XTactical Drone Slovensko – kompaktný dron pre letecké snímkovanie

Pozri sa širšie

– Ideálny dron pre začiatočníkov, pretože je veľmi ľahké lietať.
– Veľmi jasné rozhranie.
– Batéria vydrží až 30 minút.
– Dosah letu až 1 kilometer.

Objednať

Drony sa každým rokom stávajú čoraz dostupnejšími a obľúbenejšími zariadeniami, ktoré má takmer každý moderný človek. Bezpilotné vzdušné prostriedky sú schopné vykonávať rôzne úlohy. Už dávno prestali byť iba detskou hračkou. Drony sa dnes používajú v mnohých oblastiach činnosti: reklama, videoklipy alebo tvorba blogového obsahu, ďalšie úlohy.

Aké sú výhody dronov? Sú ľahké, majú rôzne letové režimy a sú vybavené rôznymi typmi fotoaparátov na snímanie fotografií a videa. Jednou z hlavných nevýhod sú vysoké náklady. Profesionálny model dronu stojí minimálne 1 500 eur, čo je príliš vysoká cena, ak ho neplánujete zarobiť.

Pri výbere optimálneho modelu musí začiatočník venovať pozornosť niekoľkým dôležitým bodom. V prvom rade je to účelnosť investícií vo vzťahu k plánovaným oblastiam použitia. V neskúsených rukách začiatočníka môže dron ľahko spadnúť, naraziť do prekážky alebo jednoducho odletieť neznámym smerom. V takom prípade príde vlastník o veľkú sumu peňazí. Odborníci odporúčajú získať základné zručnosti a naučiť sa lietať na lacnejších modeloch. Dnes chceme hovoriť o XTactical Drone kompaktný dron pre letecké snímkovanie, čo je podľa mnohých odborníkov ideálna voľba pre prvé použitie.

XTactical Drone – cena, recenzie, ako to funguje?

XTactical Drone dron pre začiatočníkov patrí do segmentu lacných kompaktných modelov vybavených vstavaným fotoaparátom a množstvom užitočných funkcií. Tieto modely majú veľa výhod oproti veľkým profesionálnym kolegom. Poďme si ich teraz rozobrať:

  • Z dôvodu svojej nízkej hmotnosti je ťažšie zlomiť Tactical Drone PRO dron so zabudovanou kamerou. Aj keď spadne z veľkej výšky, jediným možným poškodením môže byť zlomenie vrtúľ, ktoré sa však dajú vždy vymeniť.
  • Na lietanie nepotrebujete veľa voľného miesta. To je dôležité, ak sa chystáte letieť vo veľkom meste s mnohými budovami a inými prekážkami.
  • Za XTactical Drone cena niekoľkonásobne lacnejšie ako náklady na populárne modely dronov na trhu. Aj keď sa vám to podarí stratiť alebo zlomiť, nebude to pre váš rodinný rozpočet vážna rana.
  • Kompaktná veľkosť vám umožní vziať toto zariadenie so sebou na dovolenku alebo na výlet mimo mesta.

XTactical Drone ako to funguje?

Dron je vybavený vysoko kvalitným fotoaparátom s nahrávaním videa vo formáte Full HD a pomôže vám bez akýchkoľvek skúseností alebo zručností v tomto odbore robiť dobré fotografie alebo nahrávať celý videoklip. Zariadenie je vybavené zabudovanými stabilizačnými a vznášacími systémami, ktoré vám umožňujú zbaviť sa chvenia fotoaparátu pri snímaní zo vzduchu. Vďaka diaľkovému ovládaniu a pohodlným tlačidlám sa aj malé dieťa naučí lietať s týmto dronom za pár minút.

Napriek nízkym nákladom má model dobré technické vlastnosti. Doba letu na jedno nabitie je viac ako 30 minút, čo je dobrý indikátor. Môžete pripojiť svoj smartphone k dronu a ovládať alebo prijímať obrázky priamo na obrazovke vášho mobilného zariadenia.

Pre koho je táto možnosť ideálna:

  • Pre začiatočníkov, ktorí sa chcú s týmto typom techniky zoznámiť po prvýkrát.
  • Deti, ktoré sa chcú hrať na dron.
  • Aktívni ľudia, ktorí chcú zachytiť najlepšie okamihy svojho života na dovolenke alebo cestovaní.
  • Pre tých, ktorí sa rozhodli stať blogerom a hľadajú nové nápady na tvorbu kvalitného obsahu.

Tactical Drone PRO – kúpiť, objednať, dodávka

XTactical Drone ako používať? Pripojte zariadenie k mobilnému telefónu alebo diaľkovému ovládaču. Pomocou tipov v pokynoch môžete svoj dron ovládať sami, alebo zvoliť jeden z dostupných režimov snímania. Bavte sa a tvorte dobré obrázky a videoklipy.

XTactical Drone názory:

Už dlho hľadám lacný dron, aby som sa naučil lietať. Na radu môjho priateľa som sa rozhodol XTactical Drone objednať. Model bol príjemne prekvapený nielen svojimi nákladmi, ale aj schopnosťami. Pre amatérske použitie je kvalita obrazu 720p dostatočná. Video je jasné a dobre stabilizované. Tento model sa určite oplatí zvoliť, ak ste rovnako nový ako ja.

Rozhodla som sa dať manželovi darček k narodeninám. Dlho sníval o drone, ale nemal som možnosť kúpiť mu drahú profesionálnu verziu. Potom som sa rozhodol XTactical Drone kúpiť na Slovensku. Manžel bol veľmi šťastný! Hovorí, že je to najlepší darček v jeho živote. Som rád, že som ho mohol potešiť.

Dobrá voľba, najmä vzhľadom na to, koľko to stojí. Tento model som si vybral, pretože som potreboval mini dron pre domáce použitie. Lieta veľmi hladko a dobre, ostro jednotlivo. Spočiatku som niekoľkokrát neúspešne spadol na asfalt, ale neuspel som.

Ktokoľvek, kto si chce kúpiť XTactical Drone Slovensko, to môže urobiť pomocou online aplikácie na oficiálnych webových stránkach.