Welltone Slovensko – prípravok na zníženie krvného tlaku

Welltone
ODSTRAŇUJE HYPERTENZIU
A VŠETKY JEJ PRÍZNAKY

– Prirodzené normalizuje tlak
– Obnovuje elasticitu ciev
– Znižuje hladinu cholesterolu v krvi
– Chráni pred infarktom a mozgovou príhodou

Objednať

Riziká spojené s vysokým krvným tlakom by sa nemali podceňovať. Toto je príznak, ktorý naznačuje zjavné poruchy vo fungovaní kardiovaskulárneho systému a často vedie k nebezpečnejším následkom pre telo. Je zrejmé, že hypertenzia sa stáva ešte nebezpečnejšou, ak ju ignorujete alebo sa liečite sami. Pri prvých príznakoch vysokého krvného tlaku by ste určite mali vyhľadať kvalifikovanú lekársku pomoc a podstúpiť vhodnú liečbu.

Trh dnes ponúka širokú škálu rôznych doplnkov výživy na zlepšenie stavu ciev a zlepšenie krvného obehu. Po konzultácii s lekárom si medzi nimi ľahko vyberiete najvhodnejšiu možnosť kapsúl alebo kvapiek. V dnešnej recenzii vám chceme poskytnúť užitočné informácie o jednej z noviniek v tejto kategórii – Welltone na zníženie krvného tlaku.

Upozornenie: Informácie sú uvedené len ako referencia. Tento produkt nepredávame a nepreberáme žiadnu zodpovednosť za jeho kvalitu alebo výkon. Pred začatím užívania tohto doplnku sa určite poraďte so svojím lekárom.

Welltone – cena, recenzie, ako to funguje?

Ak si pozorne prečítate popis na oficiálnej webovej stránke, môžete označiť Welltone prípravok na zníženie krvného tlaku za jeden z najúčinnejších spôsobov boja proti nebezpečným príznakom hypertenzie. Ide o špeciálny doplnok stravy, ktorý je tekutým koncentrátom rastlinných zložiek a stopových prvkov. Podľa sľubov výrobcu, použitie týchto kvapiek pomáha zmierniť akútne príznaky hypertenzie v prvých hodinách po použití, ako aj stabilizovať zdravie celého obehového systému po dobu 30 dní.

Welltone ako to funguje:

  • Stabilizuje vysoký krvný tlak.
  • Znižuje hladinu zlého cholesterolu.
  • Minimalizuje riziko srdcového infarktu alebo mozgovej príhody.
  • Zlepšuje krvný obeh.
  • Posilňuje elasticitu ciev a kapilár.
  • Zlepšuje metabolizmus.
  • Zabraňuje opakovaným skokom krvného tlaku po ukončení aplikácie.
  • Posilňuje všeobecnú imunitu.

Znie to dosť presvedčivo, no skúsme aj tak zhodnotiť stupeň účinnosti tohto produktu. Aby sme to dosiahli, starostlivo sme si preštudovali Welltone názory a úplný zoznam hlavných zložiek, ktoré tvoria tieto kvapky.

Zložky:

Hloh je 100% prírodná zložka s vazodilatačnými vlastnosťami. Klinické štúdie potvrdzujú schopnosť hlohu znižovať vysoký krvný tlak a uvoľňovať stiahnuté cievy. Bolo vedecky dokázané, že užívanie 500 mg extraktu z hlohu denne počas 10 týždňov pomáha zmierniť príznaky hypertenzie a vysokej hladiny cukru v krvi.

Koeň valeriány lekárskej je bylinný extrakt, ktorý pomáha zmierniť nervové chvenie, znižuje potenie končatín a normalizuje spánok. Prípravok pomáha stabilizovať centrálny nervový systém, zabraňuje výbuchom hnevu a podráždenosti na pozadí trvalo vysokého krvného tlaku.

L-arginín – aktívne sa používa pri liečbe mužských sexuálnych porúch. Hlavnou užitočnou vlastnosťou L-arginínu je schopnosť stimulovať oxid dusnatý, ktorý rozširuje priechodnosť ciev a pôsobí proti kŕčom. Je to skvelý spôsob, ako sa vyhnúť náhlym skokom v krvnom tlaku a znížiť riziko vzniku krvných zrazenín.

Kyselina askorbová je ďalšou zložkou, ktorá obsahuje Welltone výživový doplnok na liečbu hypertenzie. Prirodzený zdroj vitamínu C, ktorý pomáha posilňovať celkovú imunitu, pôsobí na obnovu elasticity stien ciev a tvorbu kolagénu.

Melissa – tento extrakt pôsobí ako prírodné sedatívum, znižuje hladinu stresu a normalizuje činnosť vnútorných orgánov. Ďalší dôvod, prečo získať Welltone objednať.

Extrakt z bobkového listu je ďalšou hypotenzívnou zložkou, ktorá môže znížiť hladinu zlého cholesterolu, zabrániť hromadeniu krvných zrazenín a zabrániť príznakom aterosklerózy.

Welltone ako používať:

Na prípravu jednej dávky pridajte 20 kvapiek do 100 ml vody a dôkladne premiešajte. Užívajte 1-2 krát denne pol hodiny pred jedlom. Produkt sa odporúča len osobám starším ako 18 rokov.

Welltone – kúpiť, objednať, dodávka

Predaj a doprava Welltone Slovensko:

Na základe informácií získaných na internete tieto kvapky momentálne nie sú dostupné v lekárni a jedinou cestou k Welltone kúpiť na Slovensku je oficiálna stránka výrobcu. Môžete ho navštíviť ešte dnes a objednať si produkt s doručením domov práve teraz.

Upozorňujeme, že pri online žiadosti o Welltone cena sa zníži o 50 %. Je to skvelá príležitosť získať ďalšie výhody pri kúpe produktu.

Objednať