XTactical Drone Polska – kompaktowy dron do fotografii lotniczej

WYŻEJ I JESZCZE WYŻEJ

– Doskonała jakość obrazu
– Profesjonalne nagrywanie
– Większy czas lotu

Zamów teraz

Drony z roku na rok stają się coraz bardziej przystępnymi cenowo i popularnymi urządzeniami, które posiada prawie każdy współczesny człowiek. Bezzałogowe statki powietrzne mogą wykonywać wiele różnych zadań. Już dawno przestały być tylko zabawką dziecka. Dziś drony są wykorzystywane w wielu dziedzinach działalności: reklamie, tworzeniu wideoklipów czy blogowania, innych zadaniach.

Jakie są zalety dronów? Są lekkie, mają różne tryby lotu i są wyposażone w różne typy aparatów do robienia zdjęć i filmów. Jedną z głównych wad jest wysoki koszt. Profesjonalny model drona kosztuje co najmniej 1500 euro, co jest kosztem zbyt wysokim, jeśli nie planujesz używać go do zarabiania pieniędzy.

Wybierając optymalny model, początkujący musi zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów. Przede wszystkim jest to celowość inwestycji w stosunku do planowanych obszarów zastosowań. W niedoświadczonych rękach początkującego dron może łatwo spaść, zderzyć się z przeszkodą lub po prostu odlecieć w nieznanym kierunku. W takim przypadku właściciel straci dużą sumę pieniędzy. Eksperci zalecają zdobycie podstawowych umiejętności i naukę latania na tańszych modelach. Dziś chcemy porozmawiać o XTactical Drone kompaktowy dron do fotografii lotniczej, co według wielu ekspertów jest idealną opcją do pierwszego użycia.

XTactical Drone – cena, opinie, jak to działa?

XTactical Drone dron dla początkujących należy do segmentu niedrogich kompaktowych modeli wyposażonych we wbudowany aparat i szereg przydatnych funkcji. Te modele mają wiele zalet w porównaniu z dużymi profesjonalnymi odpowiednikami. Rozbijmy je teraz:

  • Ze względu na niewielką wagę, Tactical Drone PRO dron z wbudowaną kamerą jest trudniejsze do złamania. Nawet jeśli spadnie z dużej wysokości, jedynym możliwym uszkodzeniem może być pęknięcie śmigieł, ale zawsze można je wymienić.
  • Nie potrzebujesz dużo wolnej przestrzeni do latania. Jest to ważne, jeśli zamierzasz latać w dużym mieście z wieloma budynkami i innymi przeszkodami.
  • Kilkakrotnie tańszy o XTactical Drone cena od ceny popularnych modeli dronów na rynku. Nawet jeśli uda Ci się go zgubić lub złamać, nie będzie to poważny cios dla Twojego rodzinnego budżetu.
  • Kompaktowy rozmiar pozwala zabrać to urządzenie ze sobą na wakacje lub wycieczkę za miasto.

XTactical Drone jak to działa?

Wyposażony w wysokiej jakości kamerę z nagrywaniem wideo Full-HD, dron pomoże Ci zrobić dobre zdjęcia lub nagrać cały klip wideo bez żadnego doświadczenia i umiejętności w tej branży. Urządzenie wyposażone jest we wbudowane systemy stabilizacji i zawisu, co pozwala pozbyć się drgań aparatu podczas wykonywania zdjęć lotniczych. Dzięki pilotowi i wygodnym przyciskom nawet małe dziecko może nauczyć się latać tym dronem w kilka minut.

Pomimo niskiego kosztu model ma dobre parametry techniczne. Czas lotu na jednym ładowaniu to ponad 30 minut, co jest dobrym wskaźnikiem. Możesz podłączyć swój smartfon do drona i sterować lub odbierać obraz bezpośrednio na ekranie swojego urządzenia mobilnego.

Dla kogo ta opcja jest idealna dla:

  • Dla początkujących, którzy chcą po raz pierwszy zapoznać się z tego typu techniką.
  • Dzieci, które chcą bawić się dronem.
  • Osoby aktywne, które chcą uwiecznić najlepsze momenty swojego życia na wakacjach lub w podróży.
  • Dla tych, którzy zdecydowali się zostać blogerami i szukają nowych pomysłów na tworzenie wysokiej jakości treści.

Tactical Drone PRO – kupić, zamówić, dostawa

XTactical Drone jak korzystać? Podłącz urządzenie do telefonu komórkowego lub pilota. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w instrukcji, aby samodzielnie sterować dronem lub wybierz jeden z dostępnych trybów strzelania. Baw się i rób dobre zdjęcia i klipy wideo.

XTactical Drone opinie:

Długo szukałem niedrogiego drona, żeby nauczyć się latać. Za radą mojego przyjaciela zdecydowałem XTactical Drone zamówić. Model był mile zaskoczony nie tylko kosztami, ale także możliwościami. Jakość obrazu 720p jest wystarczająca do użytku amatorskiego. Film jest wyraźny i dobrze ustabilizowany. Zdecydowanie warto wybrać ten model, jeśli jesteś tak nowy jak ja.

Postanowiłam dać mężowi prezent urodzinowy. Od dawna marzył o dronie, ale nie miałem okazji kupić mu drogiej profesjonalnej wersji. Wtedy zdecydowałem XTactical Drone kupić w Polsce. Mąż był bardzo szczęśliwy! Mówi, że to najlepszy prezent w jego życiu. Cieszę się, że mogłem go zadowolić.

Dobra opcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile to kosztuje. Wybrałem ten model, ponieważ potrzebowałem mini drona do użytku domowego. Leci bardzo gładko i dobrze, chrupiący singal. Na początku kilka razy upadłem bezskutecznie na asfalt, ale nie udało mi się.

Każdy, kto chce kupić XTactical Drone Polska, może to zrobić za pomocą aplikacji online na oficjalnej stronie internetowej.