Wow Bust Lietuva – krūtų padidinimas be operacijos

+2 dydžiai tik per 20 dienų

– Odos atjauninimas iškirptės srityje nuo pirmųjų taikymo dienų
– Pirmasis matomas efektas jau po septynių dienų
– Jokio poveikio hormoninei sistemai
– 100% gamtiniai komponentai

Uzsisakyti dabar

Naudodamiesi šiuo natūraliu produktu, galite namuose pakelti krūtinę be plastinių operacijų ir brangių kosmetinių procedūrų. Unikali vaistažolių formulė suteikia greitus rezultatus be šalutinio poveikio. Skirtingai nuo kitų metodų, Wow Bust krūtų padidinimas be operacijos neturi kontraindikacijų ar šalutinių poveikių. Visi kremo komponentai parenkami taip, kad abipusiai sustiprintų naudingas vienas kito savybes. Praėjus vos 3–4 savaitėms po pirmojo tepimo, krūtinę galite padidinti 2–3 dydžiais be skausmo, be randų ir silikoninių implantų. Formulė turi platų papildomą naudą sveikatai. Kremas stiprina krūtų audinius, lėtina senėjimo procesus ir aprūpina ląsteles kolagenu atjauninimui. Per trumpą laiką galite atsikratyti suglebusios odos, suglebusios ir beformės krūtinės.

Wow Bust – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Wow Bust natūralus kremas krūtinės dydžiui didinti yra pagrindinė plastinės chirurgijos alternatyva. Šios formulės tikslas yra pagerinti moters krūties formą ir padidinti apimtį natūraliu būdu be hormonų terapijos ar chirurgijos. Kadangi tai yra saugiausias ir natūraliausias būdas, nesitikėkite iš karto rezultatų. Nuo pirmo kreipimosi momento turi praeiti mažiausiai 30 dienų, kad būtų pastebimi tikri pokyčiai.

Wow Bust kaip tai veikia?

Moterų pieno liauka susideda iš 2 audinių rūšių – riebalinio ir liaukinio. Riebalinį audinį galima padidinti tik didinant kalorijas visą dieną. Tai nėra geriausias būdas, todėl padidėja kūno riebalai ir riebalų perteklius. Štai kodėl pagrindinis kremo poveikis yra skirtas padidinti krūties liaukinį audinį. Minkšta formulė įsiskverbia į vidų ir pradeda veikti liaukinio audinio ląsteles, todėl jos tampa elastingesnės. Veikia fitoestrogenai, kurie yra nekenksmingas moteriškų hormonų estrogeno analogas, yra natūralus tempimo procesas. Ši parinktis yra priimtiniausia, visiškai neskausminga ir saugi. Nepajusite jokio diskomforto, savijautos pablogėjimo ar kito šalutinio poveikio. Kremas pagerina odos būklę, tonizuoja krūtinės raumenis ir sukuria atsispaudimo efektą.

Wow Bust krūtų didinimui yra natūralių ingredientų, vitaminų ir mikroelementų, įskaitant:

  • Fitoestrogenai.
  • Kofermentas Q10.
  • Elastinas.
  • Kolagenas.
  • Sėmenų aliejus.
  • Antioksidantai ir eteriniai aliejai.

Šio produkto naudojimo rezultatai yra nuostabūs. 95% respondentų, dalyvavusių savanoriškame šio kosmetikos gaminio testavime, žymiai pagerino odos būklę, dingo strijos ir suglebo. Vos per 4 savaites kasdien tepant kremą, krūtys padidėjo 1-2 dydžiais. Labai svarbu, kad 21 metų ir vyresnėms moterims produktas visiškai nesukeltų priklausomybės.

Wow Bust apžvalgos:

Po nėštumo ir laktacijos pabaigos mano krūtys tapo per mažos ir beformės. Baisiai nusiminiau ir pamačiau, kad ir mano vyrui tai nepatiko. Jis netgi pasiūlė man padovanoti plastinių operacijų pavidalu, bet aš bijau gydytojų ir nenoriu be reikalo eiti prie operacinio stalo. Štai kodėl nusprendžiau sumokėti Wow Bust užsakyti. Šis kremas padėjo man atgauti ankstesnę formą ir apimtį vos per mėnesį! Grožinė literatūra! Esu labai patenkinta šiuo produktu ir rekomenduoju jį savo draugams.

Wow Bust Lietuva yra labai riebi, todėl gerai drėkina odą. Nepastebėjau jokio ypatingo šalutinio poveikio ar alerginių reakcijų. Po masažo atsiranda šilumos pojūtis (greičiausiai dėl padidėjusios kraujotakos). Po 10 dienų naudojimo krūtys tapo elastingesnės ir man atrodo, kad jos šiek tiek paaugo. Kol kas ir toliau naudojuosi, o po to pasidalinsiu galutiniais rezultatais.

Gera natūrali kosmetika. Žodžiu, per 28 dienas mano krūtinė iš viso padidėjo nuo A taurės iki C. Vienintelis kremo trūkumas yra tas, kad dabar turiu pirkti naujas liemenėles, nes krūtys nebetelpa į mano įprastą apatinį trikotažą. Buvau labai patenkinta Wow Bust kaina. Šis produktas yra maždaug 10 kartų pigesnis nei krūtų padidinimo operacijos naudojant silikoną ar autoimuninius riebalus kaina.

Wow Bust kaip naudotis:

Kremas skirtas tik išoriniam naudojimui. Jis tepamas ant švaraus ir sauso odos paviršiaus, keletą minučių masažuojamas švelniais pirštų judesiais. Rekomenduojama moterims nuo 21 metų. Nenaudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Wow Bust – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Šiandien kiekvienas jau gali nusipirkti Wow Bust pirkti Lietuvoje. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia užpildyti paraiškos formą pardavėjo svetainėje ir laukti savo siuntinio. Tikslią produkto kainą ir pristatymo kainą galima patikrinti tiesiogiai iš pardavėjo.

„Memberxxlis“ šios kosmetikos neparduoda ir neprisiima jokios atsakomybės už jos kokybę. Prieš naudojimą pasikonsultuokite su specialistu.

Uzsisakyti dabar