Moleculica Slovensko – prírodný komplex proti vráskam

Alchýmia 21 storočia

– Stimuluje syntézu elastínu, zlepšuje pružnosť pokožky, spevňuje a zaostruje kontúry tváre
– Vyhladzuje vrásky a záhyby, urýchľuje proces tvorby a regenerácie buniek, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu

Objednať

Senzačný objav v boji proti starnutiu! Moleculica prírodný komplex proti vráskam vám pomôže byť opäť mladá a krásna a tiež odstráni všetky príznaky zmien súvisiacich s vekom na pokožke. Po 2 rokoch nákladného klinického výskumu sa skupine európskych vedcov podarilo vyvinúť patentovaný vzorec na prekonanie staroby. Kozmetický komplex 2 + 1 sa skladá z dvoch druhov krémov (denný a nočný), rovnako ako špeciálna zvlhčujúca maska na tvár. Technológia rýchlej absorpcie a dodania živín pomocou mikromolekúl nemá z hľadiska účinnosti obdoby. Zatiaľ čo váš tradičný makeup jednoducho maskuje vrásky a starecké škvrny na pokožke, Moleculica krém proti starnutiu odstraňuje hlavnú príčinu. Využite dobrú šancu na pokles o -15 rokov:

  • Žiadne drahé procedúry v kozmetickom salóne.
  • Žiadna plastická chirurgia alebo facelift.
  • Žiadne bolestivé injekcie Botoxu a kyseliny hyalurónovej.

Moleculica – cena, recenzie, ako to funguje?

Moleculica maska a krém na omladenie pleti obsahuje kompletnú sadu základných zložiek a mikroživín pre zdravie pokožky. Vzorec obsahuje vyčistený kolagén, vitamíny, éterické oleje. Zloženie tiež obsahuje kyselinu hyalurónovú, peptidy a retinol, ktoré sú nevyhnutné pre výživu buniek pokožky a pre obnovenie prirodzených ochranných vlastností dermy. Produkt prešiel niekoľkými fázami testovania a preukázal absolútnu bezpečnosť používania. V prvom rade hovoríme o absencii vedľajších účinkov, alergických reakcií a závislosti. Viac ako 97% žien, ktoré sa dobrovoľne zúčastnili testovania tohto produktu, zaznamenalo zlepšenie do 14 dní od okamihu prvého použitia.

Moleculica ako to funguje?

Naša pokožka je 2/3 kolagénu. Tento proteín sa podieľa na tvorbe epidermálnych buniek a podporuje pravidelnú obnovu. Kým ste mladí, telo si produkuje vlastný kolagén a elastín v dostatočnom množstve. Ale po 27 rokoch sa tento proces postupne spomaľuje, takže pokožka je menej hladká a pružná. Tajomstvo vysokej účinnosti tohto vzorca spočíva v kombinácii kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Tým sa nielen vyrovná nedostatok bielkovín v bunkách pokožky, ale tiež sa stimuluje prirodzená syntéza v tele takmer v každom veku.

Mnoho bežných druhov kozmetiky starostlivosti o pokožku stráca príliš veľa výživných látok na povrchu a nemôže preniknúť hlboko. Aby sa tento problém zbavil, tvorcom tohto komplexu sa podarilo použiť nanotechnológiu. Účinná látka je obsiahnutá v špeciálnych mikrokapsuliach vo vnútri krému. Okamžite po aplikácii mikrokapsuly prenikajú cez póry cez pokožku a prechádzajú čo najhlbšie do najhustších vrstiev dermy. Nesú vitamíny a živiny, ktoré umožňujú doplniť existujúce straty.

Moleculica ako používať?

Ďalšie malé tajomstvo: distribúcia živín podľa dennej doby. Koža je živý orgán, ktorého správanie sa mení so zmenou dňa a noci. Preto vyžaduje pre každé z týchto období špeciálne látky. Vzhľadom na túto vlastnosť museli vývojári rozdeliť vzorec na 3 rôzne typy produktov:

  • Nočný krém. Zahŕňa komplex vitamínov B, kokosový a mandľový olej, elastín a ďalšie zložky. Stimuluje syntézu prírodného kolagénu a odstraňuje vrásky.
  • Denný krém. Zahŕňa kyselinu hyalurónovú, ako aj čistý retinol a kolagén. Umožňuje vyrovnať ovál tváre, zvýšiť pružnosť pokožky a zvlhčiť ju
  • Omladzujúca pleťová maska. Určené na použitie 2-3 krát týždenne. Účinne odstraňuje aj hlboké výrazové čiary, eliminuje čierne bodky na tvári a hyperpigmentáciu pokožky. Vytvorte ďalšiu bariéru proti UV žiareniu.

Pred použitím Moleculica Slovensko si pozorne prečítajte pokyny pre každý z produktov a postupujte podľa všetkých odporúčaní výrobcu. Dodržujte podmienky skladovania a nepoužívajte po dátume exspirácie.

Moleculica – kúpiť, objednať, dodávka

Ak vám vyššie uvedené argumenty nestačia, odporúčame vám prečítať si Kupujúcich a odborníkov v odbore Moleculica názory. Tu je to, čo o tom majú povedať profesionálni dermatológovia a kozmetológovia:

Vzhľad vrások u každej ženy sa stáva predzvesťou depresie a zmien v každodennom živote. Musíte však pochopiť, že ide o prirodzený proces, ktorý skôr či neskôr čaká na nás všetkých. Namiesto toho, aby ste míňali veľa peňazí za peeling, injekcie Botoxu alebo plastickú chirurgiu facelift, je lepšie nájsť si dobrý kozmetický výrobok. Keď moji klienti požiadajú o radu ohľadom kvalitnej a prírodnej kozmetiky proti starnutiu, odporúčam Moleculica objednať. Tento komplex je schopný spomaliť starnutie pokožky na molekulárnej úrovni a obnoviť stratenú pružnosť. Zloženie všetkých troch produktov je navyše absolútne bezpečné a prirodzené. A to o Moleculica cena niekoľkonásobne lacnejšie ako náklady na návštevu kozmetického salónu.

Tento produkt nie je k dispozícii v lekárňach, ale môžete získať Moleculica kúpiť na Slovensku pomocou ponuky oficiálnych webových stránok. V popise sme na ňu nechali odkaz.

Objednať