Rock Crawler Slovensko – RC model auta 4wd

POHON NA 4 KOLA – DVA VÝKONNÉ MOTORY

– Rýchlosť: až 30 km/h
– Hrací doba: 27-30 minút
– Doba nabíjania: 3 hodiny
– Dosah: 250 m.
– Rozmery: 500 x 270 x 280 mm
– Napájení do auta: baterie 4,8 V 700 mA (součást balení)

Objednať

Čo je Rock Crawler model auta na dialkove ovladanie? Toto je malý kráľ veľkého offroadu! Najobľúbenejší model hračky s pohonom 4×4 sebavedome zanecháva konkurenciu. Ideálny darček alebo zábava pre outdoorových nadšencov alebo milovníkov automobilov. Model je absolútne zaslúžene považovaný za jeden z najlepších z hľadiska technických vlastností pre svoju cenovú kategóriu. Napriek širokej ponuke týchto hračiek na trhu je neuveriteľné nájsť iné auto s takými schopnosťami za dané peniaze!

Rock Crawler – cena, recenzie, ako to funguje?

Aké sú výhody použitia tohto konkrétneho modelu? Môžete zdolať najťažší terén – piesok, kaluže, skalnaté povrchy, záveje, piesočné duny alebo vysoká hustá tráva. V závislosti od poveternostných podmienok neexistujú žiadne prevádzkové obmedzenia. Auto je možné používať vonku v lete, zime, daždi alebo snehu. Všestranný štvormotorový dvojmotorový pohon poskytuje dobrú ovládateľnosť. V kombinácii s profesionálnym systémom pruženia a tlmenia získate neuveriteľnú silu. Tento model je schopný zrýchliť až na 30 km/h, čo je veľmi dobrý indikátor pre terénnu verziu autíčok. Polomer diaľkového ovládača je viac ako 250 m, čo umožňuje vykonávať zložité triky aj na veľkú vzdialenosť alebo organizovať preteky na špeciálne upravenej kruhovej dráhe. Rock Crawler cena je lacnejšie ako mnoho konkurentov. Je ideálne pre prvé autíčko dieťaťa, aby sa naučilo ovládať diaľkové ovládanie. Auto má držiaky kamery, vďaka ktorým ho môžete ovládať pomocou svojho smartfónu a zároveň nahrávať videá z vašich ciest.

Rock Crawler RC model auta 4wd bude dôstojným darčekom pre deti i dospelých. Verte, že technické možnosti tohto modelu nenechajú nikoho ľahostajným. Optimálna kombinácia ceny, schopností a kvality materiálov nemá obdoby medzi inými analógmi.

Ak chcete vidieť výhody, odporúčame vám prečítať si kupujúcich a odborníkov v hodnote Rock Crawler názory. Na internete existuje niekoľko videorecenzií tejto verzie SUV, v ktorých budú podrobne popísané všetky výhody a nevýhody modelu.

Čo si kupujúci vyberie za Rock Crawler autíčko na diaľkové ovládanie na diaľku:

 • Stabilná jazda na akomkoľvek povrchu.
 • Nebojí sa vody, kaluží, piesku, snehu.
 • Udržuje stabilitu na skalnatom povrchu alebo vo vode.
 • Má úplne identický systém pruženia a tlmičov.
 • Vysoká odolnosť proti vode.
 • Skvelá cena.
 • Veľká sada doplnkových komponentov (batérie do diaľkového ovládača, vymeniteľné dráhy pre výmenu kolies pri prejazde obzvlášť náročných terénnych úsekov).
 • Pohodlné riadenie.

Odborný názor na Rock Crawler Slovensko:

Vyše 10 rokov pracujem ako asistent predaja v oddelení RC autíčok v obchode. Som si vedomý výhod a nevýhod rôznych modelov. Mnoho rodičov chce kúpiť svojmu dieťaťu najdrahší model ponúkaný na pulte, ale nechápe, že to nie je vždy najlepšia voľba. Väčšina detí (najmä do 7 rokov) sa nedokáže okamžite naučiť, ako správne pracovať s diaľkovým ovládačom. To vedie k rýchlym poruchám, pádu alebo zaplaveniu auta v kalužiach. Preto odporúčam Rock Crawler objednať. Tento model je ideálny pre začiatočníkov. Okrem vynikajúcich technických vlastností a vysokej pevnosti sú jeho náklady jedným z najdostupnejších pre auto vo svojej triede. Veľmi dobrá voľba! Ja také mám doma a deti sú šťastné!

Rock Crawler ako to funguje:

 • Batéria 4,8 V 700 mA.
 • Diaľkový ovládač je napájaný z 3 batérií AA, ktoré sú súčasťou balenia.
 • Dosah ovládania – až 250 m.
 • Úplné nabitie batérie zo siete trvá asi 3 hodiny.
 • Jedno nabitie vydrží na 25 – 30 minút nepretržitej jazdy.
 • Rozmery modelu: 50x27x28 cm.
 • Malá váha.
 • Vodotesné puzdro.

Rock Crawler – kúpiť, objednať, dodávka

Rock Crawler ako používať? Sada obsahuje podrobné pokyny, vďaka ktorým rýchlo pochopíte hlavné vlastnosti nastavenia a riadenia automobilu. Dodržujte bezpečnostné opatrenia a nedovoľte, aby si deti dobíjali batériu samy.

Táto exkluzívna položka nie je v súčasnosti k dispozícii vo väčšine obchodov a obchodných reťazcov, takže jediný spôsob, ako zarobiť Rock Crawler kúpiť na Slovensku, je online obchod. Tam môžete podať žiadosť a do 1-3 pracovných dní dostať balík s doručením kuriérom. Viac informácií o spôsoboch doručenia a platby za tovar nájdete na webových stránkach predávajúceho.

Objednať