Welltone Česká republika – přípravek na snížení krevního tlaku

Welltone
VÍTĚZÍ NAD HYPERTENZÍ A VŠEMI JEJÍMI PŘÍZNAKY

– Normalizuje tlak přirozeným způsobem
– Obnovuje elasticitu cév
– Snižuje úroveň cholesterolu v krvi
– Chrání před infarkty a mrtvicemi

Objednat

Rizika spojená s vysokým krevním tlakem by se neměla podceňovat. Jedná se o příznak, který naznačuje zjevné poruchy ve fungování kardiovaskulárního systému a často vede k nebezpečnějším důsledkům pro tělo. Je zřejmé, že hypertenze se stává ještě nebezpečnější, pokud ji ignorujete nebo se budete léčit sami. Při prvních příznacích vysokého krevního tlaku byste rozhodně měli vyhledat kvalifikovanou lékařskou pomoc a podstoupit vhodnou léčbu.

Trh dnes nabízí širokou škálu různých doplňků výživy pro zlepšení stavu cév a zlepšení krevního oběhu. Po konzultaci s lékařem si mezi nimi snadno vyberete nejvhodnější variantu kapslí nebo kapek. V dnešní recenzi vám chceme poskytnout užitečné informace o jedné z novinek v této kategorii – Welltone na snížení krevního tlaku.

Upozornění: Informace jsou poskytovány pouze pro informaci. Tento produkt neprodáváme a nepřebíráme žádnou odpovědnost za jeho kvalitu nebo výkon. Ujistěte se, že se poraďte se svým lékařem před zahájením tohoto doplňku.

Welltone – cena, recenze, jak to funguje?

Pokud si pozorně přečtete popis na oficiálních stránkách, můžete označit Welltone přípravek na snížení krevního tlaku za jeden z nejúčinnějších způsobů, jak čelit nebezpečným příznakům hypertenze. Jedná se o speciální doplněk stravy, který je tekutým koncentrátem rostlinných složek a stopových prvků. Podle slibů výrobce pomáhá použití těchto kapek zmírnit akutní příznaky hypertenze v prvních hodinách po použití a také stabilizovat zdraví celého oběhového systému po dobu 30 dnů.

Welltone jak to funguje:

  • Stabilizuje vysoký krevní tlak.
  • Snižuje hladinu špatného cholesterolu.
  • Minimalizuje riziko srdečního infarktu nebo mrtvice.
  • Zlepšuje krevní oběh.
  • Posiluje elasticitu cév a kapilár.
  • Zlepšuje metabolismus.
  • Zabraňuje opakovaným skokům krevního tlaku po ukončení aplikace.
  • Posiluje obecnou imunitu.

Zní to docela přesvědčivě, ale přesto se pokusme vyhodnotit míru účinnosti tohoto produktu. Abychom toho dosáhli, pečlivě jsme prostudovali Welltone recenze a úplný seznam hlavních složek, které tvoří tyto kapky.

Složení:

Hloh je 100% přírodní složka s vazodilatačními vlastnostmi. Klinické studie potvrzují schopnost hlohu snižovat vysoký krevní tlak a uvolňovat stažené cévy. Bylo vědecky prokázáno, že užívání 500 mg extraktu z hlohu denně po dobu 10 týdnů pomáhá zmírnit příznaky hypertenze a vysoké hladiny cukru v krvi.

Kořen kozlíku lékařského je bylinný extrakt, který pomáhá zmírňovat nervový třes, snižuje pocení končetin a normalizuje spánek. Přípravek pomáhá stabilizovat centrální nervový systém, zabraňuje výbuchům vzteku a podrážděnosti na pozadí trvale vysokého krevního tlaku.

L-arginin – aktivně se používá při léčbě mužských sexuálních poruch. Hlavní užitečnou vlastností L-argininu je schopnost stimulovat oxid dusnatý, který rozšiřuje průchodnost cév a působí antispasmodicky. Je to skvělý způsob, jak se vyhnout náhlým skokům v krevním tlaku a snížit riziko krevních sraženin.

Kyselina askorbová je další složkou, která obsahuje Welltone doplněk stravy pro léčbu hypertenze. Přírodní zdroj vitaminu C, který přispívá k celkovému posílení imunity, působí na obnovu elasticity stěn cév a tvorbu kolagenu.

Melissa – tento extrakt působí jako přírodní sedativum, snižuje hladinu stresu a normalizuje činnost vnitřních orgánů. Další důvod, proč získat Welltone objednat.

Extrakt z bobkového listu je další hypotenzní složkou, která může snížit hladinu špatného cholesterolu, zabránit hromadění krevních sraženin a předcházet příznakům aterosklerózy.

Welltone jak používat:

Pro přípravu jedné porce přidejte 20 kapek do 100 ml vody a důkladně promíchejte. Užívejte 1-2x denně půl hodiny před jídlem. Výrobek se doporučuje pouze osobám starším 18 let.

Welltone – koupit, objednat, dodávka

Prodej a doprava Welltone Česká republika:

Na základě informací získaných na internetu nejsou tyto kapky v současné době dostupné v lékárně a jedinou cestou k Welltone koupit v České republice jsou oficiální stránky výrobce. Můžete jej navštívit ještě dnes a objednat si produkt s doručením domů právě teď.

Upozorňujeme, že při online žádosti o Welltone cena bude snížena o 50 %. Je to skvělá příležitost získat další výhody při nákupu produktu.

Objednat