E-Energy Lietuva – prietaisas, taupantis elektros energiją namuose


Naudokite elektrinius prietaisus kaip ir anksčiau, O MOKĖKITE DUKART MAŽIAU!

– Skirtas standartiniam elektros tinklui bute ar name
– Maksimali oro drėgmė – 85% (nereikia įdiegti vonios kambariuose ir baseinuose).
– Leistina apkrova 5 kW – 19 kW (vieno prietaiso pakaks visam butui).
– Svoris: 150 gramų su pakuote, 125 – be pakuotės.

Uzsisakyti dabar

Nuolat didėjant elektros energijos tarifams, dauguma mūsų esame priversti ieškoti būdų, kaip jį sutaupyti? Yra keletas standartinių gairių, apie kurias visi žino:

  • Visų namuose esančių lempučių keitimas energiją taupančiomis.
  • Atsisakymas nuo elektrinio virdulio.
  • Sumažinkite televizoriaus žiūrėjimo ar darbo prie kompiuterio laiką.
  • Klimato sistemos naudojimo dažnumo mažinimas.
  • Naudojant vieną mobilųjį įrenginį vienam šeimos nariui.
  • Reguliariai tikrinkite, ar visi elektros prietaisai yra išjungti, kai išeinate iš namų.

Daugeliui žmonių šie metodai yra neįmanomi. Kai vakare susirenka visi šeimos nariai, kiekvienas atlieka savo namų ruošos darbus: kažkas gamina maistą ant elektrinės viryklės arba mikrobangų krosnelėje, kažkas žiūri televizorių, o kažkas krauna mobilųjį telefoną, belaides ausines ar kitus dalykėlius. Mėnesio pabaigoje ateina sąskaita už elektrą, kuri nuolat didėja. Kaip atsikratyti šių papildomų išlaidų? Yra išėjimas! Naujoviška technologija jums padės – E-Energy energijos taupymas!

E-Energy – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Internete galite rasti daug prieštaringų atsiliepimų apie šį įrenginį. Mes nusprendėme nepasikliauti šių apžvalgų autoriais, o tiesiog išanalizuoti energiją taupančio prietaiso veikimo principą, pagrįstą paprastų fizikos dėsnių žiniomis. Prisiminkime, kad mūsų tinklo energija yra dviejų tipų – reaktyvi ir aktyvi. Buitiniai prietaisai sunaudoja tik aktyvią energiją, o reaktyvioji energija naudojama kai kuriems nedideliems tikslams (šildymo laidams, elektromagnetinių bangų sukūrimui ir pan.).

Naujausi elektros skaitiklių modeliai jau žino, kaip atskirti reaktyviąją energiją nuo aktyviosios energijos. Tačiau daugelyje mūsų namų ir butų yra įrengti skaitikliai, kuriuose atsižvelgiama į abi energijos rūšis. Taigi jūs mokate už reaktyviąją energiją, nors iš tikrųjų jos visiškai nereikia bet kokio buitinio prietaiso veikimui: nuo plaukų džiovintuvo iki skalbimo mašinos. Štai kodėl mokslininkai sukūrė naują technologiją, skirtą reaktyviai energijai paversti aktyvia energija, siekiant sumažinti elektros energijos suvartojimą. Ši technologija tapo EcoEnergy Electricity Saver sumažinti energijos suvartojimą atsiradimo rinkoje pagrindu. Praėjus vos keliems mėnesiams nuo pardavimo pradžios, ekspertai labai įvertino jo taikymo efektyvumą ir pradėjo aktyviai rekomenduoti jį naudoti įvairiose patalpose.

E-Energy kaip tai veikia?

Įjungus šio įrenginio energijos taupymo režimą į tinklą, nenaudinga reaktyvioji energija virsta naudinga aktyvia energija. Tuo pačiu sumažėja tinklo apkrova, stabilizuojama įtampa ir sumažėja elektromagnetinė spinduliuotė patalpoje. Kuo ilgiau prietaisas bus prijungtas prie elektros tinklo, tuo daugiau sutaupysite energijos. Tai pirmiausia atsispindi finansinėse išlaidose. Kitą mėnesį sąskaitą už elektrą gausite 30–40% mažiau nei praėjusį mėnesį. Geriau išleisti šiuos pinigus naudingoms prekėms pirkti ar atostogauti, nei atiduoti už sunaudotą elektros energiją.

E-Energy kaip naudotis?

Viskas labai paprasta ir paprasta. Instrukcijose išsamiai aprašytas prietaiso veikimo principas ir taikymo būdas. Įrenginį turite prijungti prie tinklo (pageidautina kuo arčiau elektros skaitiklio). Norėdami pamatyti realų rezultatą, turite naudoti prietaisą mažiausiai 1 mėnesį.

Svarbu! Prietaisas yra visiškai leistinas naudoti ir nepažeidžia įstatymų! Neapgauna elektros skaitiklio ir nekenkia prie tinklo prijungtiems prietaisams. Priešingai, jei nuspręsite E-Energy užsakyti, galite žymiai padidinti buitinių prietaisų ir elektronikos tarnavimo laiką, sumažindami energijos šuolius.

E-Energy apžvalgos:

Turiu didelę šeimą ir kiekvienas iš mūsų sunaudojame daug elektros. Pavyzdžiui, mano jauniausia dukra gali miegoti tik tuo atveju, jei jos stalinė lempa dega visą naktį, mano žmona nuolat skalbia ir lygina drabužius, naudoja plaukų džiovintuvą, o mano vyriausias sūnus žaidžia PS5. Už elektrą mokame daug pinigų, todėl nusprendžiau situaciją ištaisyti. Neseniai sužinojau, kad yra E-Energy prietaisas, taupantis elektros energiją namuose. Aš užsisakiau jį internetinėje parduotuvėje ir gavau pristatymą per kelias dienas. Aš pradėjau jį naudoti mėnesio viduryje, todėl sutaupytos lėšos kol kas nėra didelės. Tikiuosi kitą mėnesį pamatysiu geresnį rezultatą.

E-Energy Lietuva – tai tikrai veikia! Įdiegiau keletą šių įrenginių savo parduotuvėje ir sumokėjau 25% mažiau elektros energijos nei įprastai!

Netikėk! Aš nemačiau jokių 50% sutaupytų pinigų, kuriuos teigė gamintojas. Didžiausias mano užfiksuotas rezultatas: suvartojimo sumažėjimas 20-25%.

Atsižvelgiant į tai, koks pelningas yra E-Energy kaina, nusprendžiau ir aš pabandyti. Apie rezultatus parašysiu vėliau.

E-Energy – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Jei norite E-Energy pirkti Lietuvoje, naudokite tik oficialią svetainę. Užpildykite paraiškos formą ir per kelias minutes pardavimų asistentas susisieks su jumis ir suteiks papildomos informacijos. Aprašyme palikome nuorodą į pardavėjo svetainę.

Uzsisakyti dabar