MINI HD LED Projektor Slovensko – na premietanie obrázka z telefónu

POZERAJTE NETFLIZ AKO NIKDY PREDTÝM!

– Má LED technológiu, ultra mini veľkosť a ľahký dizajn.
– Ľahké a jednoduché pripojenie s viacerými zdrojmi videa.
– Ľahký, vreckový a ľahko prenášateľný.

Objednať

MINI HD LED Projektor na premietanie obrázka z telefónu je určené na zábavu a zábavu pre celú rodinu. Minimalistický dizajn, široká škála užitočných funkcií a vysoko kvalitný prenos obrazu vytvárajú doma útulnú atmosféru kina. Unikátne zariadenie je kompatibilné s akýmikoľvek mobilnými gadgetmi. Vaše deti potešia, ak karikatúru zapnete cez projektor. Hráči ocenia veľkú obrazovku pri hraní na smartfóne alebo notebooku. Vďaka svojim malým rozmerom toto zariadenie nezaberá veľa miesta v miestnosti a v prípade potreby ho môžete vziať so sebou na cestu.

MINI HD LED Projektor – cena, recenzie, ako to funguje?

Na rozdiel od mnohých analógov v tomto cenovom segmente MINI HD LED Projektor na sledovanie filmov, televíznych seriálov, animované filmy má model pomerne vysoké technické vlastnosti a schopnosti. Môžete získať vysoko kvalitné obrázky s jasom až 1 000 lúmenov. Model ide dobre so slúchadlami a má zabudovaný reproduktor pre vysoko kvalitný prenos zvuku. LED žiarovky vydržia mnoho rokov a zachovajú si svoje vlastnosti. Prenos obrazu je možný spredu, zozadu alebo zo stropu, podľa okolností. Zariadenie podporuje všetky známe formáty video a audio súborov. Vďaka USB káblu môžete zariadenie ľahko pripojiť k mobilnému telefónu alebo notebooku. Nechýba ani HDMI konektor.

MINI HD LED Projektorako to funguje:

Projektor prijíma digitálne informácie z mobilného zariadenia a prenáša ich na rovný zvislý alebo vodorovný povrch, čím sa zväčšuje veľkosť plátna. Vďaka tejto technológii môžete sledovať sériu zo smartfónu na veľkej obrazovke jednoduchým pripojením k projektoru. To je ideálne riešenie pre detskú izbu. Deti veľmi rady pozerajú karikatúry alebo hrajú videohry. Inštalácia televízora s veľkou obrazovkou v detskej izbe je však príliš nákladná a nebezpečná (vždy existuje možnosť pádu alebo rozbitia obrazovky). V prípade projektora sa nemusíte absolútne obávať o bezpečnosť svojich detí. Stačí cez projektor zapnúť ich obľúbené karikatúry alebo videohry a budú šťastní!

Možnosti tohto zariadenia sú jednoducho nekonečné! Všetko záleží na fantázii a želaniach. Ak chcete, môžete kedykoľvek použiť MINI HD LED Projektor kúpiť na Slovensku. Bude tiež zaujímavé sledovať tréningové videá alebo zorganizovať prezentáciu v kancelárii. Systém má pomerne nízku spotrebu energie, preto je ekonomickejšou alternatívou k televízoru. S výsledkami budete skutočne spokojní a vaši priatelia a známi budú určite chcieť MINI HD LED Projektor objednať aj pre seba.

MINI HD LED Projektor ako používať:

  • Umiestnite zariadenie na pevný a rovný povrch.
  • Pripojte sa k mobilnému telefónu, notebooku, tabletu alebo hernej konzole.
  • Zapnite projektor a nasmerujte svetlo na stenu (najlepšie na pevné biele pozadie).
  • Ak chcete dosiahnuť ostrejší a jasnejší obraz, vypnite svetlá a tmavú miestnosť.
  • V prípade potreby použite slúchadlá alebo zabudovaný zvukový reproduktor.
  • Vychutnajte si vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku.

MINI HD LED Projektor názory:

Dlho sme hľadali nejaký lacný detský projektor, ktorý by potešil nášho syna. Moja žena našla tento model na internete a rozhodli sme sa Projektor. Za cenu veľmi dobrá kúpa. Prístroj je malý a padne aj na ruku. Všetko je prepojené veľmi ľahko a bez zbytočných komplikácií. S kvalitou obrazu sme celkom spokojní. A čo je najdôležitejšie, keď môj syn zaspí, vezmeme si s manželkou tento projektor do našej spálne a pozrieme si akékoľvek romantické komédie.

Som prekvapený ľuďmi, ktorí o tomto produkte píšu negatívne komentáre. Pozrite sa na MINI HD LED Projektor cena. Ak sa niekomu nepáči kvalita alebo rozlíšenie obrazovky, kúpte si drahý 4K model. Vybral som si MINI HD LED Projektor pre vzdelávanie a zábavu a chcem povedať, že som s nákupom úplne spokojný. Toto je dobrá a cenovo dostupná možnosť. Potešila ma jeho malá veľkosť a nízka hmotnosť, ktorá vám umožní vziať si ju so sebou na výlet alebo na dovolenku. Určite to stojí za tie peniaze.

Naša dcéra má 5 rokov a veľmi rada sa pozerá na kreslené filmy. Mali sme však obavy z jej zraku, pretože vieme o nebezpečenstvách televízorov. Na radu očného lekára sme sa rozhodli objednať jej projektor. Lekári tvrdia, že projekcia nebolí tak zle ako sledovanie telefónu alebo televíznej obrazovky. Zároveň teraz môžete dcéru posadiť na vzdialenosť 2 – 3 metre, čo má tiež pozitívny vplyv na oči.

MINI HD LED Projektor – kúpiť, objednať, dodávka

Podľa predajcu sa tovar v sklade míňa veľmi rýchlo a nové dodávky sa čoskoro neočakávajú. Ak chcete získať MINI HD LED Projektor Slovensko za výhodnú cenu, poponáhľajte sa a umiestnite aplikáciu práve teraz. Zanecháme odkaz na stránku, kde si môžete objednať 100% originálny model.