Rock Crawler Česká republika – RC auto na dálkové ovládání 4wd

POHON NA 4 KOLA – DVA VÝKONNÉ MOTORY

– Rychlost: až 30 km/h
– Hrací doba: 27-30 minut
– Doba nabíjení: 3 hodiny
– Dosah: 250 m.
– Rozměry: 500 x 270 x 280 mm
– Napájení do auta: baterie 4,8 V 700 mA (součást balení)

Objednat

Co je Rock Crawler model auta na dálkovém ovládání? Toto je malý král velkého offroadu! Nejoblíbenější model hračky 4×4 s jistotou opouští konkurenci. Ideální dárek nebo zábava pro outdoorové nadšence nebo milovníky automobilů. Model je absolutně zaslouženě považován za jeden z nejlepších z hlediska technických charakteristik pro svou cenovou kategorii. I přes širokou škálu těchto hraček na trhu je neuvěřitelné najít jiné auto s takovými schopnostmi za peníze!

Rock Crawler – cena, recenze, jak to funguje?

Jaké jsou výhody používání tohoto konkrétního modelu? Můžete zdolávat nejtěžší terén – písek, kaluže, kamenité povrchy, závěje, písečné duny nebo vysokou hustou trávu. V závislosti na povětrnostních podmínkách neexistují žádná provozní omezení. Auto lze používat venku v létě, v zimě, dešti nebo sněhu. Všestranný dvoumotorový pohon 4wd poskytuje dobrou ovladatelnost. V kombinaci s profesionálním systémem odpružení a tlumení získáte neuvěřitelnou sílu. Tento model je schopen zrychlit až na 30 km/h, což je velmi dobrý ukazatel pro terénní verzi autíček. Poloměr dálkového ovládání je více než 250 m, což umožňuje provádět složité triky i na velkou vzdálenost nebo pořádat závody na speciálně připravené kruhové dráze. Rock Crawler cena je levnější než mnoho konkurentů. Pro první autíčko dítěte je ideální naučit se ovládat dálkové ovládání. Auto má držáky kamer, díky nimž jej můžete ovládat pomocí smartphonu a současně nahrávat videa z vašich cest.

Rock Crawler RC auto na dálkové ovládání 4wd bude hodným dárkem pro děti i dospělé. Věřte, že technické možnosti tohoto modelu nenechají nikoho lhostejným. Optimální kombinace ceny, schopností a kvality materiálů nemá mezi jinými analogy obdoby.

Chcete-li vidět výhody, doporučujeme přečíst Rock Crawler recenze kupujících a odborníků. Na internetu existuje několik recenzí videa této verze SUV, ve kterých budou podrobně popsány všechny výhody a nevýhody modelu.

Co si kupující vybírá za Rock Crawler autíčko na dálkové ovládání:

 • Stabilní jízda na jakémkoli povrchu.
 • Nebojte se vody, kaluží, písku, sněhu.
 • Udržuje stabilitu na skalnatém povrchu nebo ve vodě.
 • Má zcela identický systém odpružení a tlumičů.
 • Vysoká odolnost proti vodě.
 • Skvělá cena.
 • Velká sada dalších komponentů (baterie pro dálkové ovládání, vyměnitelné koleje pro výměnu kol při projíždění zvláště obtížných terénních úseků).
 • Pohodlné řízení.

Znalecký posudek k Rock Crawler Česká republika:

Více než 10 let pracuji jako asistent prodeje v oddělení RC autíček v obchodě. Jsem si vědom výhod a nevýhod různých modelů. Mnoho rodičů chce svému dítěti koupit nejdražší model nabízený na přepážce, ale nechápe, že to není vždy nejlepší volba. Většina dětí (zejména do 7 let) se nemůže okamžitě naučit, jak správně pracovat s dálkovým ovládáním. To vede k rychlým poruchám, pádu nebo zaplavení vozu v kalužích. Proto doporučuji Rock Crawler objednat. Tento model je ideální pro začátečníky. Kromě vynikajících technických vlastností a vysoké pevnosti je jeho cena jedním z nejdostupnějších pro auto ve své třídě. Velmi dobrá volba! Také mám jeden doma a děti jsou šťastné!

Rock Crawler jak to funguje:

 • Baterie 4,8 V 700 mA.
 • Dálkový ovladač je napájen 3 bateriemi AA, které jsou součástí balení.
 • Dosah ovládání – až 250 m.
 • Plné nabití baterie ze sítě trvá přibližně 3 hodiny.
 • Jedno nabití vydrží 25–30 minut nepřetržitého řízení.
 • Rozměry modelu: 50x27x28 cm.
 • Malá hmotnost.
 • Vodotěsné pouzdro.

Rock Crawler – koupit, objednat, dodávka

Rock Crawler jak používat? Sada obsahuje podrobné pokyny, díky nimž můžete rychle pochopit hlavní rysy nastavení a řízení automobilu. Dodržujte bezpečnostní opatření a nedovolte dětem, aby si samy dobily baterii.

V tuto chvíli není tato exkluzivní položka k dispozici ve většině obchodů a maloobchodních řetězců, takže jediným způsobem, jak získat Rock Crawler koupit v České republice, je online obchod. Tam můžete podat žádost a obdržet zásilku s doručením kurýrem do 1-3 pracovních dnů. Více informací o způsobech doručení a platby za zboží naleznete na webových stránkách prodávajícího.

Objednat