Idealica Česká republika – nejlepší dieta pro spalování tuků

-17 KG ZA POUHÉ 4 TÝDNY BEZ DIETY A CVIČENÍ

– Přeměňuje “škodivé” bílé tukové buňky do “hnědých” lipidů, které se lehce dostávají z organismu
– Drenáž, detoxikace organismu
– Zrychlují metabolismus o 8krát, mají nejsilnější antioxidační účinek

Objednat

Nadváha je pro mnoho lidí obtížným problémem. Moderní trh s doplňky výživy a tréninkovými programy nám nabízí dostatek příležitostí k nápravě vašeho těla a k jeho optimální kondici. Proč je ale většina diet neúčinná a tuk nezmizí z těžké fyzické námahy? Rozhodli jsme se o tom promluvit s odborníkem na výživu, který se obezitou zabývá více než 12 let. Rozhovor se bude zabývat různými tématy, ale hlavní otázkou bude, jak správně zhubnout bez poškození zdraví. Jedním z témat diskuse bude také Idealica nejlepší dieta pro spalování tuků. Podle odborníka stojí právě tento produkt za budoucím úspěchem jakékoli osoby usilující o ideální tvar.

Idealica – cena, recenze, jak to funguje?

– Řekněte doktorovi, proč nám hladové diety nepomáhají zhubnout?

– Protože to je nevhodný proces pro naše tělo. Když se vzdáte jídla na dlouhou dobu nebo drasticky snížíte svůj jídelníček, vaše tělo to vnímá jako velký stres. V tomto stavu dává mozek příkaz zbavit se všeho zbytečného (především ze svalů a vody). Pokud jde o tuk, mozek se snaží tento cenný zdroj energie co nejvíce uchovat. Asi po několika dnech takové stravy se člověk stává podrážděným, má pocit únavy a apatie. Když kromě těchto příznaků uvidí absenci jakéhokoli výsledku na vahách, dojde k poruše stravy a opětovnému nastavení nadbytečných kilogramů.

– To znamená, že omezit až 1 000 kcal denně je chyba?

– Samozřejmě. Musíte vytvořit mírný kalorický deficit. Například, pokud tělo potřebuje 2 000 kcal denně, pak je pro bezpečné hubnutí nutné vytvořit deficit 200 – 300 kcal. Jinými slovy, musíte udržovat denní stravu 1700-1800 kcal.

– Jak zajistíte, aby vaše tělo rychleji zhublo?

– Nejprve musíte upravit stravu. Snažte se co nejvíce omezit příjem jednoduchých sacharidů a nahraďte je složitějšími. Tyto potraviny mají vyšší glykemický index a jejich zpracování trvá déle. Pitná voda je nutností. Minimální norma pro dospělého je od 2 litrů denně, ale 3-4 litry jsou lepší. Je velmi důležité normalizovat metabolismus a urychlit metabolismus. Toho lze dosáhnout pomocí přírodních doplňků stravy. Když moji klienti žádají o radu ohledně dobrého produktu na hubnutí, doporučuji jim Idealica objednat.

– Co to je?

– Je to přírodní rostlinný koncentrát v tekuté formě. Komplex je navržen tak, aby byl smíchán s vodou a používán v případě metabolických poruch, obezity nebo zvýšené chuti k jídlu.

– Idealica jak to funguje?

– Princip tohoto doplňku je velmi podobný ostatním typům spalovačů tuků. Ale na rozdíl od nich nemá Idealica spalovač tuku žádné vedlejší účinky a není návykové. Vzorec urychluje proces lipolýzy a pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi. Díky svým příznivým vlastnostem komplex dokonale udržuje rovnováhu vitamínů a mikroelementů, zvyšuje syntézu bílkovin a zvyšuje spalování tuků.

– To znamená, že není třeba nic dělat – kapky za mě udělají všechno?

– Ne, to je klam. Jakýkoli doplněk stravy je pouze pomocným prostředkem k dosažení stanoveného úkolu. Ale ani ten nejsilnější spalovač tuků nebude fungovat, pokud ho jen vypijete a budete se přejídat před spaním. Vzorec Idealica pro hubnutí funguje efektivně pouze v symbióze s dalšími tipy na zdraví.

– Proč jsou téměř všechny Idealica recenze pozitivní? Nevypadá to podezřele?

– Ne, protože produkt je skutečně schopen přimět tělo, aby se zbavilo všech zbytečných věcí. Předepsal jsem tyto kapky některým svým klientům a oni ke mně přišli 1 měsíc po zahájení užívání. V 9 z 10 případů se jim podařilo zbavit 10-11 kg bez většího úsilí.

– Idealica jak používat?

– Chcete-li to provést, musíte si pečlivě přečíst pokyny na štítku nebo na obalu. Produkt by měl být smíchán s 200 ml vody a užíván dvakrát denně. Nejlépe se užívá ve 25 kapkách.

– Existují nějaké vedlejší účinky?

– Žádný z mých klientů užívajících tyto kapky si nestěžoval na vedlejší účinky nebo alergie. Komplex je 100% bezpečný, ale přesto důrazně doporučuji, abyste se před použitím poradili se svým lékařem.

Idealica – koupit, objednat, dodávka

– A co když se váha vrátí po skončení kurzu?

– To je hlavní výhoda Idealica Česká republika. Tento doplněk stravy nejen spaluje tuky, ale také zrychluje metabolismus, aby se zabránilo opětovnému přibírání na váze. Budete schopni dosáhnout a udržet si svůj optimální fyzický tvar.

– Pokud jeden z našich čtenářů chce Idealica koupit v České republice – jaký je nejlepší způsob, jak to udělat?

– Doporučil bych si objednat dietní kapky online. To vám ušetří peníze, protože Idealica cena je na internetu mnohem levnější.

Objednat