Moleculica Česká republika – přírodní komplex proti vráskám

Alchymie 21. století

– Stimuluje syntézu elastinu, zlepšuje elasticitu pleti, posiluje a zvýrazňuje kontury obličeje
– Vyhlazuje vrásky a jemné vrásky, zrychluje proces buněčné výměny a regenerace, stimuluje produkci kolagenu a elastinu

Objednat

Senzační objev v boji proti stárnutí! Moleculica přírodní komplex proti vráskám vám pomůže být znovu mladá a krásná a také odstraní všechny známky změn souvisejících s věkem na pokožce. Po 2 letech nákladného klinického výzkumu se skupině evropských vědců podařilo vyvinout patentovaný vzorec pro překonání stáří. Kosmetický komplex 2 + 1 se skládá ze dvou typů krémů (denní a noční) a speciální hydratační pleťové masky. Technologie rychlé absorpce a dodávání živin pomocí mikromolekul je z hlediska účinnosti nepřekonatelná. Zatímco váš tradiční makeup jednoduše maskuje vrásky a stařecké skvrny na pokožce, Moleculica krém proti stárnutí odstraňuje hlavní příčinu. Využijte dobrou šanci na pokles o 15 let:

  • Žádné drahé procedury v salonu krásy.
  • Žádná plastická chirurgie nebo plastická operace.
  • Žádné bolestivé injekce Botoxu a kyseliny hyaluronové.

Moleculica – cena, recenze, jak to funguje?

Moleculica maska a krém na omlazení pleti obsahuje kompletní sadu základních ingrediencí a mikroživin pro zdraví pokožky. Vzorec obsahuje čištěný kolagen, vitamíny, éterické oleje. Složení také obsahuje kyselinu hyaluronovou, peptidy a retinol, které jsou nezbytné pro výživu kožních buněk a obnovení přirozených ochranných vlastností dermis. Produkt prošel několika fázemi testování a prokázal absolutní bezpečnost použití. Nejprve mluvíme o absenci vedlejších účinků, alergických reakcí a závislosti. Více než 97% žen, které se dobrovolně zúčastnily testování tohoto produktu, zaznamenalo zlepšení do 14 dnů od okamžiku prvního použití.

Moleculica jak to funguje?

Naše kůže je 2/3 kolagenu. Tento protein se podílí na tvorbě epidermálních buněk a podporuje pravidelnou obnovu. Zatímco jste mladí, tělo produkuje svůj vlastní kolagen a elastin v dostatečném množství. Ale po 27 letech se tento proces postupně zpomaluje, takže pokožka je méně hladká a pružná. Tajemství vysoké účinnosti tohoto vzorce spočívá v kombinaci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. To nejen kompenzuje nedostatek bílkovin v kožních buňkách, ale také stimuluje přirozenou syntézu v těle téměř v jakémkoli věku.

Mnoho běžných typů kosmetiky pro péči o pleť ztrácí na povrchu příliš mnoho živin a nemůže proniknout hluboko. Aby se tohoto problému zbavili, tvůrcům tohoto komplexu se podařilo použít nanotechnologii. Aktivní receptura je uzavřena ve speciálních mikrokapslích uvnitř krému. Okamžitě po aplikaci mikrokapsle pronikají pokožkou póry a jdou co nejhlubší do nejhustších vrstev dermis. Nesou vitamíny a živiny, které umožňují doplnit stávající ztráty.

Moleculica jak používat?

Další malé tajemství: distribuce živin podle denní doby. Kůže je živý orgán, jehož chování se mění se změnou dne a noci. Proto pro každé z těchto období vyžaduje speciální látky. Vzhledem k této funkci museli vývojáři rozdělit vzorec na 3 různé typy produktů:

  • Noční krém. Zahrnuje komplex vitamínů B, kokosový a mandlový olej, elastin a další složky. Stimuluje syntézu přírodního kolagenu a odstraňuje vrásky.
  • Denní krém. Zahrnuje kyselinu hyaluronovou, čistý retinol a kolagen. Umožňuje zarovnat ovál obličeje, zvýšit pružnost pokožky a zvlhčit ji
  • Omlazující pleťová maska. Navrženo pro použití 2-3krát týdně. Účinně odstraňuje i hluboké výrazové linie, eliminuje černé tečky na obličeji a hyperpigmentaci pokožky. Vytvořte další bariéru proti UV záření.

Před použitím Moleculica Česká republika si pečlivě přečtěte pokyny pro každý z produktů a řiďte se všemi doporučeními výrobce. Dodržujte podmínky skladování a nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Moleculica – koupit, objednat, dodávka

Pokud vám výše uvedené argumenty nestačí, doporučujeme vám přečíst si kupce a odborníky v hodnotě Moleculica recenze. Tady je to, co o tom říkají profesionální dermatologové a kosmetologové:

Vzhled vrásek u každé ženy se stává předzvěstí deprese a změn v každodenním životě. Musíte však pochopit, že se jedná o přirozený proces, který dříve nebo později čeká na nás všechny. Místo toho, abyste utráceli spoustu peněz za peeling, injekce Botoxu nebo plastickou chirurgii, je lepší najít dobrý kosmetický přípravek. Když moji klienti žádají o radu ohledně kvalitní a přírodní kosmetiky proti stárnutí, doporučuji Moleculica objednat. Tento komplex je schopen zpomalit stárnutí pokožky na molekulární úrovni a obnovit ztracenou pružnost. Složení všech tří produktů je navíc naprosto bezpečné a přirozené. A o Moleculica cena několikanásobně levnější než náklady na návštěvu kosmetického salonu.

Tento produkt není k dispozici v lékárnách, ale můžete získat Moleculica koupit v České republice pomocí nabídky oficiálních webových stránek. V popisu jsme na něj nechali odkaz.

Objednat