bezpiecznych produktów o dobrej reputacji i badaniach klinicznych. Do tej pory mogę wymienić wśród nich tylko Yin Yang Huo Max Gel żel na powiększenie penisa.

Yin Yang Huo Max Gel – cena, opinie, jak to działa?

Ile centymetrów gwarantuje kobiecie orgazm podczas seksu? Z fizjologii do intensywnych i wielokrotnych gramów kobieta potrzebuje aktywnej stymulacji punktów G i A wewnątrz pochwy. Punkt G znajduje się na górnej ścianie kobiecej pochwy i jest stymulowany tylko wtedy, gdy penis partnera jest wystarczająco gruby. Jeśli chodzi o punkt A, jest on położony jak najgłębiej i aby go stymulować, penis musi mieć co najmniej 16 cm i być w jak najbardziej stabilnym stanie.

Średnia optymalna długość penisa dorosłego zdrowego mężczyzny powinna wynosić 16-18 cm, a prawdopodobieństwo orgazmu kobiety podczas seksu z takim partnerem jest bliskie 95%. Im mniejszy rozmiar męskiego organu, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że kobieta będzie czerpać maksymalną przyjemność w łóżku. Na przykład penis o długości 14 cm może dostarczyć kobiecie orgazmu tylko w 50% przypadków, a poniżej 13 cm – tylko w 11%.

Co zrobić, jeśli Twój penis ma <14 cm?

Po pierwsze radzę nie popadać w rozpacz. Nie jesteś sam w swoim problemie, a miliony mężczyzn na świecie mają podobne anomalie fizjologiczne. Po drugie, bardzo ważne jest wykluczenie wszystkich możliwych czynników, które mogą zakłócać prawidłowy rozwój męskiego narządu. Radziłabym schudnąć, zwiększyć poziom aktywności fizycznej, znormalizować dietę i zwiększyć częstotliwość współżycia seksualnego. Zapewni to prawidłowy dopływ krwi do męskiego narządu i częściej osiąga mocną i stabilną erekcję.

Po drugie, konieczne jest nadanie dodatkowego bodźca do wzrostu tkanek miękkich. Z punktu widzenia fizjologii nawet po 30 latach męski narząd jest w stanie się powiększać, jeśli wywiera się na niego właściwy efekt. Jeśli nie weźmiemy pod uwagę interwencji chirurgicznej (której zawsze się sprzeciwiam), pozostaje efekt pomp próżniowych, mechanicznych ekstenderów czy kremów i żeli. Koszt powiększalników próżniowych może być zbyt wysoki w zależności od producenta i modelu. Ponadto ekspozycję na próżnię najlepiej wykonywać pod nadzorem profesjonalistów, w przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo kontuzji. Ale kremy i żele mogą być naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Pozwól, że opowiem ci, jak to działa, na przykładzie Yin Yang Huo Max Gel na zwiększenie libido.

Yin Yang Huo Max Gel – kupić, zamówić, dostawa

Dlatego proponujemy stosowanie bezbarwnego żelu o neutralnym zapachu, nakładając go bezpośrednio na powierzchnię penisa. Dlaczego to robisz? Według oficjalnego dystrybutora Yin Yang Huo Max Gel Polska, produkt stworzony przez firmę zawiera specjalne składniki pochodzenia roślinnego, które mają potężny wpływ na męski organizm w kilku kierunkach jednocześnie.

Yin Yang Huo Max Gel jak to działa:

  • Zwiększ rozmiar. Uwolnienie tlenku azotu pod wpływem aktywnych składników preparatu prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych wewnątrz penisa, co zapewnia maksymalne wypełnienie krwią podczas erekcji.
  • Wydłużenie czasu trwania stosunku płciowego. Możesz wytrzymać dłużej i dłużej w sypialni, jeśli zdecydujesz się na Yin Yang Huo Max Gel zamówić. Produkt wyraźnie przewyższa analogi, ponieważ daje pewną kontrolę nad wytryskiem i pomaga pozbyć się przedwczesnego wytrysku.
  • Zwiększenie grubości penisa. W przeciwieństwie do odkurzacza czy ekstenderów żel zwiększa nie tylko długość, ale także grubość penisa. W ten sposób masz możliwość stymulowania punktu G w kobiecej pochwie i zwiększania szans na orgazm.
  • Jakość nasienia. Używając Yin Yang Huo Max Gel na powiększenie członka, stymulujesz syntezę wolnego testosteronu, ważnego hormonu do produkcji wysokiej jakości plemników. Umożliwi to uzyskanie silnego wyrzutu dużej ilości plemników z silnym naciskiem, jak aktorzy porno.

Często Zadawane Pytania:

– Yin Yang Huo Max Gel jak korzystać?

– To bardzo proste: nałóż żel i poczekaj, aż się wchłonie. Ciesz się rezultatami!

– Ile to kosztuje?

– Yin Yang Huo Max Gel cena taniej niż liczne analogi.

– To jest bezpieczne?

– Po przeanalizowaniu Yin Yang Huo Max Gel opinie i wynikach badań klinicznych mogę potwierdzić wysoką skuteczność i bezpieczeństwo produktu.

– Gdzie mogę dostać oryginalny krem?

– Możesz Yin Yang Huo Max Gel kupić w Polsce za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Zamów teraz