Shark Motion Slovensko – výživový doplnok pri bolestiach kĺbov

Produkt, ktorý pomáha obnoviť pohyblivosť kĺbov

– Prírodný produkt
– Zmierňuje akútne a chronické bolesti
– Obnovuje chrupavkové tkanivo

Objednať

Tradičná čínska medicína je považovaná za jednu z najobľúbenejších na svete. Prekvapivo je mnoho moderných vedeckých pokrokov a objavov v oblasti metód prevencie a liečby rôznych chorôb prevzatých zo starodávnych receptov čínskych liečiteľov. Aké je tajomstvo úspechu týchto receptov? Po prvé, vždy sú založené výlučne na bezpečných a prírodných zložkách. Za druhé, vo väčšine prípadov sú zamerané na liečbu príčin choroby, a nie jej symptómov. Po tretie, po absolvovaní kurzu podľa receptov tradičnej medicíny je pravdepodobnosť opakovania relapsov minimálna.

Najnovšie sa našej redakcii podarilo porozprávať s doktorom Johnsonom, ktorý sa tejto téme v Číne venuje už mnoho rokov. V rozhovore hovoril o bezprostredných perspektívach rozvoja medicíny a podelil sa o informácie o novom produkte Shark Motion na zápal kĺbov.

Shark Motion – cena, recenzie, ako to funguje?

– Po návšteve Číny ste napísali knihu, v ktorej ste povedali, ako ste boli šokovaní tým, čo ste tam videli. Čo vás presne inšpirovalo?

– Hneď chcem povedať, že nechcem vyzerať ako človek, ktorý karhá západnú medicínu alebo ju považuje za neúčinnú. Hlavným účelom mojej návštevy Číny bolo štúdium metód miestnej tradičnej medicíny, ktorá je založená na liečbe bylinami, rastlinnými extraktmi a biogénnymi zložkami. Ak pôjdete do akejkoľvek pekinskej lekárne, neuvidíte pre nás tradičné regály s tabletkami a masťami. Čínske lekárne sú prezentované ako obchod, kde si môžete vyzdvihnúť akúkoľvek sadu prísad a na mieste ich zmiešať v konkrétnych pomeroch.

– Funguje to?

– Áno! Bol som skeptický ako väčšina mojich západných kolegov. Ale keď vidím na vlastné oči, ako je to účinné, môj názor sa dramaticky zmenil.

– Môžete uviesť príklad.

– Ľahko. Teraz má môj strýko 76 rokov a kvôli bolestiam kĺbov a svalov nemôže normálne chodiť. Ale v Číne som videl veľa starších ľudí, ktorí ráno trénujú na športoviskách a vykonávajú také komplexné cvičenia, ktoré som ani ja nedokázal zopakovať. Začal som starostlivo študovať, čo je tajomstvom ich činnosti? Ukazuje sa, že väčšina z nich konzumuje ryby a morské plody. Konkrétne mi bolo ponúknuté vyskúšať polievku z varenej žraločej chrupavky. Obsahuje obrovské množstvo prospešných minerálov a stopových prvkov, ktoré naše kĺby potrebujú.

– Bohužiaľ, nie každý z nás si môže dovoliť cestu do Číny. Existujú nejaké metódy alebo produkty, ktoré môžu pomôcť vyriešiť tento problém tu?

– Samozrejme! Nedávno som hovoril o novom vedeckom objave – Shark Motion výživový doplnok pri bolestiach kĺbov. Tento produkt si získal veľkú popularitu vďaka tomu, že pomáha pri liečbe artritídy, osteoporózy, osteochondrózy, dny a iných chorôb bez chirurgického zákroku.

– Shark Motion ako to funguje?

– Vzorec je 60% na základe chrupavky žraloka mletého a tiež obsahuje chondroitín a glukozamín. S týmto prírodným výživovým doplnkom získate viac ako 287 unikátnych mikroživín potrebných na úplnú obnovu bunkovej štruktúry kĺbov a stavcov. Vďaka správne zvolenej konzistencii zložiek kapsuly nespôsobujú závislosť ani vedľajšie účinky. Zaručené výsledky môžete dosiahnuť takmer okamžite po tom, ako ho začnete používať.

– Shark Motion ako používať?

– Všetko je veľmi jednoduché. Kapsuly musíte užívať podľa odporúčaného denného dávkovania každý deň po dobu 1-3 mesiacov (v závislosti od štádia ochorenia a intenzity symptómov). Vzorec postupne zlepšuje a stabilizuje fungovanie vnútorných orgánov na prirodzenej úrovni. Je charakterizovaná zvýšením pružnosti kĺbov, návratom stratenej pružnosti a obnovou muskuloskeletálneho tkaniva.

Shark Motion – kúpiť, objednať, dodávka

– Je Shark Motion na osteochondrózu efektívne?

– Áno samozrejme. Mal som veľa pacientov so sťažnosťami na bolesť krčnej chrbtice, závraty, obmedzenú pohyblivosť krku. Predpísal som im terapeutické cvičenia a odporučil som im, aby tieto kapsuly užívali vo forme doplnku stravy. Môžem povedať, že Shark Motion názory bolo veľmi dobrých. U 8 z 10 pacientov nepríjemné symptómy úplne zmizli, zatiaľ čo zvyšok cítil výraznú úľavu.

– Koľko stojí 1 balík s hodnotou Shark Motion Slovensko?

– Na túto otázku je mi ťažké odpovedať, pretože všetko závisí od mnohých faktorov. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že Shark Motion cena na internete je najziskovejší (oveľa lacnejší ako v lekárňach).

– Ak chcem Shark Motion kúpiť na Slovensku, potrebujem lekársky predpis?

– Nie. Je to 100% prírodný prípravok, ktorý sa predáva bez lekárskeho predpisu. Môžete získať Shark Motion objednať a nechať si ich bez problémov doručiť až k vašim dverám. Pred použitím by som však odporučil poradiť sa so svojim lekárom.

Objednať