Rock Crawler Polska – samochód RC 4wd

NAPĘD NA 4 KOŁA – DWA MOCNE SILNIKI

– Prędkość: do 30 km/h
– Czas zabawy: 27-30 min
– Czas ładowania: 3 godziny
– Zasięg: 250 m
– Wymiary: 500 x 270 x 280 mm
– Zasilanie auta: akumulator 4.8V 700mA (w zestawie)

Zamów teraz

Co to jest Rock Crawler model samochodu zdalnie sterowana? To mały król wielkiego off-roadu! Najpopularniejszy model zabawkowy 4×4 śmiało zostawia konkurencję w tyle. Idealny prezent lub rozrywka dla entuzjastów outdooru lub miłośników samochodów. Model jest całkowicie zasłużenie uważany za jeden z najlepszych pod względem parametrów technicznych w swojej kategorii cenowej. Mimo szerokiej gamy tych zabawek na rynku, nie sposób znaleźć innego samochodu o takich możliwościach za te pieniądze!

Rock Crawler – cena, opinie, jak to działa?

Jakie są zalety korzystania z tego konkretnego modelu? Możesz pokonać najtrudniejszy teren – piasek, kałuże, kamieniste powierzchnie, zaspy śnieżne, wydmy czy wysoką gęstą trawę. Nie ma ograniczeń operacyjnych w zależności od warunków pogodowych. Samochód może być używany na zewnątrz latem, zimą, deszczem lub śniegiem. Wszechstronny podwójny napęd 4WD zapewnia dobrą kontrolę. W połączeniu z profesjonalnym systemem zawieszenia i tłumienia otrzymujesz niesamowitą moc. Model ten jest w stanie rozpędzić się do 30 km/h i jest to bardzo dobry wskaźnik dla terenowej wersji autek. Promień pilota to ponad 250 m, co pozwala na wykonywanie skomplikowanych trików nawet z dużej odległości lub organizowanie wyścigów na specjalnie przygotowanym torze. Rock Crawler cena jest tańszy niż wielu konkurentów. Idealnie nadaje się do pierwszego samochodu-zabawki dla dziecka, aby nauczyć się obsługi pilota. Samochód posiada mocowania na kamerę, dzięki czemu możesz nim sterować za pomocą smartfona i jednocześnie nagrywać filmy z podróży.

Rock Crawler samochód RC 4wd będzie godnym prezentem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uwierz, że możliwości techniczne tego modelu nie pozostawią nikogo obojętnym. Optymalne połączenie ceny, możliwości i jakości materiałów nie ma sobie równych wśród innych analogów.

Aby zobaczyć korzyści, zalecamy zapoznanie się z kupującymi i ekspertami o wartości Rock Crawler opinie. W Internecie dostępnych jest kilka recenzji wideo tej wersji SUV-a, w których szczegółowo opisano wszystkie zalety i wady modelu.

Co kupujący wybierają za Rock Crawler zabawka zdalnie sterowana:

 • Stabilna jazda na każdej nawierzchni.
 • Nie boi się wody, kałuż, piasku, śniegu.
 • Utrzymuje stabilność na skalistych powierzchniach lub w wodzie.
 • Posiada całkowicie identyczny system zawieszenia i amortyzatorów.
 • Wysoki poziom wodoodporności.
 • Świetna cena.
 • Duży zestaw elementów dodatkowych (akumulatory do pilota, wymienne gąsienice do zmiany kół przy pokonywaniu szczególnie trudnych odcinków terenowych).
 • Wygodne zarządzanie.

Opinia eksperta na temat Rock Crawler Polska:

Od ponad 10 lat pracuję jako sprzedawca w dziale samochodzików RC w sklepie. Mam świadomość zalet i wad różnych modeli. Wielu rodziców chce kupić dziecku najdroższy model oferowany na ladzie, ale nie rozumie, że nie zawsze jest to najlepsza opcja. Większość dzieci (zwłaszcza poniżej 7 roku życia) nie może od razu nauczyć się prawidłowej obsługi pilota. Prowadzi to do szybkich awarii, upadku lub zalania auta w kałużach. Dlatego polecam Rock Crawler zamówić. Ten model jest idealny dla początkujących. Oprócz doskonałych właściwości technicznych i wysokiej wytrzymałości, jego koszt jest jednym z najtańszych dla samochodu w swojej klasie. Bardzo dobra opcja! Ja też mam w domu i dzieci są szczęśliwe!

Rock Crawler jak to działa:

 • Akumulator 4,8 V 700 mA.
 • Pilot zasilany jest 3 bateriami AA, które znajdują się w zestawie.
 • Zasięg sterowania – do 250 m.
 • Pełne naładowanie akumulatora z sieci zajmuje około 3 godzin.
 • Jedno ładowanie wystarcza na 25-30 minut ciągłej jazdy.
 • Wymiary modelu: 50x27x28 cm.
 • Mała waga.
 • Wodoodporna obudowa.

Rock Crawler – kupić, zamówić, dostawa

Rock Crawler jak korzystać? Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, dzięki której szybko zrozumiesz główne cechy ustawienia i prowadzenia samochodu. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa i nie pozwalaj dzieciom samodzielnie ładować baterii.

W tej chwili ten ekskluzywny przedmiot nie jest dostępny w większości sklepów i sieci handlowych, więc jedynym sposobem na Rock Crawler kupić w Polsce jest sklep internetowy. Tam możesz złożyć wniosek i otrzymać przesyłkę kurierską w ciągu 1-3 dni roboczych. Więcej informacji o sposobach dostawy i płatności za towar można znaleźć na stronie sprzedawcy.

Zamów teraz