Wow Bust Slovensko – zväčšenie pŕs bez operácie

+ 2 veľkosti len za 20 dní

– 100% prírodné komponenty
– Bez ovplyvnenia hormonálneho systému
– Prvý viditeľný efekt už o sedem dní
– Omladnutie koži v oblasti výstrihu od prvých dní užívania

Objednať

S týmto prírodným produktom si môžete prsník urobiť doma aj bez plastickej chirurgie alebo drahých kozmetických zákrokov. Unikátny bylinný vzorec poskytuje rýchle výsledky bez vedľajších účinkov. Na rozdiel od iných metód nemá Wow Bust zväčšenie pŕs bez operácie žiadne kontraindikácie alebo vedľajšie účinky. Všetky zložky krému sú vybrané tak, aby sa vzájomne zvyšovali vzájomne prospešné vlastnosti. Už po 3 – 4 týždňoch od prvej aplikácie môžete zväčšiť prsia o 2-3 veľkosti bez bolesti, bez jaziev a silikónových implantátov. Receptúra má širokú škálu ďalších zdravotných výhod. Krém posilňuje prsné tkanivo, spomaľuje proces starnutia a dodáva bunkám kolagén na omladenie. Ochabnutej kože, ochabnutých a neforemných pŕs sa môžete zbaviť v krátkom časovom období.

Wow Bust – cena, recenzie, ako to funguje?

Wow Bust prírodný krém na zväčšenie poprsia je popredná alternatíva plastickej chirurgie. Účinok tohto vzorca je zameraný na zlepšenie tvaru a zväčšenie objemu ženského prsníka prirodzeným spôsobom bez hormonálnej terapie alebo chirurgického zákroku. Pretože toto je najbezpečnejšia a najprirodzenejšia možná metóda, neočakávajte okamžité výsledky. Od okamihu prvej žiadosti musí uplynúť najmenej 30 dní, aby bolo možné zaznamenať skutočné zmeny.

Wow Bust ako to funguje?

Ženská mliečna žľaza sa skladá z 2 druhov tkanív – tukového a žľazového. Tukové tkanivo sa dá zvýšiť iba zvýšením kalórií po celý deň. Toto nie je najlepší spôsob a vedie k celkovému zvýšeniu telesného tuku a prebytočného tuku. Preto je hlavná činnosť krému zameraná na zvýšenie žľazového tkaniva prsníka. Mäkká formula preniká dovnútra a začína pôsobiť na bunky žľazového tkaniva, čím sa stáva pružnejším. Existuje prirodzený proces naťahovania pod vplyvom fytoestrogénov, ktoré sú neškodným analógom ženských hormónov estrogénu. Táto možnosť je najprijateľnejšia, absolútne bezbolestná a bezpečná. Nebudete pociťovať žiadne nepríjemné pocity, zhoršenie blahobytu alebo iné vedľajšie účinky. Krém zlepšuje stav pokožky, tonizuje prsné svaly a vytvára push-up efekt.

Wow Bust na zväčšenie pŕs obsahuje prírodné zložky, vitamíny a stopové prvky vrátane:

  • Fytoestrogény.
  • Koenzým Q10.
  • Elastín.
  • Kolagén.
  • Ľanový olej.
  • Antioxidanty a éterické oleje.

Výsledky používania tohto produktu sú úžasné. 95% respondentov, ktorí sa zúčastnili dobrovoľného testovania tohto kozmetického výrobku, malo znateľné zlepšenie stavu pokožky, strie a ochabnutie zmizli. Viac ako 90% si dokázalo zväčšiť prsia o 1-2 veľkosti už po 4 týždňoch denného nanášania krému. Je veľmi dôležité, aby produkt nebol absolútne návykový a aby sa bezpečne používal pre ženy vo veku 21+.

Wow Bust názory:

Po tehotenstve a na konci obdobia laktácie sa moje prsia stali príliš malými a neforemnými. Strašne ma to rozladilo a videla som, že sa to nepáči ani môjmu manželovi. Dokonca sa ponúkol, že mi dá darček v podobe plastickej chirurgie, ale mám strach z lekárov a nechcem zbytočne chodiť na operačný stôl. To je dôvod, prečo som sa rozhodol Wow Bust objednať. Tento krém mi pomohol znovu získať pôvodný tvar a objem už za 1 mesiac! Fikcia! Som veľmi spokojný s týmto produktom a odporúčam ho svojim známym.

Wow Bust Slovensko je veľmi mastný, takže pokožku dobre hydratuje. Nezaznamenal som žiadne zvláštne vedľajšie účinky alebo alergické reakcie. Po masáži sa dostaví pocit tepla (najpravdepodobnejšie v dôsledku zvýšeného prietoku krvi). Po 10 dňoch používania sa prsia stali pružnejšie a zdá sa mi, že trochu narástli. Zatiaľ ju používam naďalej a potom sa podelím o konečné výsledky.

Dobrá prírodná kozmetika. Doslova za 28 dní mi celkovo narástli prsia z hrnčeka A do C. Jedinou nevýhodou krému je, že teraz si musím kúpiť nové podprsenky, pretože prsníky sa mi už nezmestili do bežného spodného prádla. Wow Bust cena ma veľmi potešil. Tento produkt je asi 10-krát lacnejší ako operácia na zväčšenie poprsia pomocou silikónu alebo autoimunitného tuku.

Wow Bust ako používať:

Krém je určený len na vonkajšie použitie. Nanáša sa na čistý a suchý povrch pokožky, masíruje sa jemnými pohybmi prstov niekoľko minút. Odporúča sa pre ženy staršie ako 21 rokov. Nepoužívať počas tehotenstva a laktácie.

Wow Bust – kúpiť, objednať, dodávka

Dnes môže ktokoľvek už Wow Bust kúpiť na Slovensku. Ak to chcete urobiť, stačí vyplniť formulár žiadosti na webovej stránke predajcu a počkať na svoj balíček. Presnú cenu produktu a náklady na doručenie si môžete skontrolovať priamo u predajcu.

Memberxxlis nepredáva túto kozmetiku a nepreberá zodpovednosť za jej kvalitu. Pred použitím sa poraďte s odborníkom.

Objednať