XTactical Drone Česká republika – kompaktní dron pro letecké snímkování

Díky bezkonkurenční ceně se stal obrovským hitem na českém trhu.

– Odlet a přistání na 1 kliknutí
– Ultra HD kamera pro maximální rozlišení
– Dron je malý, lehký, voděodolný a nikdy neztratí signál

Objednat

Drony se každým rokem stávají stále dostupnějšími a oblíbenějšími zařízeními, která má téměř každý moderní člověk. Bezpilotní vzdušné prostředky jsou schopné provádět mnoho různých úkolů. Už dávno přestali být jen dětskou hračkou. Drony se dnes používají v mnoha oblastech činnosti: reklama, videoklipy nebo tvorba obsahu blogů, další úkoly.

Jaké jsou výhody dronů? Jsou lehké, mají různé letové režimy a jsou vybaveny různými typy fotoaparátů pro pořizování fotografií a videí. Jednou z hlavních nevýhod jsou vysoké náklady. Profesionální model dronu stojí minimálně 1 500 eur, což je příliš vysoká cena, pokud jej neplánujete použít k vydělávání peněz.

Při výběru optimálního modelu musí začátečník věnovat pozornost několika důležitým bodům. Nejprve je to účelnost investice ve vztahu k plánovaným oblastem použití. V nezkušených rukou začátečníka může dron snadno spadnout, narazit do překážky nebo jednoduše odletět neznámým směrem. V takovém případě majitel přijde o velkou částku peněz. Odborníci doporučují získat základní dovednosti a naučit se létat na levnějších modelech. Dnes chceme hovořit o XTactical Drone kompaktní dron pro letecké snímkování, což je podle mnoha odborníků ideální volba pro první použití.

XTactical Drone – cena, recenze, jak to funguje?

XTactical Drone dron pro začátečníky patří do segmentu levných kompaktních modelů vybavených vestavěnou kamerou a řadou užitečných funkcí. Tyto modely mají oproti velkým profesionálním protějškům mnoho výhod. Pojďme je rozdělit hned teď:

  • Díky své nízké hmotnosti je těžší zlomit Tactical Drone PRO dron s vestavěnou kamerou. I když spadne z velké výšky, jediným možným poškozením může být rozbití vrtulí, ale vždy je lze vyměnit.
  • Pro létání nepotřebujete mnoho volného místa. To je důležité, pokud se chystáte letět ve velkém městě s mnoha budovami a jinými překážkami.
  • Za XTactical Drone cena několikanásobně levnější než cena populárních modelů dronů na trhu. I když se vám to podaří ztratit nebo zlomit, nebude to pro váš rodinný rozpočet vážná rána.
  • Kompaktní velikost vám umožní vzít toto zařízení s sebou na dovolenou nebo na výlet mimo město.

XTactical Drone jak to funguje?

Dron je vybaven vysoce kvalitním fotoaparátem s nahráváním videa Full-HD a pomůže vám pořídit dobré snímky nebo nahrát celý videoklip bez jakýchkoli zkušeností nebo dovedností v tomto oboru. Zařízení je vybaveno zabudovanými stabilizačními a vznášejícími se systémy, které vám umožní zbavit se chvění fotoaparátu při fotografování ze vzduchu. Díky dálkovému ovládání a pohodlným tlačítkům se i malé dítě naučí létat s tímto dronem během několika minut.

Navzdory nízkým nákladům má model dobré technické vlastnosti. Doba letu na jedno nabití je více než 30 minut, což je dobrý indikátor. Můžete připojit svůj smartphone k dronu a ovládat nebo přijímat obrázky přímo na obrazovce vašeho mobilního zařízení.

Pro koho je tato možnost ideální:

  • Pro začátečníky, kteří se chtějí s tímto typem techniky seznámit poprvé.
  • Děti, které si chtějí hrát drone.
  • Aktivní lidé, kteří chtějí zachytit nejlepší okamžiky svého života na dovolené nebo cestování.
  • Pro ty, kteří se rozhodli stát blogerem a hledají nové nápady pro tvorbu kvalitního obsahu.

Tactical Drone PRO – koupit, objednat, dodávka

XTactical Drone jak používat? Připojte zařízení k mobilnímu telefonu nebo dálkovému ovládání. Pomocí rad v pokynech můžete svůj dron ovládat sami nebo vybrat jeden z dostupných režimů fotografování. Bavte se a vytvářejte dobré obrázky a videoklipy.

XTactical Drone recenze:

Dlouho jsem hledal levný dron, abych se naučil létat. Na radu mého přítele jsem se rozhodl XTactical Drone objednat. Model byl příjemně překvapen nejen svými náklady, ale také svými schopnostmi. Kvalita obrazu 720p je pro amatérské použití dostatečná. Video je jasné a dobře stabilizované. Rozhodně stojí za výběr tohoto modelu, pokud jste stejně noví jako já.

Rozhodla jsem se dát svému manželovi dárek k narozeninám. Dlouho snil o dronu, ale neměl jsem příležitost koupit mu drahou profesionální verzi. Pak jsem se rozhodl XTactical Drone koupit v České republice. Manžel byl velmi šťastný! Říká, že je to nejlepší dárek v jeho životě. Jsem rád, že jsem ho mohl potěšit.

Dobrá volba, zejména s ohledem na to, kolik to stojí. Tento model jsem si vybral, protože jsem potřeboval mini dron pro domácí použití. Letí velmi hladce a dobře, ostrý singal. Nejprve jsem několikrát neúspěšně spadl na asfalt, ale neuspěl.

Kdokoli, kdo si chce koupit XTactical Drone Česká republika, to může provést pomocí online aplikace na oficiálním webu.