E-Energy Slovensko – zariadenie na úsporu elektrickej energie v dome


Používajte elektrické spotrebiče, ako ste už urobili, А PLATITE 2KRAT MENEJ!

– Určeny na štandardnú elektrickú sieť v byte alebo dome.
– Maximálna vlhkosť vzduchu – 85% (neinštalujte v kúpeľniach a bazénoch).
– Prípustné zaťaženie 5 kW – 19 kW (jedno zariadenie stačí na celý byt).
– Hmotnosť: 150 gramov s obalom, 125 – bez obalu.

Objednať

Tvárou v tvár neustálemu rastu taríf za elektrinu je väčšina z nás nútená hľadať spôsoby, ako to ušetriť? Existuje niekoľko štandardných pokynov, o ktorých každý vie:

  • Výmena všetkých žiaroviek v dome za úsporné.
  • Odmietnutie z rýchlovarnej kanvice.
  • Skrátenie času, ktorý sledujete televíziu alebo prácu za počítačom.
  • Zníženie frekvencie používania klimatického systému.
  • Použitie jedného mobilného zariadenia na člena rodiny.
  • Pravidelne kontrolujte, či sú pri odchode z domu vypnuté všetky elektrické spotrebiče.

Pre mnohých ľudí sú tieto metódy neuskutočniteľné. Keď sa večer stretnú všetci členovia rodiny, každý si robí domáce práce: niekto varí jedlo na elektrickom sporáku alebo v mikrovlnnej rúre, niekto sleduje televíziu a niekto si nabíja mobilný telefón, bezdrôtové slúchadlá alebo iné pomôcky. Koncom mesiaca prichádza účet za elektrinu, ktorý sa neustále zvyšuje. Ako sa týchto dodatočných nákladov zbavíte? Existuje východ! Pomôže vám inovatívna technológia – E-Energy úspora energie!

E-Energy – cena, recenzie, ako to funguje?

Na internete môžete nájsť veľa protichodných recenzií na toto zariadenie. Rozhodli sme sa nespoliehať na autorov týchto recenzií, ale jednoducho analyzovať princíp činnosti zariadenia šetriaceho energiu na základe znalostí jednoduchých fyzikálnych zákonov. Pamätajme si, že energia v našej sieti je dvoch typov – reaktívna a aktívna. Domáce spotrebiče spotrebúvajú iba aktívnu energiu, zatiaľ čo reaktívna energia sa používa na niektoré menšie účely (vykurovacie vedenie, vytváranie elektromagnetických vĺn atď.).

Najnovšie modely elektromerov už vedia, ako rozlíšiť reaktívnu energiu od aktívnej. Ale v mnohých našich domoch a bytoch sú nainštalované merače, ktoré zohľadňujú oba druhy energie. Platíte teda za reaktívnu energiu, aj keď v skutočnosti to nie je absolútne nevyhnutné pre výkon akéhokoľvek domáceho spotrebiča: od sušiča vlasov po práčku. Preto vedci vytvorili novú technológiu na premenu reaktívnej energie na aktívnu energiu s cieľom znížiť spotrebu elektrickej energie. Táto technológia sa stala základom pre objavenie sa na trhu EcoEnergy Electricity Saver na zníženie spotreby energie. Len niekoľko mesiacov po začiatku predaja odborníci vysoko ocenili účinnosť jeho aplikácie a začali ho aktívne odporúčať na použitie v rôznych zariadeniach.

E-Energy ako to funguje?

Keď zapnete režim úspory energie tohto zariadenia v sieti, dôjde k premene zbytočnej reaktívnej energie na užitočnú aktívnu. Súčasne sa zníži zaťaženie siete, stabilizuje sa napätie a zníži sa elektromagnetické žiarenie v miestnosti. Čím dlhšie zostane spotrebič pripojený k elektrickej sieti, tým viac energie sa ušetrí. Odráža sa to predovšetkým vo finančných nákladoch. Hneď nasledujúci mesiac dostanete účet za elektrinu o 30-40% nižší ako v predchádzajúcom mesiaci. Je lepšie minúť tieto peniaze na nákup užitočného tovaru alebo na dovolenku, ako ich dať za spotrebovanú elektrickú energiu.

E-Energy ako používať?

Všetko je veľmi jednoduché a priamočiare. Pokyny podrobne opisujú princíp činnosti zariadenia a spôsob aplikácie. Zariadenie musíte pripojiť k sieti (pokiaľ možno čo najbližšie k elektromeru). Ak chcete vidieť skutočný výsledok, musíte zariadenie používať najmenej 1 mesiac.

To je dôležité! Zariadenie je úplne legálne používať a neporušuje zákon! Neklamá elektromer a nepoškodzuje zariadenia pripojené k sieti. Naopak, ak sa rozhodnete pre E-Energy objednať, znížením prepätia môžete výrazne predĺžiť životnosť domácich spotrebičov a elektroniky.

E-Energy názory:

Mám veľkú rodinu a každý z nás spotrebúva veľa elektriny. Napríklad moja najmladšia dcéra môže spať iba vtedy, ak má lampu na stole celú noc, moja manželka neustále perie a žehlí oblečenie, používa sušič vlasov a môj najstarší syn hrá PS5. Za elektrinu platíme veľa peňazí, a tak som sa rozhodol situáciu napraviť. Nedávno som sa dozvedel, že tam je E-Energy zariadenie na úsporu elektrickej energie v dome. Objednal som si ho v internetovom obchode a doručenie mi prišlo do niekoľkých dní. Začal som ho používať v polovici mesiaca, takže úspory zatiaľ nie sú výrazné. Dúfam, že budúci mesiac uvidím lepší výsledok.

E-Energy Slovensko – Toto skutočne funguje! Nainštaloval som niekoľko týchto zariadení do svojho obchodu a zaplatil som o 25% menej elektrickej energie ako obvykle!

Neverte tomu! Nevidel som žiadne 50% úspory uvádzané výrobcom. Maximálny výsledok, ktorý som zaznamenal: pokles spotreby o 20-25%.

Vzhľadom na to, aké lukratívne sú E-Energy cena, rozhodol som sa to skúsiť tiež. O výsledkoch napíšem neskôr.

E-Energy – kúpiť, objednať, dodávka

Ak chcete E-Energy kúpiť na Slovensku, použite iba oficiálnu stránku. Vyplňte prihlasovací formulár a do niekoľkých minút vás bude kontaktovať asistent predaja, ktorý vám poskytne ďalšie informácie. V popise sme nechali odkaz na webovú stránku predajcu.

Objednať