Wow Bust Česká republika – zvětšení prsou bez operace

Plus dvě velikosti za pouhých 20 dní

– Omlazení pleti v dekoltu jíž od prvních dnů aplikace
– První efekt uvidíte jíž za sedm dní
– Žádný škodlivý účinek na hormonální systém
– 100% přírodní složky

Objednat

S tímto přírodním produktem můžete provádět plastiku prsou doma bez plastické chirurgie nebo drahých kosmetických procedur. Unikátní bylinný vzorec poskytuje rychlé výsledky bez vedlejších účinků. Na rozdíl od jiných metod nemá Wow Bust zvětšení prsou bez operace žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. Všechny složky krému jsou vybírány takovým způsobem, aby se vzájemně zlepšily vzájemně prospěšné vlastnosti. Pouhé 3–4 týdny po první aplikaci si budete moci zvětšit prsa o 2-3 velikosti bez bolesti, bez jizev a silikonových implantátů. Vzorec má širokou škálu dalších zdravotních výhod. Krém posiluje prsní tkáň, zpomaluje proces stárnutí a dodává buňkám kolagen pro omlazení. Za krátkou dobu se zbavíte ochablé kůže, ochablých a neforemných prsou.

Wow Bust – cena, recenze, jak to funguje?

Wow Bust přírodní krém pro zvětšení velikosti prsou je hlavní alternativou plastické chirurgie. Akce tohoto vzorce je zaměřena na zlepšení tvaru a zvětšení objemu ženského prsu přirozeným způsobem bez hormonální terapie nebo chirurgického zákroku. Jelikož se jedná o nejbezpečnější a nejpřirozenější metodu, neočekávejte okamžité výsledky. Od okamžiku první aplikace musí být patrné alespoň 30 dní, aby byly patrné skutečné změny.

Wow Bust jak to funguje?

Ženská mléčná žláza se skládá ze 2 typů tkání – tukové a žlázové. Tuková tkáň může být zvýšena pouze zvýšením kalorií po celý den. To není nejlepší způsob a vede to k celkovému zvýšení tělesného tuku a přebytečného tělesného tuku. Proto je hlavní účinek krému zaměřen na zvýšení žlázové tkáně prsu. Měkký vzorec proniká dovnitř a začíná působit na buňky žlázové tkáně, což je činí pružnějšími. Existuje přirozený proces protahování pod vlivem fytoestrogenů, které jsou neškodným analogem ženských hormonů estrogenu. Tato možnost je nejpřijatelnější, absolutně bezbolestná a bezpečná. Nebudete mít žádné nepohodlí, zhoršení blahobytu nebo jiné vedlejší účinky. Krém zlepšuje stav pokožky, tonizuje prsní svaly a vytváří push-up efekt.

Wow Bust pro zvětšení prsou obsahuje přírodní složky, vitamíny a stopové prvky, včetně:

  • Fytoestrogeny.
  • Koenzym Q10.
  • Elastin.
  • Kolagen.
  • Lněný olej.
  • Antioxidanty a éterické oleje.

Výsledky používání tohoto produktu jsou úžasné. 95% respondentů, kteří se zúčastnili dobrovolného testování tohoto kosmetického přípravku, významně zlepšilo stav jejich pokožky, zmizely strie a ochably. Více než 90% si dokázalo zvětšit prsa o 1-2 velikosti již po 4 týdnech každodenního používání krému. Je velmi důležité, aby byl produkt naprosto návykový a bezpečný pro ženy od 21 let.

Wow Bust recenze:

Po těhotenství a na konci období laktace se moje prsa stala příliš malými a beztvarými. Byl jsem strašně rozrušený a viděl jsem, že se to nelíbilo ani mému manželovi. Dokonce mi nabídl, že mi dá dárek v podobě plastické chirurgie, ale bojím se lékařů a nechci zbytečně chodit na operační stůl. To je důvod, proč jsem se rozhodl Wow Bust objednat. Tento krém mi pomohl znovu získat předchozí tvar a objem za pouhý 1 měsíc! Beletrie! Jsem s tímto produktem velmi spokojen a doporučuji ho svým přátelům.

Wow Bust Česká republika je velmi mastný, takže pokožku dobře hydratuje. Nezaznamenal jsem žádné zvláštní vedlejší účinky nebo alergické reakce. Po masáži se dostaví pocit tepla (pravděpodobně kvůli zvýšenému průtoku krve). Po 10 dnech používání se prsa stala pružnější a zdá se mi, že trochu narostla. Prozatím ji používám i nadále a poté sdílím konečné výsledky.

Dobrá přírodní kosmetika. Doslova za 28 dní moje prsa narostla z pohárku A do C celkem. Jedinou nevýhodou krému je to, že si nyní musím koupit nové podprsenky, protože prsa se mi už do běžného spodního prádla nevejdou. Byl jsem velmi potěšen Wow Bust cena. Tento produkt je přibližně 10krát levnější než náklady na operaci zvětšení prsou pomocí silikonu nebo autoimunitního tuku.

Wow Bust jak používat:

Krém je určen pouze k vnějšímu použití. Aplikuje se na čistý a suchý povrch pokožky a několik minut se masíruje jemnými pohyby prstů. Doporučeno pro ženy starší 21 let. Nepoužívat během těhotenství a kojení.

Wow Bust – koupit, objednat, dodávka

Kdokoli už dnes může Wow Bust koupit v České republice. K tomu stačí vyplnit formulář žádosti na webových stránkách prodejce a počkat na vaši zásilku. Přesnou cenu produktu a náklady na doručení lze zjistit přímo u prodejce.

Memberxxlis neprodává tuto kosmetiku a nepřebírá žádnou odpovědnost za její kvalitu. Před použitím se poraďte s odborníkem.

Objednat