E-Energy Eesti – seade majas elektrienergia säästmiseks


Kasutage elektriseadmed, täpselt nii nagu enne, JA MAKSAVAD 2 KORDA VÄHEM!

– Mõeldud standard elektrivõrgu korteri või maja.
– Maksimaalne õhuniiskus 85% (ei saa installida vannitubades ja basseinides).
– Lubatud koormus 5 kw – 19 kw (üks seade haarab kogu korterit).
– Kaal: 150 grammi koos pakendiga, 125 – ilma pakendita.

TELLI KOHE

Elektritariifide pideva kasvu taustal on enamik meist sunnitud otsima võimalusi selle säästmiseks? On mitmeid standardjuhiseid, millest kõik teavad:

  • Maja kõigi pirnide asendamine energiasäästlikega.
  • Elektrilise veekeetja keeldumine.
  • Teleri vaatamise või arvutiga töötamise aja vähendamine.
  • Kliimasüsteemi kasutamise sageduse vähendamine.
  • Ühe mobiilseadme kasutamine pereliikme kohta.
  • Kontrollige regulaarselt, kas kõik elektriseadmed on kodust lahkudes välja lülitatud.

Paljude inimeste jaoks on need meetodid teostamatud. Kui kõik pereliikmed õhtul kogunevad, teevad kõik oma majapidamistöid ise: keegi küpsetab toitu elektripliidil või mikrolaineahjus, keegi vaatab televiisorit ja keegi laeb mobiiltelefoni, juhtmevabasid kõrvaklappe või muid vidinaid. Kuu lõpus tuleb elektriarve, mis pidevalt suureneb. Kuidas neist lisakuludest lahti saada? Väljapääs on olemas! Uuenduslik tehnoloogia aitab teid – E-Energy energiasäästu!

E-Energy – hind, ülevaated, kuidas see töötab?

Internetis leiate selle seadme kohta palju vastuolulisi ülevaateid. Otsustasime mitte loota nende ülevaadete autoritele, vaid lihtsalt analüüsida energiasäästliku seadme tööpõhimõtet, mis põhineb lihtsate füüsikaseaduste tundmisel. Pidagem meeles, et meie võrgus on kahte tüüpi energiat – reaktiivne ja aktiivne. Kodumasinad tarbivad ainult aktiivset energiat, reaktiivenergiat aga kasutatakse mõningatel väiksematel eesmärkidel (küttejuhtmed, elektromagnetlainete tekitamine jne).

Elektriarvestite uusimad mudelid juba teavad, kuidas eristada reaktiivenergiat aktiivsest energiast. Kuid paljudes meie majades ja korterites on paigaldatud arvestid, mis võtavad arvesse mõlemat tüüpi energiat. Seega maksate reaktiivenergia eest, kuigi tegelikult pole seda absoluutselt vaja ühegi kodumasina toimimiseks: föönist pesumasinani. Seetõttu on teadlased loonud uue tehnoloogia reaktiivenergia muundamiseks aktiivseks energiaks, et vähendada elektritarbimist. See tehnoloogia sai aluseks EcoEnergy Electricity Saver energiakulu vähendamiseks turule ilmumisele. Vaid paar kuud pärast müügi algust hindasid eksperdid selle rakendamise tõhusust kõrgelt ja hakkasid seda aktiivselt soovitama kasutamiseks erinevates rajatistes.

E-Energy kuidas see töötab?

Kui lülitate selle seadme energiasäästurežiimi võrku sisse, toimub kasutu reaktiivenergia muundamine kasulikuks aktiivenergiaks. Samal ajal väheneb võrgu koormus, pinge stabiliseerub ja ruumis elektromagnetiline kiirgus väheneb. Mida kauem seade vooluvõrku ühendub, seda rohkem energiat säästetakse. See väljendub eelkõige finantskuludes. Juba järgmisel kuul saate elektriarve 30-40% vähem kui eelmisel kuul. Parem on kulutada see raha kasulike kaupade ostmiseks või puhkuseks, kui anda see tarbitud elektri eest.

E-Energy kuidas kasutada?

Kõik on väga lihtne ja otsekohene. Juhised kirjeldavad üksikasjalikult seadme tööpõhimõtet ja rakendusmeetodit. Peate seadme võrku ühendama (eelistatavalt võimalikult elektriarvesti lähedale). Tegeliku tulemuse nägemiseks peate seadet kasutama vähemalt 1 kuu.

See on tähtis! Seadme kasutamine on täiesti seaduslik ega riku seadust! Ei peta elektriarvestit ega kahjusta võrku ühendatud seadmeid. Vastupidi, kui otsustate E-Energy tellida, saate kodumasinate ja elektroonika eluiga märkimisväärselt pikendada, vähendades voolutugevust.

E-Energy ülevaated:

Mul on suur pere ja igaüks meist tarbib palju elektrit. Näiteks mu noorim tütar saab magada ainult siis, kui tema laualamp põleb kogu öö, mu naine peseb ja triikib pidevalt riideid, kasutab fööni ja mu vanem poeg mängib PS5 -d. Maksame elektri eest palju raha, seega otsustasin olukorra parandada. Hiljuti sain teada, et on E-Energy seade majas elektrienergia säästmiseks. Tellisin selle veebipoest ja sain kohaletoimetamise paari päevaga. Hakkasin seda kasutama kuu keskel, nii et kokkuhoid pole siiani märkimisväärne. Loodetavasti näen järgmisel kuul paremat tulemust.

E-Energy Eesti – see tõesti toimib! Paigaldasin oma poodi mitu sellist seadet ja maksin 25% vähem elektrit kui tavaliselt!

Ära usu seda! Ma ei näinud 50% kokkuhoidu, mida tootja väitis. Maksimaalne tulemus, mille olen salvestanud: tarbimise vähenemine 20-25%.

Arvestades, kui tulus on E-Energy hind, otsustasin ka seda proovida. Kirjutan tulemustest hiljem.

E-Energy – ostma, tellida, kohale toimetama

Kui soovite E-Energy osta Eestis, kasutage ainult ametlikku saiti. Täitke taotlusvorm ja mõne minuti jooksul võtab müügiassistent teiega ühendust lisateabe saamiseks. Jätsime kirjeldusse lingi müüja veebisaidile.

TELLI KOHE