E-Energy Česká republika – zařízení pro úsporu elektřiny v domě


Používejte elektrické zařízení stejně jako dřív, A PLAŤTE DVA KRÁT MÉNĚ!

– Je určen pro standartní elektrický proud v bytě nebo domě.
– Maximální vlhkost vzduchu – 85% (neinstaluje se v koupelně a bazénu).
– Přípustný napětí 5kW – 19 kW (jedno zařízení stačí na celý byt).
– Váha: 150 g včetně balení, 125 – bez balení.

Objednat

Tváří v tvář neustálému růstu tarifů za elektřinu je většina z nás nucena hledat způsoby, jak to ušetřit? Existuje několik standardních pokynů, o kterých každý ví:

  • Výměna všech žárovek v domě za úsporné.
  • Odmítnutí z rychlovarné konvice.
  • Zkrácení doby sledování televize nebo práce na počítači.
  • Snížení četnosti využívání klimatického systému.
  • Použití jednoho mobilního zařízení na člena rodiny.
  • Pravidelně kontrolujte, zda jsou při odchodu z domu vypnuty všechny elektrické spotřebiče.

Pro mnoho lidí jsou tyto metody neproveditelné. Když se všichni členové rodiny večer sejdou, každý si dělá své domácí práce: někdo vaří jídlo na elektrickém sporáku nebo v mikrovlnné troubě, někdo sleduje televizi a někdo si nabíjí mobilní telefon, bezdrátová sluchátka nebo jiné pomůcky. Na konci měsíce přichází účet za elektřinu, který se neustále zvyšuje. Jak se těchto dodatečných nákladů zbavíte? Existuje východ! Pomůže vám inovativní technologie – E-Energy úspora energie!

E-Energy – cena, recenze, jak to funguje?

Na internetu můžete na toto zařízení najít spoustu protichůdných recenzí. Rozhodli jsme se nespoléhat na autory těchto recenzí, ale jednoduše analyzovat princip fungování energeticky úsporného zařízení na základě znalosti jednoduchých fyzikálních zákonů. Pamatujme, že energie v naší síti je dvou typů – reaktivní a aktivní. Domácí spotřebiče spotřebovávají pouze aktivní energii, zatímco reaktivní energie se používá pro některé drobné účely (topné rozvody, vytváření elektromagnetických vln atd.).

Nejnovější modely elektroměrů již umí rozlišit reaktivní energii od aktivní. Ale v mnoha našich domech a bytech jsou instalovány měřiče, které zohledňují oba druhy energie. Platíte tedy za reaktivní energii, ačkoli ve skutečnosti to není naprosto nezbytné pro výkon jakéhokoli domácího spotřebiče: od vysoušeče vlasů po pračku. Proto vědci vytvořili novou technologii pro přeměnu reaktivní energie na aktivní, aby snížili spotřebu elektřiny. Tato technologie se stala základem pro vzhled na trhu EcoEnergy Electricity Saver na snížení spotřeby energie. Jen několik měsíců po zahájení prodeje odborníci vysoce ocenili účinnost její aplikace a začali ji aktivně doporučovat pro použití v různých zařízeních.

E-Energy jak to funguje?

Když zapnete režim úspory energie tohoto zařízení v síti, dojde k přeměně zbytečné reaktivní energie na užitečnou aktivní energii. Současně se sníží zatížení sítě, stabilizuje se napětí a sníží se elektromagnetické záření v místnosti. Čím déle zůstane spotřebič připojen k elektrické síti, tím více energie se ušetří. To se odráží především ve finančních nákladech. Hned následující měsíc obdržíte účet za elektřinu o 30–40% méně než v předchozím měsíci. Je lepší utratit tyto peníze za nákup užitečného zboží nebo na dovolenou, než je dát za spotřebovanou elektřinu.

E-Energy jak používat?

Všechno je velmi jednoduché a přímočaré. Pokyny podrobně popisují princip činnosti zařízení a způsob aplikace. Zařízení musíte připojit k síti (pokud možno co nejblíže k elektroměru). Abyste viděli skutečný výsledek, musíte zařízení používat alespoň 1 měsíc.

To je důležité! Používání zařízení je zcela legální a neporušuje zákon! Neklamá elektroměr a nepoškozuje zařízení připojená k síti. Naopak, pokud se rozhodnete pro E-Energy objednat, můžete výrazně prodloužit životnost domácích spotřebičů a elektroniky snížením přepětí.

E-Energy recenze:

Mám velkou rodinu a každý z nás spotřebovává hodně elektřiny. Například moje nejmladší dcera může spát jen tehdy, když má celou noc zapnutou stolní lampu, moje žena neustále myje a žehlí prádlo, používá fén a můj nejstarší syn hraje PS5. Platíme spoustu peněz za elektřinu, a tak jsem se rozhodl situaci napravit. Nedávno jsem se dozvěděl, že tam je E-Energy zařízení pro úsporu elektřiny v domě. Objednal jsem si ho v internetovém obchodě a doručení mi dorazilo za několik dní. Začal jsem ho používat v polovině měsíce, takže úspory zatím nejsou výrazné. Doufám, že příští měsíc uvidím lepší výsledek.

E-Energy Česká republika – To opravdu funguje! Nainstaloval jsem několik těchto zařízení do svého obchodu a zaplatil o 25% méně elektřiny než obvykle!

Nevěř tomu! Neviděl jsem žádné 50% úspory nárokované výrobcem. Maximální výsledek, který jsem zaznamenal: pokles spotřeby o 20-25%.

Vzhledem k tomu, jak lukrativní je E-Energy cena, rozhodl jsem se to zkusit také. O výsledcích napíšu později.

E-Energy – koupit, objednat, dodávka

Pokud chcete E-Energy koupit v České republice, použijte pouze oficiální stránky. Vyplňte formulář žádosti a během několika minut vás bude kontaktovat asistent prodeje, který vám poskytne další informace. V popisu jsme nechali odkaz na web prodejce.

Objednat