FungaXT Česká republika – krém na mykózu nehtů a nohou


SILNÁ ZBRAŇ PROTI PLÍSNÍM NEHTŮ

– Získáte skvělou pokožku, vlasy a nehty
– Spánek se normalizuje a zčervenání mizí
– Zabíjí 100% plísňových buněk v postižené oblasti
– Vytváří bariéru prostředí na pokožce, což nedovoluje opakování se plísňové infekce.

Objednat

FungaXT protiplísňový krém je přirozený aktuální produkt. Neobsahuje steroidy ani chemické přísady, vyrábí se jako přírodní kosmetický přípravek na bázi rostlinných výtažků a organických přísad. Doporučeno pro výskyt příznaků plísňové infekce na pokožce nebo nehtech, stejně jako pro prevenci možných dermatologických onemocnění. Unikátní struktura produktu pomáhá změkčit pokožku a snížit zánět. Účinně odstraňuje poškozené částice nehtů a urychluje regeneraci nové zdravé tkáně.

FungaXT krém na mykózu nehtů a nohou má výrazný antibakteriální a protizánětlivý účinek. Vysychá kožní vyrážky, podporuje hojení trhlin a nehtové ploténky postižené plísní. Použití krému vám umožňuje neutralizovat zápach z nohou a posílit místní imunitu pokožky pro další ochranu před infekcí.

Indikace pro použití:

 • Mykóza nohy a nehtů.
 • Zarostlý nehet.
 • Kožní vyrážky.
 • Suchost a svědění.
 • Praskliny v chodidlech.
 • Oddělení nehtů.
 • Prevence plísňových a bakteriálních infekcí.

FungaXT jak používat: K profylaxi používejte krém jednou denně. Při plísňových infekcích používejte krém 2 až 3krát denně. Naneste tenkou vrstvu na postiženou oblast (obzvláště ošetřete oblast mezi prsty). Doporučená doba trvání aplikace je 30 dní.

FungaXT – cena, recenze, jak to funguje?

Abychom vyhodnotili účinnost tohoto vzorce, podívejme se na FungaXT jak to funguje? Krém obsahuje přírodní složky vybrané podle principu synergie. Se vzájemným zvyšováním příznivého účinku na pokožku se objevuje stabilní imunita proti houbám a bakteriím. Po 1-2 postupech se budete moci zbavit nepříjemných příznaků a po několika týdnech mykózu zcela eliminovat.

Proč 98% nejlepších dermatologů doporučuje FungaXT koupit v České republice:

 • Léčí příčinu, nejen příznaky nemoci.
 • Odstraňuje plísně nohou a nehtů pouze v 1 kurzu.
 • Pomáhá obnovit krásu a zdraví nohou pacienta doma.
 • Umožňuje vám vrátit se do plnohodnotného života: navštívit tělocvičnu, pláž, bazén a další veřejná místa.
 • Poskytuje pohodlí a sebevědomí.
 • Vytváří další ochrannou bariéru proti možným relapsům.
 • Udržuje perfektní stav pokožky.
 • Zachová výsledky i po ukončení léčby.
 • FungaXT cena levnější než náklady na antibiotika a procedury od kosmetičky.

Názor lékaře:

Proč doporučuji FungaXT pro plísně nohou? Tento krém prokázal vysokou účinnost nejen v klinických studiích, ale také v reálných příkladech od mých pacientů. Za hlavní výhodu produktu považuji 100% přírodní složení složek a integrovaný přístup k léčbě. Na rozdíl od většiny analogů krém nejenže nemá vedlejší účinky, ale také eliminuje ohnisko zánětu. Po úspěšném absolvování kurzu je pravděpodobnost relapsu menší než 1%, pokud budou dodržována jednoduchá hygienická pravidla. Proč pít antibiotika nebo utrácet velké částky za kosmetické procedury, když si můžete doma vyléčit plísně nohou? Jsem rozhodně připraven tento produkt doporučit.

FungaXT – koupit, objednat, dodávka

Podle výsledků klinických studií produkt překonal 99% všech analogů dostupných na dnešním trhu. U velké většiny subjektů příznaky onychomykózy zmizely po první aplikaci krému. Po 4 týdnech každodenního používání kosmetického přípravku se 93% zcela zbavilo plísní a 100% pocítilo skutečné zlepšení.

Při psaní této recenze jsme četli o kupujících v hodnotě FungaXT recenze. V 9 z 10 případů byli lidé s výsledkem aplikace spokojeni a doporučili krém ostatním.

Proč je tak důležité léčit plísně nohou a nehtů:

Toto onemocnění se velmi snadno přenáší z infikované osoby na zdravou. Pokud má alespoň někdo z rodiny problémy s onychomykózou, v 90% případů se nemoc přenáší na všechny ostatní členy. I když samotná nemoc nepředstavuje přímou hrozbu pro lidský život, potlačuje imunitní systém a tělo se stává náchylným k dalším chorobám. Při absenci včasné léčby se patologie šíří velmi rychle a ovlivňuje nové buňky kůže nebo nehtů. Jakmile v sobě zaznamenáte první příznaky houby, musíte se okamžitě domluvit s dermatologem a složit nezbytné testy.

Hledáte původních FungaXT Česká republika? Máme dobré zprávy. Teprve dnes má každý čtenář této publikace skvělou příležitost najít přímého prodejce a ušetřit až -50% na nákladech na zboží. Využijte svou šanci hned. U FungaXT objednat postupujte podle odkazu a vyplňte formulář žádosti. Do 10 minut vás bude kontaktovat zástupce společnosti a poskytne vám další informace o produktu.

Objednat