Yin Yang Huo Max Gel Česká republika – gel na zvětšení penisu

Yin Yang Huo Max Gel 100PROCENTNÍ SPOKOJENOST, ŽÁDNÉ RIZIKO

– Prodloužení penisu o min. 8 cm
– Zvětšení obvodu penisu o min. 110%
– Významné zlepšení sexuálního uspokojení

Objednat

Jaká je normální velikost mužského penisu?

Jaká velikost penisu je považována za normální? Jako urolog pracuji již více než 15 let a každý den dostávám podobné dotazy nejen od mužů, ale i od žen. Každého zajímá téma mužské velikosti, která je nezbytná pro mnohonásobné ženské orgasmy a plné sexuální uspokojení obou partnerů. Při přípravě na tuto otázku jsem narazil na zajímavý článek evropských vědců, kteří hovořili o údajné možnosti zvětšení penisu pomocí různých krémů a gelů. To je dnes poměrně populární trend, na kterém je založeno celé odvětví. Ale hned vás chci upozornit, že ne všechny prodávané gely a pilulky na zvětšení penisu mají stejný stupeň účinnosti. Pokud se chystáte tuto metodu vyzkoušet, doporučil bych používat pouze kvalitní a bezpečné produkty s dobrou pověstí a klinickými studiemi. Zatím mezi nimi mohu jmenovat pouze Yin Yang Huo Max Gel gel na zvětšení penisu.

Yin Yang Huo Max Gel – cena, recenze, jak to funguje?

Kolik centimetrů zaručí ženě orgasmus při sexu? Z hlediska fyziologie potřebuje žena pro intenzivní a mnohočetné gramy aktivní stimulaci bodů G a A uvnitř pochvy. Bod G se nachází na horní stěně ženské pochvy a je stimulován pouze v případě, že je partnerčin penis dostatečně silný. Pokud jde o bod A, je umístěn co nejhlouběji a pro jeho stimulaci musí být penis alespoň 16 cm v co nejpevnějším stavu.

Průměrná optimální délka penisu dospělého zdravého muže by měla být 16-18 cm Pravděpodobnost, že žena při sexu s takovým partnerem dosáhne orgasmu, se blíží 95 %. Čím menší je velikost mužského orgánu, tím menší je pravděpodobnost, že žena bude mít v posteli maximální potěšení. Například penis o velikosti 14 cm může poskytnout ženě orgasmus pouze v 50 % případů a menší než 13 cm pouze v 11 %.

Co dělat, když je váš penis <14 cm?

Nejprve vám poradím, abyste nepropadli zoufalství. Nejste se svým problémem sama a miliony mužů na světě mají podobné fyziologické abnormality. Za druhé, je velmi důležité vyloučit všechny možné faktory, které mohou narušit normální vývoj mužského orgánu. Doporučil bych vám zhubnout, zvýšit úroveň fyzické aktivity, normalizovat jídelníček a zvýšit frekvenci pohlavního styku. Tím zajistíte normální prokrvení mužského orgánu a častěji dosáhnete pevné a stabilní erekce.

Za druhé, je nutné dodat další stimul pro růst měkkých tkání. Z hlediska fyziologie je mužský orgán i po 30 letech schopen se zvětšit, pokud je na něj vyvíjen správný účinek. Pokud nepočítáme s chirurgickým zákrokem (který vždy odmítám), zůstává efekt vakuových pump, mechanických extenderů nebo krémů a gelů. Náklady na vakuové zvětšovací přístroje mohou být příliš vysoké v závislosti na výrobci a modelu. Vystavení vakuu se navíc nejlépe provádí pod dohledem profesionálů, jinak je vysoká pravděpodobnost zranění. Ale krémy a gely mohou být opravdu dobrým řešením.

Dovolte mi, abych vám řekl, jak to funguje na příkladu Yin Yang Huo Max Gel na zvýšení libida.

Yin Yang Huo Max Gel – koupit, objednat, dodávka

Nabízí se nám tedy použití bezbarvého gelu s neutrálním aroma nanesením přímo na povrch penisu. proč to dělat? Podle oficiálního distributora Yin Yang Huo Max Gel Česká republika obsahuje produkt vytvořený společností speciální složky rostlinného původu, které mají silný účinek na mužské tělo v několika směrech najednou.

Yin Yang Huo Max Gel jak to funguje:

  • Zvětšení velikosti. Uvolňování oxidu dusnatého pod vlivem aktivních složek formule vede k expanzi krevních cév uvnitř penisu a to zajišťuje maximální naplnění krví během erekce.
  • Prodloužení délky pohlavního styku. V ložnici můžete vydržet více a déle, pokud se rozhodnete Yin Yang Huo Max Gel objednat. Produkt je jednoznačně lepší než analogy, protože poskytuje sebevědomou kontrolu nad ejakulací a pomáhá zbavit se předčasné ejakulace.
  • Zvětšení tloušťky penisu. Na rozdíl od vakua nebo extenderů gel zvětšuje nejen délku, ale i tloušťku penisu. Získáte tak možnost stimulovat bod G uvnitř ženské pochvy a zvýšit šance na orgasmus.
  • Kvalita spermatu. Použitím Yin Yang Huo Max Gel na zvětšení penisu stimulujete syntézu volného testosteronu, důležitého hormonu pro produkci vysoce kvalitních spermií. To vám umožní dosáhnout silného vypuzení velkého objemu spermií silným tlakem, jako jsou pornoherci.

Často kladené otázky:

Yin Yang Huo Max Gel jak používat?

Je to velmi jednoduché: naneste gel a počkejte, až se vstřebá. Pak si užijte výsledky!

Jak moc je?

Yin Yang Huo Max Gel cena levnější než řada analogů.

Je to bezpečné?

Po analýze Yin Yang Huo Max Gel recenze a výsledků klinických studií mohu potvrdit vysokou účinnost a bezpečnost produktu.

Kde mohu získat originální krém?

Na oficiálních stránkách můžete Yin Yang Huo Max Gel koupit v České republice.

Objednat