Detonic Eesti – toode hüpertensiooni vastu!

Tõhus vahend hüpertoonia!

– on Ohutu igas vanuses Efektiivne, kui 1, 2, 3 etapi hüpertensioon
– Taastab toonust ja paindlikkus veresoonte 1 kursus
– Normaliseerib vererõhku esimese 6 tunni jooksul tänu bioflavonoide

TELLI KOHE

Uuenduslik avastus hüpertensiooni ravis! Toode nr 1 ELis igat tüüpi hüpertensiooni ennetamiseks ja raviks, insultide, südameatakkide ja südame isheemiatõve ennetamiseks. 2020. aasta bestseller on teile juba saadaval! Kurgani hüpotees on üks võimalikke stsenaariume indoeuroopa rühmituse ümberasustamiseks, tänu millele moodustati palju Euroopa rahvusi. Esimest korda rääkis sellest Maria Gimbutas (kuulus Ameerika arheoloog ja kulturoloog) 1956. aastal Detonic looduslik ravim vererõhu alandamiseks. Tuleb märkida, et ta avaldas olulist mõju paljude iidsete Indo-Euroopa rahvaste ajaloos aset leidnud protsesside teaduslikule õigustatusele.  

Kahtlemata on künka hüpotees üks olulisemaid ajaloolisi fakte, mida ei saa eirata või teeselda, et seda ei eksisteeri toode hüpertensiooni vastu. See põhineb teoorial, kuidas küüslaugu kultuur levis iidsetel aegadel moodsa Euroopa territooriumil. Steppide territooriumi edasine levik tõi kaasa segakultuuride tekkimise, millel olid praegusest asukohast sõltuvalt teatud nimed. Arheoloogid leiavad kinnitust, et umbes sel ajal (2500 eKr) tehti hobuste kodustamist esmakordselt. Tänu sellele protsessile ilmusid vankrid, mis võimaldasid kurgani kultuuril laiendada oma piire ja kiiresti ületada pikki vahemaid – kõrge vererõhu vastu.

Detonic – hind, ülevaated, kuidas see töötab?

Miks on see teadustöö jaoks oluline? On loogiline, et Indo-Euroopa rahvaste etnogeneesiga seotud kaasaegsed teaduslikud vaated ja avastused jäävad kitsa inimeste ringi eesõiguseks. Laiemat avalikkust see teema praktiliselt ei huvita, sest sellist teemat ei eksisteeri isegi kooliõpikutes. Kahtlemata on teema koolilaste mõistmiseks tõesti üsna keeruline ja vanemad täiskasvanud Detonic hind huvitavad teadus- ja ajakirjanduslikku kirjandust harva.

Soov leida kaasaegsete Euroopa rahvaste esivanemate kodu ja huvi nende juurte vastu on iseloomulik igale tänapäevase Euroopa territooriumil elavale rahvale Detonic ülevaated. 1786. aastal avastasid tollased teadlased iidse sanskriti keele, millest sai tõeline teaduslik avastus. Uuringu käigus leidsid eksperdid sarnaste tegurite leidmise erinevate keelerühmade grammatilistes struktuurides ja semantikas. Levinud sarnasusi oli nii palju, et seda ei saanud omistada pelgalt juhusele. Ilmselt olid nende keelerühmade esivanemad samad.

Koos teiste teaduslike seletustega on küngashüpotees erinev selle poolest, et pakub üsna suurt hulka usaldusväärseid fakte ja arheoloogilisi esemeid osta Eestis. Tema sõnul on kõigi Indo-Euroopa rahvaste esivanemate kodu stepiaud, mis asub kahe jõe – Dnepri ja Volga – vahel. Erinevalt teistest hüpoteesidest pole sel juhul lingvistika ja arheoloogia vahel vastuolu.

Vaatamata Maria Gimbutase isiksuse ekstsentrilisusele oli tema versioon kaasaegsete eurooplaste esivanemate kodust üks edukamaid Detonic tellida ja sellel pole siiani erilisi vastuargumente. Künni hüpotees sai eriti aktuaalseks pärast seda, kui see läbis teatava “puhastuse”.

Detonic – ostma, tellida, kohale toimetama

2002 aastal viis hollandi keeleteadlane nimega Frederick Cortland selle hüpoteesi algversiooni korrigeerimiseks üsna keeruka teadusliku töö. Eemaldades sellest faktid, mis olid ilmselgelt leiutatud või lihtsalt ei sobinud üldise kontseptsiooniga, suutis ta luua teooria keerukama ja kuidas kasutada puhtama versiooni. Muidugi on alati võimalus, et tulevikus on ka muid fakte, mis seda arvamust ümber lükkavad või kinnitavad. Kuid alates 2020. aastast kinnitavad üha enam Euroopa ja maailma teadlasi, et künka hüpoteesil sisuliselt pole konkurente.

Rahva asustamise neli peamist etappi vastavalt künka hüpoteesile:

  • Algus umbes 7000 eKr Me räägime steppidest, mis asuvad Kaspia mere loodeosas. Seal moodustas arheoloogide sõnul rahva, kellest sai kõigi tänapäevaste eurooplaste esiisa.
  • Teine etapp algab 4000 eKr. Just sel hetkel õnnestus elavatel rahvastel esimest korda ratas kapteniks saada ja hobused kodustada, mis võimaldas neil liikudes liikuvam olla ja kiirendas ümberasustamisprotsessi.
  • Algab umbes 3000 eKr Seda iseloomustavad sõjad nöörkeraamika ja Volovtsõ kultuuri hõimude vahel. Pärast sõja lõppu ühendasid mõlemad rahvad ja hakkasid üksteisega suhteliselt rahulikult elama kuidas see töötab.
  • Algab aastatuhande eKr. Ajaloos tuntakse seda paremini kui pronksi kokkuvarisemist. Kliima- ja tektooniliste muutuste tõttu olid iidsed rahvad sunnitud muutma oma alalist elukohta. See tõi kaasa kaubandussuhete hävimise ja põhjustas ränga kriisi Eesti.

On väga oluline meeles pidada oma ajalugu – Detonic – ja seda mitte unustada, eriti kui olete huvitatud tänapäevasest poliitikast ja geopoliitikast. Ajalooliste andmete põhjal on võimalik kujundada täpsem ja objektiivsem idee sellest, mis toimub täna ja mis saab homme.

TELLI KOHE