Detonic Latvija – produkts pret hipertensiju!

DROŠA NOTIEVĒŠANA PATEICOTIES KETOZEI

– Ketoze ļaus jums sadedzināt grūti pieejamos taukus, vienlaikus saglabājot muskuļu masu.
– Ogļhidrātu patēriņa samazinājums, garantē sava svara stabilizāciju un zaudēto kilogramu neatgriešanos.

Pasūtiet

Inovatīvs atklājums hipertensijas ārstēšanā! Produkts Nr. 1 ES visu veidu hipertensijas profilaksei un ārstēšanai, insultu, sirdslēkmju un koronāro sirds slimību profilaksei. 2020. gada bestsellers jums jau ir pieejams! Kurgāna hipotēze ir viens no iespējamiem indoeiropiešu grupas pārvietošanas scenārijiem, pateicoties kuram izveidojās daudzas Eiropas tautības. Pirmo reizi Marija Gimbutas līdzeklis asinsspiediena pazemināšanai (slavenais amerikāņu arheologs un kulturologs) par to runāja 1956. gadā. Jāatzīmē, ka viņai bija liela ietekme uz daudzo seno indoeiropiešu tautu vēsturē notiekošo procesu zinātnisko pamatojumu.

Detonic – cena, atsauksmes, kā tas darbojas?

Bez šaubām, pilskalna hipotēze ir viens no vissvarīgākajiem vēsturiskajiem faktiem, kuru nevar ignorēt vai izlikties, ka tā neeksistē. Tas ir balstīts uz teoriju par to līdzeklis pret hipertensiju, kā senatnē mūsdienu Eiropas teritorijā izplatījās barbu kultūra. Turpmāka stepju teritorijas izplatība izraisīja jauktu kultūru rašanos, kurām atkarībā no pašreizējās atrašanās vietas bija zināmi nosaukumi. Arheologi atrod apstiprinājumu, ka ap šo laiku (2500. gadā pirms mūsu ēras) zirgu mājināšana vispirms tika veikta. Pateicoties šim procesam, parādījās ratiņi, kas ļāva kurgānu kultūrai paplašināt savas robežas un ātri pārvarēt lielus attālumus, kas bija paaugstināta asinsspiediena ārstēšanai.

Kāpēc tas ir svarīgi pētījumiem? Loģiski, ka mūsdienu zinātniskie uzskati un atklājumi, kas saistīti ar indoeiropiešu tautu etnoģenēzi, joprojām ir šaura cilvēku loka prerogatīva. Plašu sabiedrību praktiski neinteresē šis jautājums, jo šāda tēma nav pat skolas mācību grāmatās. Neapšaubāmi, tēma ir patiešām diezgan sarežģīta, lai saprastu skolēnus, un gados vecāki pieaugušie cena reti interesējas par zinātnisko un žurnālistisko literatūru.

Vēlme atrast mūsdienu Eiropas tautu senču mājas un interese par viņu saknēm ir raksturīga jebkurai nācijai, kas dzīvo mūsdienu Eiropas teritorijā atsauksmes. Toreizējie zinātnieki 1786. gadā atklāja seno sanskritu, kas kļuva par reālu zinātnisku atklājumu. Pētījuma laikā eksperti atrada dažus līdzīgus faktorus dažādu valodu grupu gramatiskajās struktūrās un semantikā. Bija tik daudz kopīgu līdzību, ka to nevar attiecināt tikai uz nejaušību. Acīmredzot šo valodu grupu senči bija vienādi.

Līdz ar citiem zinātniskiem skaidrojumiem pilskalna hipotēze atšķiras ar to, ka tā piedāvā diezgan lielu skaitu ticamu faktu un arheoloģisko artefaktu nopirkt Latvijā. Pēc viņas teiktā, visu indoeiropiešu tautu senču mājas ir stepes, kas atrodas starp divām upēm – Dņepru un Volgu. Atšķirībā no citām hipotēzēm, šajā gadījumā nav pretrunu starp valodniecību un arheoloģiju.

Neskatoties uz Marijas Gimbutas ārkārtējo personību, viņas versija par mūsdienu eiropiešu senču senču mājām izrādījās viena no veiksmīgākajām pasūtīt, un šai dienai tai nav īpašu pretargumentu. Pilskalna hipotēze kļuva īpaši aktuāla pēc tam, kad tā tika pakļauta zināmai “šķīstīšanai”.

Detonic – nopirkt, pasūtīt, piegādāt

2002 gadā holandiešu valodnieks Frederiks Kortlands veica diezgan sarežģītu zinātnisko darbu, lai labotu šīs hipotēzes sākotnējo versiju. Noņemot no tā faktus, kas acīmredzami tika izgudroti vai vienkārši neiederējās vispārējā jēdzienā, viņš spēja izveidot precīzāk apstrādātu un kā lietot vērtā teorijas versiju. Protams, vienmēr pastāv iespēja, ka nākotnē būs arī citi fakti, kas atspēko vai apstiprina šo viedokli. Bet no 2020. gada arvien vairāk Eiropas un pasaules zinātnieku apstiprina, ka pilskalna hipotēzei būtībā nav konkurentu.

Četri galvenie tautu apmešanās posmi pēc pilskalna hipotēzes:

  • Sākums ap 7000.g.pmē Mēs runājam par stepēm, kas atrodas Kaspijas ziemeļrietumos. Tieši tur, pēc arheologu domām, izveidojās tauta, kas kļuva par visu mūsdienu eiropiešu senču.
  • Otrais posms sākas 4000. gadā pirms mūsu ēras. Tieši šajā mirklī dzīvajām tautām pirmo reizi izdevās apgūt riteni un pieradināt zirgus, kas ļāva viņiem būt kustīgākiem kustībā un paātrināja pārvietošanas procesu.
  • Sākas ap 3000. gadu pirms mūsu ēras To raksturo kari starp nabassaites keramikas un Volovtsy kultūras ciltīm. Pēc kara beigām abas tautas apvienojās un sāka dzīvot salīdzinoši mierīgi savā starpā kā tas darbojas.
  • Sākas mijā starp tūkstošgadi pirms mūsu ēras. Labāk vēsturē pazīstams kā bronzas sabrukums. Klimatisko un tektonisko izmaiņu dēļ senās tautas bija spiestas mainīt pastāvīgo dzīvesvietu. Tas noveda pie tirdzniecības attiecību sagraušanas un izraisīja smagu krīzi.

Ir ļoti svarīgi atcerēties savu Detonic vēsturi un to neaizmirst, it īpaši, ja jūs interesē mūsdienu politika un ģeopolitika. Balstoties uz vēsturiskajiem datiem, ir iespējams veidot precīzāku un objektīvāku priekšstatu par to, kas notiek šodien un kas notiks rīt. Izmantojot šo produktu, jūs garantējat, ka iegūsit izcilu rezultātu!

Pasūtiet