Dr Derm Lietuva – natūralus psoriazės kremas

Rezultatas pirmomis vartojimo dienomis

— sustabdo niežulį, paraudimą ir lupimąsi
— minkština raguotus odos žvynus
— ramina ir vėsina odą
— šalina nuo odos ištempimo jausmo

Uzsisakyti dabar

Dr Derm natūralus psoriazės kremas yra paklausių produktų, kuriuos galima įsigyti be recepto, sąraše. Plataus spektro kosmetikos gaminys rekomenduojamas sergant įvairių tipų dermatitu, psoriaze, egzema ir kitomis dermatologinėmis ligomis. Kremas išsiskiria aukštu efektyvumu, natūralia ingredientų sudėtis ir greitu veikimu keliomis kryptimis:

 • Priešuždegiminis.
 • Atgaivinantis.
 • Šveitimas.
 • Antibakterinis.
 • Drėkinamasis.
 • Apsauginė.

Ekspertai teigia, kad šio tepalo naudojimas gali sumažinti psoriazės pasireiškimus bet kokiose odos vietose iki 97%, atkurti normalią audinių struktūrą ir apsaugines epidermio savybes. Kompleksas remisiją palaiko ilgą laiką, priešinasi atkryčiams ir komplikacijoms, susijusioms su lėtinėmis odos ligomis. Skirtingai nuo hormonų terapijos ar kitų gydymo būdų, Dr. Derm odos priežiūrai nuo psoriazės galima naudoti nuolat, nesukeliant komplikacijų ar šalutinių reiškinių rizikos. Tai nesukelia priklausomybės ir bet kada galite nustoti vartoti kremą, išlaikydami pasiektus rezultatus.

Dr Derm – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Ar esate tikras, kad psoriazės neįmanoma įveikti? Nepaisant šios ligos sudėtingumo, šiandien atsirado realių priemonių šiai patologijai įveikti. Naudodami Dr Derm psoriazei gydyti, galite veiksmingai pašalinti akivaizdžius ligos požymius, taip pat užkirsti kelią jo pasikartojimui artimiausioje ateityje. Kompleksas nesukelia odos atrofijos ir neturi abstinencijos sindromo. Kremas neturi hormonų ir antibiotikų, todėl šio kosmetikos gaminio naudojimas yra 100% nekenksmingas paciento odai ir sveikatai.

Dr Derm kaip tai veikia? Kremas yra lengvos tekstūros, padedančios greitai įsigerti į odą ir prasiskverbti į giliausius sluoksnius. Jau po pirmojo tepimo veiklioji formulė veikia uždegimo židinius, slopina odos niežėjimą ir pleiskanojimą. Kompleksas yra veiksmingas nuo psoriazinių plokštelių, neatsižvelgiant į jų išvaizdos vietą. Su jo pagalba galite apsaugoti epidermio audinį nuo tolesnio ligos plitimo, taip pat nuo neigiamų aplinkos veiksnių poveikio. Šis produktas puikiai palaiko odos remisiją sezoninių paūmėjimų laikotarpiais arba kai pacientas keičiasi su amžiumi. Kliniškai įrodyta, kad šio tepalo naudojimas kelis kartus sumažina psoriazės pasikartojimo riziką. Daugiau nei 87% tiriamųjų, kuriems diagnozuota psoriazė ir egzema, pasijuto geriau, išgėrus kremą 30 dienų. Neabejotina, kad šis produktas bus naudingas ir jums.

Privalumai, išskiriantys Dr Derm Lietuva, išskyrus konkurenciją:

 • Veiksminga psoriazės neutralizacija įvairiais ligos etapais ir sudėtingumo laipsniu.
 • Visiškas suderinamumas su kitais gydymo metodais.
 • Kliniškai įrodytos naudingos savybės ir nauda.
 • Saugus naudojimas, nes yra tik 100% natūralių ingredientų.
 • Palankūs Dr Derm kaina pigesni nei 99% bendraamžių rinkoje.
 • Rezultatas, leidžiantis jums grįžti į visavertį gyvenimą, nepaisant diagnozės.
 • Patogu naudoti ir nesukelia šalutinio poveikio.

Dr Derm kaip naudotis:

Kremą tepkite ant pažeisto odos paviršiaus. Palikite jį kelioms minutėms, kad veikliosios medžiagos spėtų absorbuotis viduje. Procedūrą pakartokite kiekvieną dieną 30 dienų arba nuolat, kad išlaikytumėte sveiką odos išvaizdą.

Dr Derm apžvalgos:

“Kai man buvo 25 metai, aš pirmą kartą susidūriau su psoriazės problema. Ši liga buvo paveldėta iš mamos ir man tapo tikru iššūkiu. Nuolatinio pleiskanojimo, niežėjimo ir raudonų dėmių ant alkūnių ir kelių buvo neįmanoma paslėpti. Visos mano draugės ir pažįstamos nustojo su manimi bendrauti. Jie manė, kad aš galiu juos užkrėsti, nors dabar žinau, kad psoriazė nėra užkrečiama. Aš ieškojau bet kokių būdų, kaip išspręsti šią problemą. Neseniai mano dermatologas patarė Dr Derm užsakyti. Šis kremas pažodžiui sugrąžino mane į įprastą gyvenimą! Per savaitę po vartojimo visi simptomai išnyko, o plokštelės tapo mažesnės. Po 25 dienų mano oda atrodė taip, tarsi niekada neturėjo psoriazės! Dabar aš nuolat naudoju šį kremą ir pagaliau jaučiuosi visaverčiu žmogumi!”

“Mano brolis su psoriaze gyvena daugiau nei 15 metų. Išbandėme įvairius gydymo būdus – fototerapiją, hormonines tabletes ir tepalus, antibiotikus, lazerio procedūras. Visa tai nedavė stabilaus rezultato ir mačiau, kaip jis kenčia. Maždaug prieš 2 mėnesius internete pamačiau šio kremo reklamą. Pasitarę su dermatologu, sužinojome, kad šiandien be gydytojo recepto internete galite nusipirkti Dr Derm pirkti Lietuvoje. Kremas labai padėjo mano broliui – dingo raudonos dėmės ir niežulys, atstatyta normali sveika oda. Jis yra laimingas ir mes su juo!”

Dr Derm – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Primename, kad Memberxxlis.com neparduoda jokių produktų ir neatsako už jų naudojimo kokybę ar saugumą. Norėdami užsisakyti šį kremą, susisiekite tiesiogiai su pardavėju. Aprašyme paliksime nuorodą į oficialią svetainę.

Uzsisakyti dabar