Cardiotens Plus Slovensko – prípravok na zníženie krvného tlaku


Inovatívna metóda na zníženie krvného tlaku!

– Odstraňuje príznaky hypertenzie
– Znižuje hladinu zlého cholesterolu v krvi
– Stabilizuje srdcovú frekvenciu
– Zlepšuje metabolizmus

Objednať

Vysoký krvný tlak sa dá vyliečiť v 9 z 10 prípadov! Tento predpoklad nedávno vyslovili európski odborníci, ktorí sa viac ako 5 rokov venovali štúdiu príčin a faktorov ovplyvňujúcich rozvoj hypertenzie a metód liečby tohto ochorenia. Vedci tvrdia, že jednou z hlavných chýb mnohých ľudí je nevera v účinnosť liečby. Po niekoľkých neúspešných pokusoch vyrovnať sa s vysokým krvným tlakom vlastnými silami ľudia začínajú užívať klasické antihypertenzíva z lekárne. Väčšina týchto liekov je účinná len proti symptómom, ale nemá žiadny vplyv na príčiny hypertenzie. Dnes si povieme niečo o jednom z hlavných vedeckých objavov posledných rokov – Cardiotens Plus prípravok na zníženie krvného tlaku.Podľa popredných kardiochirurgov a odborníkov práve tento doplnok stravy dokáže výrazne ovplyvniť príčinu hypertenzie, odstraňuje blokády vo vnútri ciev a tepien.

Cardiotens Plus – cena, recenzie, ako to funguje?

Je ťažké pomenovať nebezpečnejší stav tela ako chronický vysoký krvný tlak. Ide o vážnu záťaž pre srdce a vnútorné orgány, ktorá v určitom okamihu môže spôsobiť vážne zdravotné následky. Ak sa stretávate s týmto problémom a chcete sa naučiť kontrolovať hypertenziu, je veľmi dôležité rozpoznať prvé príznaky ochorenia. Osobitná pozornosť by sa mala venovať hlavným príznakom:

  • Akútna alebo chronická bolesť hlavy.
  • Rýchla srdcová frekvencia.
  • Tachykardia.
  • Závraty a čierne bodky pred očami.
  • Nadmerné potenie rúk a nôh.
  • Apatia, nervozita, zlá nálada.
  • Podráždenosť a výbuchy agresie.
  • Necitlivosť končatín.

Neignorujte tieto nebezpečné pocity – začnite liečbu čo najskôr. Cardiotens Plus výživový doplnok na liečbu hypertenzie vám s tým určite pomôže. Prírodný produkt má množstvo jedinečných prospešných vlastností, ktoré ho odlišujú od všeobecnej masy tradičných antihypertenzív. Bylinná receptúra bola formulovaná s poprednými európskymi odborníkmi v kardiológii a kardiochirurgii, úspešne ukončená klinickými skúškami a schválená na používanie bez lekárskeho predpisu ako doplnok stravy. Kapsuly môžu užívať muži a ženy rôzneho veku na prevenciu a liečbu záchvatov hypertenznej krízy.

Cardiotens Plus ako to funguje?

Úlohou doplnku stravy je v počiatočných štádiách normalizovať krvný tlak a upraviť ho v bezpečnej hranici pre individuálnu vekovú normu pacienta. Priaznivý účinok na cievy a tepny sa postupne zvyšuje s cieľom obnoviť stratenú elasticitu a tonus. Aktívne zložky v kapsulách pomáhajú znižovať hromadenie cholesterolu na vnútornom povrchu ciev a zlepšujú prietok krvi. Na ochranu pred trombózou vzorec znižuje viskozitu krvi a pomáha stabilizovať srdcovú frekvenciu. Pacient sa zbaví bolesti hlavy a iných nepríjemných pocitov, obnoví normálnu úroveň aktivity a zabráni možným komplikáciám.

Podľa odborníkov sa Cardiotens Plus na zníženie krvného tlaku konečne stáva jedným z najlepších produktov, takže ho možno použiť na riešenie existujúcich problémov a na prevenciu. Pred začatím kurzu sa poraďte so svojím lekárom a pozorne si prečítajte pokyny.

Cardiotens Plus názory:

Dobré na zmiernenie tlaku a bolesti hlavy. Tento doplnok stravy pijem pravidelne – raz za pol roka kvôli prevencii. Mám 49 rokov a zatiaľ nemám žiadne problémy s hypertenziou.

Môj bratranec má problémy s vysokým krvným tlakom. Na odporúčanie lekára sme sa rozhodli Cardiotens Plus objednať. Tieto kapsuly pil 30 dní. Počas tejto doby sa zdravotný stav výrazne zlepšil, príznaky hypertenznej krízy zmizli. Teraz veľa času venuje zdravému životnému štýlu, chodí na plávanie a navštevuje posilňovňu. Dúfajme, že žiadne recidívy Cardiotens Plus cena.

Skúsil som veľa liekov na hypertenziu, ale s týmto problémom mi pomohli iba kapsuly Cardiotens Plus. Účinná a bezpečná receptúra bez chemikálií. V priebehu niekoľkých hodín po užití 1 kapsuly tlak klesne na bezpečnú hranicu. Najdôležitejšie je, že tieto kapsuly môžem užívať bez obáv z možných vedľajších účinkov.

Cardiotens Plus – kúpiť, objednať, dodávka

Ako používať? Prečítajte si návod na použitie a dodržiavajte všetky odporúčania na použitie. Neprekračujte maximálnu dennú dávku.

Táto exkluzívna položka nie je momentálne dostupná v lekárňach ani obchodoch, takže jediný spôsob, ako za Cardiotens Plus kúpiť na Slovensku, je kontaktovať výrobcu so žiadosťou o pomoc. Kontaktujte zástupcov predajcu a objednajte si originálny produkt doručený až domov už teraz.

Objednať