Power Wavy Česká republika – neoprenové oblečení na hubnutí

3 ZÁKLADNÍ PRINCIPY

– Kůže je měkká a pružná, bez efektu „pomerančové kůry“
– Tuky odcházejí na všech úrovních těla, včetně vnitřní
– Pevné hýždě a stehna jako v mládí

Objednat

V rámci přípravy na letní sezónu se mnoho žen snaží odstranit přebytečný tuk a získat dokonalou postavu. Navzdory velkému pokroku v moderním průmyslu doplňků stravy a spalovačů tuků je jediným 100% účinným způsobem hubnutí sport. Pravidelné tréninky nejen zmenšují velikost pasu a boků, ale také zlepšují fungování vnitřních orgánů a snižují riziko nebezpečných nemocí. Pokud jste již začali aktivně trénovat, ale výsledky stále nejsou působivé, doporučujeme použít jedinečného pomocníka – to je Power Wavy neoprenové oblečení na hubnutí. Sada obsahuje speciální termo šortky a pás se saunovým efektem, který zvyšuje teplotu v problémových partiích vašeho těla a zvyšuje rychlost tání tuku.

Power Wavy – cena, recenze, jak to funguje?

Power Wavy oblečení se saunovým efektem pro spalování tuků je vědecký průlom široce používaný v každodenním životě. Šortky a pás jsou navrženy tak, aby lokálně působily na nejproblematičtější oblasti vašeho těla – břicho, pas, boky, hýždě, dolní část zad a boky. Právě na těchto místech se nacházejí nejhustší tukové zásoby, které se tělo snaží co nejvíce uchovat. Díky vytvořenému tepelnému efektu během fyzické námahy se zvyšuje produkce potu a krevní oběh. To stimuluje metabolismus tuků a vede k nevyhnutelnému úbytku hmotnosti. Pohodlný tvar a pružnost produktu umožňují jeho pohodlné používání za jakýchkoli podmínek. Oblečením této neoprenové soupravy pro ranní běh, cvičení v tělocvičně, jízdu na kole nebo jen tak na procházku po ulici získáte silný efekt.

Power Wavy jak to funguje?

Konstrukce pásu a šortky byla vyvinuta s přihlédnutím k anatomickým vlastnostem lidí s nepravidelnými tvary. Díky tomu se neoprenové oblečení pohodlně přizpůsobí povrchu těla, bez ohledu na vaši výšku, velikost pasu a boků, index tělesné hmotnosti a další individuální parametry. Široký pásek na suchý zip vám umožňuje pohodlné připevnění na spodní část zad bez překážení při dýchání nebo cvičení. Šortky mají několik speciálních zapínání pro nastavení velikosti. Laboratorní studie potvrzují schopnost neoprenu zvýšit potení 6krát, a to i při nejmenší fyzické aktivitě. Můžete uklidit byt nebo jen tak projít v parku na kávu s kamarádem, zatímco opasek a šortky dělají svou práci. Materiál neabsorbuje nepříjemné pachy, snadno se čistí v pračce nebo pod proudem teplé vody. Schne během několika minut a je okamžitě připraveno k opětovnému použití.

Místní působení oděvu vám umožňuje zaměřit hlavní zaměření metabolických procesů na problémové oblasti, které jsou za normálních podmínek nejméně náchylné ke spalování tuků. Když se rozhodnete Power Wavy objednat, po měsíci používání této jedinečné soupravy můžete snížit pas a boky o 4-5 velikostí!

Pokud máte celulitidu, pak vám použití této jedinečné neoprenové soupravy pomůže rychle se tohoto problému zbavit. Účinek sauny urychluje regeneraci zdravých buněk pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci krve a zlepšuje celkový tonus. Získáte vynikající výsledek v co nejkratším čase, což šetří peníze za návštěvy kosmetických salonů a kosmetologů.

Power Wavy – koupit, objednat, dodávka

Power Wavy pás a šortky na spalování tuků vytvořila přední evropská společnost, která získala certifikaci v EU a získala vysoké hodnocení. Díky této jedinečné technologii dokázaly tisíce žen a mužů doma dosáhnout požadovaného výsledku bez pomoci různých doplňků stravy, kapslí, prášků nebo liposukce.

Výhody Power Wavy Česká republika:

  • Nejlepší způsob, jak spálit nenáviděný tuk v problémových oblastech.
  • Eliminuje nepřiměřené široké boky.
  • Podporuje zvýšení svalového tonusu gluteálních svalů a břišních svalů.
  • Pás je štíhlý a sexy.
  • Odstraňuje celulitidu.
  • Urychluje metabolismus.
  • Zvedne hýždě a zaokrouhlí tvar.

Musíte kvůli tomuto oděvu chodit do posilovny? Ne, není to nutné. Sporty zvyšují výhody neoprenu, ale tento materiál funguje dobře i při minimální fyzické námaze. Jak se říká Power Wavy recenze, pokožka těla pod tímto oblečením se začne potit, i když sedíte nebo jen chodíte.

Názor odborníka:

Jsem nesmírně rád, že nyní existuje příležitost k Power Wavy koupit v České republice, aniž byste opustili svůj domov. Tato sada je neuvěřitelně efektivní. Šortky a opasek s efektem sauny pomáhají odstranit další centimetry z pasu a bez námahy vytvořit pevný hýždě. To je zvláště důležité pro ženy, když se zotavují z těhotenství nebo dramatického úbytku hmotnosti. Moji klienti často používají neoprenovou soupravu k odstranění celulitidy. V 9 z 10 případů se pozitivního účinku dosáhne po 14 dnech užívání. A co je nejdůležitější, Power Wavy cena je levnější než spalovače tuků.

Power Wavy jak používat? Spolu s balíčkem obdržíte podrobné pokyny k používání tohoto oděvu. Přečtěte si pozorně tyto informace a řiďte se všemi doporučeními výrobce.

Objednat