E-Energy Latvija – ierīce elektroenerģijas taupīšanai mājā


Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties patstāvīgai strāvas ģenerēšanai

– ir modernizēta jaunās paaudzes ierīce, kas speciāli izstrādāta Latvijas patērēju mērķiem, ņemot vērā visus enerģijas patērēšanas nianses.
– Enerģijas taupītājs paņem strāvas aktīvu sastāvdaļu un nodod atpakaļ reaktīvu, gluži kā energotaupīgās kvēlspuldzes.
– Elektroierīces patērē mazāk elektroenerģijas, tādējādi samazinot tas izmaksas.

Pasūtiet

Pastāvīgi pieaugot elektroenerģijas tarifiem, lielākā daļa no mums ir spiesti meklēt veidus, kā to ietaupīt? Ir vairākas standarta vadlīnijas, par kurām zina visi:

  • Visu mājas spuldžu nomaiņa pret enerģijas taupīšanas spuldzēm.
  • Atteikšanās no elektriskās tējkannas.
  • Samaziniet laiku, kad skatāties televizoru vai strādājat pie datora.
  • Klimata sistēmas lietošanas biežuma samazināšana.
  • Izmantojot vienu mobilo ierīci katram ģimenes loceklim.
  • Regulāri pārbaudiet, vai visas elektriskās ierīces ir izslēgtas, kad izejat no mājas.

Daudziem cilvēkiem šīs metodes ir nepraktiskas. Kad visi ģimenes locekļi pulcējas vakarā, katrs veic savus mājsaimniecības darbus: kāds gatavo ēdienu uz elektriskās plīts vai mikroviļņu krāsnī, kāds skatās televizoru, un kāds uzlādē mobilo tālruni, bezvadu austiņas vai citus sīkrīkus. Mēneša beigās pienāk elektrības rēķins, kas nepārtraukti pieaug. Kā atbrīvoties no šīm papildu izmaksām? Ir izeja! Novatoriska tehnoloģija jums palīdzēs – E-Energy enerģijas taupīšana!

E-Energy – cena, atsauksmes, kā tas darbojas?

Internetā jūs varat atrast daudz pretrunīgu atsauksmju par šo ierīci. Mēs nolēmām nepaļauties uz šo pārskatu autoriem, bet vienkārši analizēt enerģijas taupīšanas ierīces darbības principu, pamatojoties uz zināšanām par vienkāršiem fizikas likumiem. Atcerēsimies, ka mūsu tīkla enerģija ir divu veidu – reaktīvā un aktīvā. Sadzīves tehnika patērē tikai aktīvo enerģiju, bet reaktīvā enerģija tiek izmantota nelieliem mērķiem (apkures vadiem, elektromagnētisko viļņu radīšanai utt.).

Jaunākie elektrības skaitītāju modeļi jau zina, kā atšķirt reaktīvo enerģiju no aktīvās enerģijas. Bet daudzās mūsu mājās un dzīvokļos ir uzstādīti skaitītāji, kas ņem vērā abus enerģijas veidus. Tādējādi jūs maksājat par reaktīvo enerģiju, lai gan patiesībā tā absolūti nav nepieciešama jebkuras sadzīves tehnikas darbībai: no matu žāvētāja līdz veļas mašīnai. Tāpēc zinātnieki ir radījuši jaunu tehnoloģiju reaktīvās enerģijas pārvēršanai aktīvā enerģijā, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu. Šī tehnoloģija kļuva par pamatu, lai tirgū parādītos EcoEnergy Electricity Saver lai samazinātu enerģijas patēriņu. Tikai dažus mēnešus pēc pārdošanas sākuma eksperti augstu novērtēja tā pielietošanas efektivitāti un sāka aktīvi ieteikt to izmantot dažādās iekārtās.

E-Energy kā tas darbojas?

Ieslēdzot tīklā šīs ierīces enerģijas taupīšanas režīmu, bezjēdzīga reaktīvā enerģija tiek pārveidota par lietderīgu aktīvo enerģiju. Tajā pašā laikā tiek samazināta tīkla slodze, stabilizēts spriegums un samazināts elektromagnētiskais starojums telpā. Jo ilgāk ierīce paliek pieslēgta elektrotīklam, jo vairāk tiek ietaupīta enerģija. Tas galvenokārt izpaužas finanšu izmaksās. Jau nākamajā mēnesī elektrības rēķinu saņemsiet par 30-40% mazāk nekā iepriekšējā mēnesī. Labāk tērēt šo naudu, iegādājoties noderīgas preces vai atvaļinājumā, nevis dot to par patērēto elektroenerģiju.

E-Energy kā lietot?

Viss ir ļoti vienkārši un vienkārši. Instrukcijās ir sīki aprakstīts ierīces darbības princips un pielietošanas metode. Jums ir jāpievieno ierīce tīklam (vēlams pēc iespējas tuvāk elektriskajam skaitītājam). Lai redzētu reālu rezultātu, ierīce jāizmanto vismaz 1 mēnesi.

Tas ir svarīgi! Ierīces lietošana ir absolūti likumīga un nepārkāpj likumu! Nemaldina elektrības skaitītāju un nekaitē tīklam pievienotajām ierīcēm. Gluži pretēji, ja jūs nolemjat E-Energy pasūtīt, varat ievērojami palielināt sadzīves tehnikas un elektronikas kalpošanas laiku, samazinot strāvas pārspriegumu.

E-Energy atsauksmes:

Man ir liela ģimene, un katrs no mums patērē daudz elektrības. Piemēram, mana jaunākā meita var gulēt tikai tad, ja viņas galda lampa ir ieslēgta visu nakti, mana sieva nepārtraukti mazgā un gludina drēbes, izmanto fēnu, bet mans vecākais dēls spēlē PS5. Mēs maksājam daudz naudas par elektrību, tāpēc es nolēmu situāciju labot. Nesen uzzināju, ka ir E-Energy ierīce elektroenerģijas taupīšanai mājā. Es to pasūtīju interneta veikalā un pēc dažām dienām saņēmu piegādi. Es to sāku lietot mēneša vidū, tāpēc ietaupījumi pagaidām nav būtiski. Cerams, ka nākamajā mēnesī es redzēšu labāku rezultātu.

E-Energy Latvija – tas tiešām darbojas! Es savā veikalā uzstādīju vairākas no šīm ierīcēm un maksāju par 25% mazāk elektrības nekā parasti!

Netici! Es neredzēju nekādus 50% ietaupījumus, ko apgalvoja ražotājs. Maksimālais rezultāts, ko esmu fiksējis: patēriņa samazinājums par 20-25%.

Ņemot vērā, cik ienesīgi ir E-Energy cena, es nolēmu pamēģināt arī to. Par rezultātiem rakstīšu vēlāk.

E-Energy – nopirkt, pasūtīt, piegādāt

Ja vēlaties E-Energy nopirkt Latvijā, izmantojiet tikai oficiālo vietni. Aizpildiet pieteikuma veidlapu, un dažu minūšu laikā tirdzniecības palīgs sazināsies ar jums, lai sniegtu papildu informāciju. Aprakstā atstājām saiti uz pārdevēja vietni.

Pasūtiet