LongUp Slovensko – mužské afrodiziakum

SPOĽAHLIVÁ, DLHOTRVAJÚCA EREKCIA!

– USPOKOJÍŠ AJ TÚ NAJVIAC NENÁSYTNÚ
– PRVOTRIEDNY DLHÝ SEX
– OKAMŽITÉ REAGOVANIE NA SEXUÁLNU STIMULÁCIU
– VÁŠA PREMENA NA VYTRVALÉHO SAMCA

Objednať

Viac ako 50% mužov nad 41 rokov má problémy s erekciou, ale bojí sa to priznať alebo sa samoliečiť. Dnes sme sa rozhodli stretnúť s odborníkom na zdravie mužov a urológiu, aby sme zistili hlavné dôležité body týkajúce sa erektilnej dysfunkcie, predčasnej ejakulácie a ďalších mužských problémov. Interview sa bude týkať aj používania populárnych doplnkov výživy a afrodiziak, ako sú napríklad LongUp produkt na zvýšenie libida alebo ich analógy.

LongUp – cena, recenzie, ako to funguje?

Novinár: Povedzte lekárovi, s akými problémami sa na vás pacienti najčastejšie obracajú? Sú to len starí ľudia alebo sú tam aj mladí chalani?

Urológ: Bohužiaľ musím uznať, že mužské choroby sa oveľa zmenšili. Dnes je priemerný vek mojich pacientov 40 rokov. Je medzi nimi veľa mladých ľudí, ktorí už majú problémy s nestabilnou erekciou, nízkym libidom alebo hladinou testosterónu. Mnohé majú navyše problémy s prostatou a reprodukčné dysfunkcie.

Novinár: S čím je to spojené?

Urológ: My (myslím mužov) sme sa stali slabšími a bolestivejšími ako ich predkovia. Už nelovíme korisť, obmedzili sme fyzickú prácu a vedieme sedavý životný štýl. Bez pravidelnej fyzickej aktivity telo znižuje produkciu testosterónu, čo vedie k dramatickým zmenám v celom genitourinárnom systéme. K tomu si pripočítajte stres, alkohol, nikotín, nezdravé jedlo a chronický nedostatok spánku. To všetko znižuje mužskú silu v posteli a vedie k oslabeniu erekcie.

Novinár: Čo robiť, ak v spálni náhle došlo k zlyhaniu?

Urológ: Najdôležitejšie je neustúpiť do seba a nerobiť unáhlené závery. Pre každého muža môže nepríjemnosť počas sexu hroziť vážnym psychickým stresom, kvôli ktorému vzniká strach z opakovaného zlyhania. Mal som veľa pacientov, ktorí boli podľa výsledkov testov absolútne zdraví, ale akonáhle boli v posteli so ženou, ich penis okamžite ochabol. A to všetko kvôli tomu, že niekedy v mladosti mali neúspešnú prvú sexuálnu skúsenosť, čo sa prejavilo na psychickom zdraví. Musíte pochopiť, že v 99% prípadov je erektilná dysfunkcia liečiteľná a problém sa dá vyriešiť oveľa jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá.

Novinár: Čo navrhujete?

Urológ: Na našej klinike sa na zvýšenie mužskej erekcie aktívne používajú špeciálne vitamínové doplnky a prírodné lieky, ktoré pôsobia efektívne a rýchlo. Zároveň neobsahujú škodlivé látky ani hormóny, takže ich môžu pacienti pravidelne užívať bez rizík pre svoje zdravie.

Novinár: Aký produkt by ste odporúčali použiť?

Urológ: Nechcem, aby moje slová boli vnímané ako reklama. Nemám záujem propagovať žiadnu konkrétnu značku alebo liek na erektilnú dysfunkciu a nedostávam za to žiadne dividendy. Môžem vám povedať iba toľko o produkte, ktorý osobne odporúčam svojim pacientom – je to LongUp na erektilnú dysfunkciu.

Novinár: Čo je to?

Urológ: LongUp mužské afrodiziakum je tekutý sirup s príjemnou chuťou a neutrálnym zápachom. Receptúra obsahuje 100% bylinných zložiek, ktoré sa navzájom kombinujú podľa princípu synergie. Účinkom týchto kvapiek je zvýšenie libida, obnovenie normálneho krvného obehu v orgánoch močovej sústavy a liečba erektilnej dysfunkcie. Produkt je dokonca schopný zväčšiť veľkosť penisu.

Novinár: Prečo odporúčate tento konkrétny produkt? A LongUp ako to funguje?

Urológ: Receptúra rozširuje krvné cievy vo vnútri corpus cavernosum penisu, stimuluje produkciu prirodzeného testosterónu a podporuje funkciu prostaty. Vďaka svojim vlastnostiam tento sirup perfektne obnovuje pevnú a dlhotrvajúcu erekciu. Nie je to nič neobvyklé – stačí si vziať výživový doplnok 20 – 30 minút pred stykom a užiť si sex, akoby ste nikdy nemali.

LongUp – kúpiť, objednať, dodávka

Novinár: LongUp ako používať?

Urológ: Doporučil by som začať minimálne od 1 mesiaca. V 95% prípadov už jeden kurz stačí na úplné odstránenie zdravotných problémov. V prípade potreby je možné použitie tohto nástroja ešte rozšíriť. Ak neveríte tomu, čo hovorím, pozrite si LongUp názory. Takmer všetci kupujúci sú spokojní s výsledkami a odporúča sa ich vyskúšať. Najdôležitejšie je, že sirup nezaťažuje srdce, pečeň ani tráviaci systém. Je to oveľa efektívnejšie ako liek Vigara alebo iné farmaceutické náprotivky.

Novinár: Kde dnes môže byť LongUp kúpiť na Slovensku?

Urológ: Pokiaľ viem, tento doplnok výživy sa v lekárňach ešte neobjavil. Moji klienti nakupujú LongUp Slovensko prostredníctvom oficiálnych webových stránok.

Novinár: Určite je to veľmi drahé?

Urológ: Nesúhlasím s tebou. LongUp cena nie je nákladnejšie ako iné produkty na erekciu mužov. A čo je najdôležitejšie, pri umiestňovaní aplikácie online si môžete byť istí svojou dôvernosťou. Nikto, ani kuriér, nevie o obsahu balíka. To je ďalší dôvod, prečo práve teraz získať LongUp objednať.

Objednať