NicoZero Shqipëri, Kosovë – suplement ushqimor për ndërprerjen e pirjes së duhanit

VETËM PER 4 JAVË – DHE JU NUK DO TË DONI KURRË TË PINI DUHAN PËRSËRI

– Thuaj jo sindromit të tërheqjes
– Pa libra dhe hipnozë
– Pa mall për cigare
– Pa medikamente dhe elikoplaste

POROSIT

Çfarë është NicoZero suplement ushqimor për ndërprerjen e pirjes së duhanit? Isshtë një produkt natyral, organik, i formuluar posaçërisht për duhanpirësit. Produkti ju lejon të heqni qafe varësinë shpejt, lehtë dhe në mënyrë të pakthyeshme. Formula rekomandohet për burrat dhe gratë që duan të lënë pirjen e duhanit për të rivendosur shëndetin e humbur. Produkti ndihmon për të mposhtur në mënyrë të pavarur dëshirën për nikotinë në cilëndo nga format e tij: duhan, cigare elektronike, nargjile, etj. Produkti përmban 100% zëvendësues natyralë të nikotinës që nuk krijojnë varësi dhe jo-toksike për trupin. Nëse përdoret siç duhet, dëshira për të pirë duhan do të zhduket brenda disa ditësh dhe tymi i duhanit do të fillojë të shkaktojë neveri.

NicoZero – çmimi, vlerësimet, si funksionon?

Llak ka provuar veten në tregun natyror të ndërprerjes së pirjes së duhanit në Evropë. Sipas vlerësimeve të klientëve, ky produkt është shumë më efektiv sesa copat e nikotinës dhe agjentë të tjerë të reklamuar kundër pirjes së duhanit. Me këtë metodë të sigurt, ju mund ta mposhtni 100% dëshirën për të pirë duhan dhe ajo nuk do të kthehet më kurrë. Brenda 14 ditëve pasi keni filluar të përdorni llak, përsëri mund të ndjeni gëzimin e frymëmarrjes së freskët pa tym duhani dhe kollitje. Produkti jo vetëm që bllokon varësinë nga nikotina, por gjithashtu pastron zgavrën me gojë nga toksinat dhe bakteret. Nëse përdoret si duhet, efekti pozitiv është i garantuar.

Formula e pastruar është formuluar me përbërës natyralë, bimë dhe vitamina. Produkti vepron tërësisht në trupin e duhanpirësit dhe jep një rezultat të garantuar. Në këtë metodë të trajtimit të varësisë ndaj cigareve, gjatësia dhe aktiviteti i pirjes së duhanit nuk ka rëndësi. Edhe nëse keni pirë 2-3 pako cigare në ditë për 20-30 vitet e fundit, spërkatja do t’ju ndihmojë të përballoni këtë problem.

NicoZero si punon:

Secili prej përbërësve të koncentratit të lëngshëm ka efektin e vet të dobishëm. Para së gjithash, produkti shtyp dëshirat psikologjike dhe fiziologjike për nikotinë në nivelin e sistemit nervor dhe qelizave të trurit. Sa herë që truri sinjalizon dëshirën për të pirë një cigare tjetër, ju thjesht duhet ta spërkatni këtë llak në gojë. Do të bllokojë dëshirën për të pirë duhan pa rritur urinë ose oreksin. Kërkimet tregojnë se Nico Zero për të lënë shpejt pirjen e duhanit është zgjidhja më e sigurt dhe më efektive për problemin tuaj të kahershëm. Formula pastron trupin nga toksinat e grumbulluara, largon katranin dhe substancat toksike nga mushkëritë dhe mëlçia. Ju mund të shpëtoni nga zverdhja e lëkurës, të pastroni frymën tuaj dhe të normalizoni sistemin nervor. Produkti është i garantuar të japë një rezultat që zgjat përgjithmonë dhe 100% mbrojtje nga përsëritja.

NicoZero komente:

Babai im pinte puro gjithë jetën e tij dhe kur u rrita nuk munda ta shmang këtë zakon të keq. Çdo ditë pija 2-3 puro dhe duhej ta rrisja vazhdimisht numrin e tyre. Doja të ndaloja, por trupi im vazhdimisht kërkonte një dozë tjetër nikotine. Kohët e fundit iu drejtova një psikoterapisti për ndihmë dhe ai më rekomandoi NicoZero porosit. Ky llak është bërë një shpëtim i vërtetë për mua! Ditën e dytë isha në gjendje ta lë pirjen e duhanit krejt. Pas 1 muaji, problemi u zhduk plotësisht! Unë nuk kam pirë duhan për 3 vjet dhe jam shumë i kënaqur!

Unë nuk mund të them saktësisht kur kam provuar për herë të parë pirjen e duhanit, por për mbi 20 vjet ky zakon ka vrarë trupin tim. Kam provuar mënyra të ndryshme: kam lexuar libra, kam ndjekur kurse të specializuara, kam përdorur copa nikotine dhe cigare elektronike. Por e gjithë kjo ishte joefektive dhe doli se ishte thjesht një humbje parash. Gjashtë muaj më parë, NicoZero Shqipëri, Kosovë u shfaqën në jetën time. Ky produkt unik ndihmoi për të kapërcyer varësinë afatgjatë të nikotinës dhe për të kursyer shuma të mëdha parash në trajtim.

Unë punoj në një zyrë dhe çdo ditë dalim për një pushim tymi me kolegët. Kjo traditë ka krijuar një interes jo të shëndetshëm për cigare tek unë. Fillova me 2-3 cigare në ditë, dhe pastaj shkova deri në 30-40 cigare në ditë. Ishte e tmerrshme. Kollitja më pengonte të flija siç duhet natën, pllaka e verdhë dhe era e keqe e erës më prishnin marrëdhëniet me vajzat. Kohët e fundit kam zbuluar jetë të re pasi kam zgjidhur NicoZero blej në Shqipëri, Kosovë. Ky produkt shtypi dëshirën për të pirë duhan pas 5 ditësh. Pas 1 muaji përdorimi të llakut, e harrova plotësisht problemin tim dhe u ktheva në jetën normale.

NicoZero si te perdoret:

Shkundni shishen e lëngut mirë para përdorimit. Hiqni kapakun mbrojtës. Spërkateni llakun në gojë 2-3 herë. Përdoret në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje. Vazhdoni kursin e trajtimit për 1 muaj, edhe nëse tashmë ndjeni përmirësim.

Nico Zero – blej, porosit, dorëzon

Përfitimet:

  • NicoZero lë pirjen e duhanit përgjithmonë është provuar të jetë më shumë se 98% efektiv në studimet klinike.
  • Nuk ka kundërindikacione.
  • I përshtatshëm për burra dhe gra që kanë probleme me pirjen e duhanit.
  • Mund të përdoret pa recetë.
  • NicoZero çmimi është më e lirë se shumica e homologëve të disponueshëm.
  • Përmirësimi i parë ndihet brenda 48 orëve nga aplikimi i parë.

Ju keni një mundësi të mirë për të harruar përgjithmonë nikotinën! Përdoreni tani!

POROSIT