FungaXT Slovensko – krém na mykózu nechtov a nôh


SILNÁ ZBRAŇ PROTI PLESNI NECHTOV

– Získate skvelú pokožku, vlasy a nechty
– Spánok sa normalizuje a sčervenania mizne
– Zabíja 100% plesňových buniek v postihnutej oblasti
– Vytvára bariéru prostredia na pokožke, čo nedovoľuje opakovaniu sa plesňovej infekcie

Objednať

FungaXT protiplesňový krém je prírodný lokálny produkt. Neobsahuje steroidy ani chemické prísady, vyrába sa ako prírodný kozmetický výrobok na báze rastlinných extraktov a organických prísad. Odporúča sa na výskyt príznakov plesňovej infekcie na koži alebo nechtoch, ako aj na prevenciu možných dermatologických ochorení. Jedinečná štruktúra produktu pomáha zjemniť pokožku a zmierniť zápal. Účinne odstraňuje poškodené častice nechtov a urýchľuje regeneráciu nového zdravého tkaniva.

FungaXT krém na mykózu nechtov a nôh má výrazný antibakteriálny a protizápalový účinok. Vysúša kožné vyrážky, podporuje hojenie trhlín a nechtovej platničky postihnutej plesňou. Použitie krému vám umožňuje neutralizovať nepríjemný zápach z nôh, ako aj posilniť lokálnu imunitu epidermis, aby sa dosiahla ďalšia ochrana pred infekciou.

Indikácie pre použitie:

 • Mykóza chodidla a nechtov.
 • Zarastený necht na nohe.
 • Kožné vyrážky.
 • Suchosť a svrbenie.
 • Trhliny v nohách.
 • Oddelenie nechtov.
 • Prevencia plesňových a bakteriálnych infekcií.

FungaXT ako používať: Na profylaxiu používajte krém raz denne. Pri plesňových infekciách používajte krém 2 až 3 krát denne. Naneste tenkú vrstvu na postihnuté miesto (zvlášť ošetrujte oblasť medzi prstami). Odporúčaná doba aplikácie je 30 dní.

FungaXT – cena, recenzie, ako to funguje?

Aby sme mohli vyhodnotiť účinnosť tohto vzorca, pozrime sa na FungaXT ako to funguje? Krém obsahuje prírodné zložky, vybrané podľa princípu synergie. So vzájomným zvyšovaním priaznivého účinku na pokožku sa objavuje stabilná imunita proti plesniam a baktériám. Po 1-2 procedúrach sa budete môcť zbaviť nepríjemných príznakov a po niekoľkých týždňoch mykózu úplne vylúčite.

Prečo 98% najlepších dermatológov odporúča FungaXT kúpiť na Slovensku:

 • Lieči príčinu, nielen príznaky choroby.
 • Eliminuje plesne nôh a nechtov už za 1 kúru.
 • Pomáha obnoviť krásu a zdravie nôh pacienta doma.
 • Umožňuje vám návrat k plnohodnotnému životu: návšteva telocvične, pláže, bazéna a iných verejných miest.
 • Dodáva pohodlie a sebavedomie.
 • Vytvára ďalšiu ochrannú bariéru proti možným relapsom.
 • Udržuje perfektný stav pokožky.
 • Zachováva výsledky aj po ukončení liečby.
 • FungaXT cena lacnejšie ako náklady na antibiotiká a procedúry od kozmetičky.

Názor lekára:

Prečo odporúčam FungaXT na pleseň nôh? Tento krém preukázal vysokú účinnosť nielen v klinických skúškach, ale aj v príkladoch mojich pacientov v reálnom živote. Verím, že hlavnou výhodou produktu je 100% prírodné zloženie zložiek a integrovaný prístup k liečbe. Na rozdiel od väčšiny analógov krém nielenže nemá vedľajšie účinky, ale tiež eliminuje zameranie zápalu. Po úspešnom absolvovaní kurzu je pravdepodobnosť relapsu menšia ako 1% za predpokladu dodržania jednoduchých hygienických pravidiel. Prečo piť antibiotiká alebo míňať vysoké sumy za kozmetické procedúry, keď si môžete doma liečiť plesne nôh? Som určite pripravený tento produkt odporučiť.

FungaXT – kúpiť, objednať, dodávka

Podľa výsledkov klinických štúdií produkt prekročil 99% všetkých analógov dostupných na súčasnom trhu. U prevažnej väčšiny osôb príznaky onychomykózy zmizli po prvej aplikácii krému. Po 4 týždňoch denného používania kozmetického výrobku sa 93% úplne zbavilo plesní a 100% pocítilo skutočné zlepšenie.

Pri písaní tejto recenzie sme sa dočítali o kupcoch za FungaXT názory. V 9 z 10 prípadov boli ľudia s výsledkom aplikácie spokojní a odporúčali krém ostatným.

Prečo je také dôležité liečiť plesne nôh a nechtov:

Toto ochorenie sa veľmi ľahko prenáša z infikovanej osoby na zdravú. Ak má aspoň niekto z rodiny problémy s onychomykózou, v 90% prípadov sa choroba prenáša na všetkých ostatných členov. Samotná choroba síce nepredstavuje priamu hrozbu pre život človeka, ale potláča imunitný systém a telo sa stáva náchylným na iné choroby. Pri absencii včasnej liečby sa patológia šíri veľmi rýchlo a ovplyvňuje nové bunky kože alebo nechtov. Hneď ako spozorujete prvé príznaky huby, musíte sa okamžite dohodnúť s dermatológom a zložiť potrebné testy.

Hľadáte pôvodných FungaXT Slovensko? Máme dobré správy. Iba dnes má každý čitateľ tejto publikácie skvelú príležitosť nájsť priameho predajcu a ušetriť až -50% na nákladoch na tovar. Využi svoju šancu hneď teraz. Za FungaXT objednať kliknite na odkaz a vyplňte formulár žiadosti. Zástupca spoločnosti vás bude kontaktovať do 10 minút a poskytne vám ďalšie informácie o produkte.

Objednať