E-Energy Polska – urządzenie do oszczędzania energii elektrycznej w domu


Używaj urządzeń elektrycznych jak poprzednio I PŁAĆ DWUROTNIE MNIEJ!

– Zaprojektowany dla standardowej sieci elektrycznej w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym.
– Maksymalna wilgotność powietrza – 85% (nie instalować w łazienkach i basenach).
– Dopuszczalne obciążenie 5 kW – 19 kW (wystarczy jedno urządzenie dla całego mieszkania).
– Waga: 150 gramów z opakowaniem, 125 – bez opakowania.

Zamów teraz

W obliczu stałego wzrostu taryf za energię elektryczną większość z nas zmuszona jest szukać sposobów na jej oszczędzanie? Istnieje kilka standardowych wytycznych, o których wszyscy wiedzą:

  • Wymiana wszystkich żarówek w domu na energooszczędne.
  • Odmowa czajnika elektrycznego.
  • Skrócenie czasu oglądania telewizji lub pracy przy komputerze.
  • Zmniejszenie częstotliwości korzystania z systemu klimatycznego.
  • Korzystanie z jednego urządzenia mobilnego na członka rodziny.
  • Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie urządzenia elektryczne są wyłączone, kiedy wychodzisz z domu.

Dla wielu osób te metody są niewykonalne. Kiedy wszyscy członkowie rodziny zbierają się wieczorem, każdy wykonuje swoje domowe prace: ktoś gotuje na kuchence elektrycznej lub w kuchence mikrofalowej, ktoś ogląda telewizję, a ktoś ładuje komórkę, bezprzewodowe słuchawki lub inne gadżety. Pod koniec miesiąca przychodzi rachunek za prąd, który stale rośnie. Jak pozbyć się tych dodatkowych kosztów? Jest wyjście! Pomoże Ci w tym innowacyjna technologia – E-Energy oszczędzanie energii!

E-Energy – cena, opinie, jak to działa?

W Internecie można znaleźć wiele sprzecznych opinii na temat tego urządzenia. Postanowiliśmy nie polegać na autorach tych recenzji, ale po prostu przeanalizować zasadę działania urządzenia energooszczędnego w oparciu o znajomość prostych praw fizyki. Pamiętajmy, że energia w naszej sieci jest dwojakiego rodzaju – bierna i aktywna. Urządzenia gospodarstwa domowego zużywają tylko energię czynną, podczas gdy energia bierna jest wykorzystywana do drobnych celów (okablowanie grzewcze, tworzenie fal elektromagnetycznych itp.).

Najnowsze modele liczników energii elektrycznej już wiedzą, jak odróżnić energię bierną od energii czynnej. Jednak w wielu naszych domach i mieszkaniach instalowane są liczniki, które uwzględniają oba rodzaje energii. W ten sposób płacisz za energię bierną, chociaż w rzeczywistości absolutnie nie jest potrzebna do działania żadnego urządzenia domowego: od suszarki do włosów po pralkę. Dlatego naukowcy stworzyli nową technologię przekształcania energii biernej w energię czynną w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Technologia ta stała się podstawą do pojawienia się na rynku EcoEnergy Electricity Saver do zmniejszenia zużycia energii. Już po kilku miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży eksperci wysoko ocenili skuteczność jego stosowania i zaczęli aktywnie polecać go do stosowania w różnych placówkach.

E-Energy jak to działa?

Po włączeniu trybu oszczędzania energii tego urządzenia do sieci następuje zamiana bezużytecznej energii biernej na użyteczną energię czynną. Jednocześnie zmniejsza się obciążenie sieci, stabilizacja napięcia i redukcja promieniowania elektromagnetycznego w pomieszczeniu. Im dłużej urządzenie pozostaje podłączone do sieci, tym więcej energii zostaje zaoszczędzone. Znajduje to odzwierciedlenie przede wszystkim w kosztach finansowych. Już w przyszłym miesiącu otrzymasz rachunek za prąd o 30-40% mniej niż w poprzednim miesiącu. Lepiej wydać te pieniądze na zakup przydatnych towarów lub na wakacje niż oddawać je za zużytą energię elektryczną.

E-Energy jak korzystać?

Wszystko jest bardzo proste i jasne. Instrukcja szczegółowo opisuje zasadę działania urządzenia oraz sposób aplikacji. Musisz podłączyć urządzenie do sieci (najlepiej jak najbliżej licznika elektrycznego). Aby zobaczyć prawdziwy wynik, musisz używać urządzenia przez co najmniej 1 miesiąc.

To jest ważne! Urządzenie jest całkowicie legalne w użytkowaniu i nie narusza prawa! Nie oszukuje licznika energii elektrycznej i nie uszkadza urządzeń podłączonych do sieci. Wręcz przeciwnie, jeśli zdecydujesz się na E-Energy zamówić, możesz znacznie wydłużyć żywotność sprzętu AGD i RTV poprzez zmniejszenie skoków napięcia.

E-Energy opinie:

Mam dużą rodzinę i każdy z nas zużywa dużo prądu. Na przykład moja najmłodsza córka może spać tylko wtedy, gdy jej lampka na biurku świeci całą noc, moja żona ciągle pierze i prasuje ubrania, używa suszarki do włosów, a mój najstarszy syn gra na PS5. Płacimy dużo pieniędzy za prąd, więc postanowiłem naprawić sytuację. Niedawno dowiedziałem się, że jest E-Energy urządzenie do oszczędzania energii elektrycznej w domu. Zamówiłem go w sklepie internetowym i otrzymałem dostawę w ciągu kilku dni. Zacząłem go używać w połowie miesiąca, więc oszczędności na razie nie są znaczące. Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu zobaczę lepszy wynik.

E-Energy Polska – To naprawdę działa! Zainstalowałem kilka takich urządzeń w moim sklepie i zapłaciłem o 25% mniej prądu niż zwykle!

Nie wierz w to! Nie widziałem żadnych 50% oszczędności deklarowanych przez producenta. Maksymalny wynik jaki zanotowałem: spadek zużycia o 20-25%.

Biorąc pod uwagę, jak dochodowe jest E-Energy cena, postanowiłem spróbować. O wynikach napiszę później.

E-Energy – kupić, zamówić, dostawa

Jeśli chcesz E-Energy kupić w Polsce, korzystaj tylko z oficjalnej strony. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a w ciągu kilku minut sprzedawca skontaktuje się z Tobą, aby udzielić dodatkowych informacji. W opisie zostawiliśmy link do strony sprzedawcy.

Zamów teraz