Dr Derm Slovensko – prírodný krém na psoriázu

Výsledok už po niekoľkých dňoch po použití

– zastaví svrbenie, začervenanie a lúpanie
– zmäkčuje rohovité šupiny kože
– upokojuje a ochladzuje pokožku
– zmierňuje pocit napätia

Objednať

Dr Derm prírodný krém na psoriázu je na zozname produktov na požiadanie, ktoré sú dostupné bez lekárskeho predpisu. Širokospektrálny kozmetický výrobok sa odporúča na rôzne druhy dermatitíd, psoriázy, ekzémov a iných dermatologických ochorení. Krém sa vyznačuje vysokou účinnosťou, prirodzeným zložením zložiek a rýchlosťou pôsobenia v niekoľkých smeroch:

 • Protizápalové.
 • Revitalizácia.
 • Peeling.
 • Antibakteriálne.
 • Hydratačný.
 • Ochranný.

Odborníci tvrdia, že použitie tejto masti môže znížiť prejavy psoriázy v akýchkoľvek oblastiach pokožky až na 97%, obnoviť normálnu štruktúru tkanív a ochranné vlastnosti epidermy. Komplex si dlhodobo udržuje remisiu, odoláva relapsom a komplikáciám spojeným s chronickými kožnými ochoreniami. Na rozdiel od hormonálnej liečby alebo iných liečebných postupov je možné Dr. Derm na starostlivosť o pokožku na psoriázu používať nepretržite bez rizika komplikácií alebo vedľajších účinkov. Nie je návyková a kedykoľvek môžete prestať krém používať pri zachovaní dosiahnutých výsledkov.

Dr Derm – cena, recenzie, ako to funguje?

Ste si istý, že psoriázu nemožno prekonať? Napriek zložitosti tejto choroby sú dnes k dispozícii skutočné nástroje na boj proti tejto patológii. Pomocou Dr Derm na liečbu psoriázy môžete účinne eliminovať zjavné príznaky choroby a zabrániť jej opakovaniu v blízkej budúcnosti. Komplex nespôsobuje atrofiu kože a nemá abstinenčný syndróm. Krém neobsahuje žiadne hormóny a antibiotiká, takže použitie tohto kozmetického výrobku je 100% neškodné pre pokožku a zdravie pacienta.

Dr Derm ako to funguje? Krém má ľahkú textúru, ktorá mu pomáha rýchlo vstrebávať do pokožky a preniknúť do najhlbších vrstiev. Už po prvej aplikácii pôsobí účinná látka na ložiská zápalu, potláča svrbenie a odlupovanie pokožky. Komplex je účinný proti psoriatickým plakom bez ohľadu na miesto ich výskytu. S jeho pomocou môžete chrániť epidermálne tkanivo pred ďalším šírením choroby, ako aj pred účinkami negatívnych faktorov prostredia. Tento produkt je vynikajúci na udržanie remisie pokožky v období sezónnych exacerbácií alebo pri zmene veku pacienta. Je klinicky dokázané, že použitie tejto masti pomáha niekoľkokrát znížiť riziko opakovania psoriázy. Viac ako 87% subjektov s diagnostikovanou psoriázou a ekzémom sa cítilo lepšie po 30 dňoch užívania krému. Niet pochýb o tom, že tento produkt bude užitočný aj pre vás.

Výhody, ktoré odlišujú Dr Derm Slovensko od konkurencie:

 • Účinné pôsobenie proti psoriáze v rôznych štádiách a stupni zložitosti ochorenia.
 • Absolútna kompatibilita s inými metódami liečby.
 • Klinicky dokázané prospešné vlastnosti a výhody.
 • Bezpečné použitie vďaka prítomnosti iba 100% prírodných zložiek.
 • Výhodné Dr Derm cena lacnejšie ako 99% rovesníkov na trhu.
 • Výsledok, ktorý vám umožní vrátiť sa k plnohodnotnému životu napriek vašej diagnóze.
 • Pohodlné použitie a nespôsobuje vedľajšie účinky.

Dr Derm ako používať:

Naneste krém na postihnutý povrch kože. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, aby sa účinné látky stihli vstrebať dovnútra. Procedúru opakujte každý deň po dobu 30 dní alebo priebežne, aby ste udržali zdravo vyzerajúcu pokožku.

Dr Derm názory:

“Keď som mal 25 rokov, prvýkrát som sa stretol s problémom psoriázy. Táto choroba bola zdedená po mojej matke a stala sa pre mňa skutočnou výzvou. Neustále škálovanie, svrbenie a červené škvrny na lakťoch a kolenách sa nedali skryť. Všetky moje priateľky a známi so mnou prestali komunikovať. Mysleli si, že ich môžem nakaziť, aj keď teraz už viem, že psoriáza nie je nákazlivá. Hľadal som akýkoľvek spôsob, ako sa s týmto problémom vyrovnať. Nedávno mi môj dermatológ odporučil Dr Derm objednať. Tento krém ma doslova vrátil do normálneho života! Do týždňa po použití všetky príznaky zmizli a plaky sa zmenšili. Po 25 dňoch vyzerala moja pokožka, akoby nikdy nemala psoriázu! Teraz tento krém neustále používam a konečne sa cítim ako plnohodnotný človek!”

“Môj brat žil s psoriázou už viac ako 15 rokov. Vyskúšali sme rôzne liečby – fototerapiu, hormonálne tabletky a masti, antibiotiká, laserové ošetrenie. To všetko neprinieslo stabilný výsledok a videl som, ako trpí. Asi pred 2 mesiacmi som videla na internete reklamu na tento krém. Po konzultácii s dermatológom sme zistili, že dnes môžete online predpisovať Dr Derm kúpiť na Slovensku bez lekárskeho predpisu. Krém môjmu bratovi veľmi pomohol – zmizli mu červené škvrny a svrbenie, obnovila sa normálna zdravá pokožka. Je šťastný a sme s ním!”

Dr Derm – kúpiť, objednať, dodávka

Pripomíname, že stránka Memberxxlis.com nepredáva žiadne produkty a nie je zodpovedná za kvalitu alebo bezpečnosť ich použitia. Ak si chcete tento krém objednať, kontaktujte priamo predajcu. V popise necháme odkaz na oficiálnu webovú stránku.

Objednať