Cardione Slovensko – prípravok na zníženie krvného tlaku


Schválené poprednými kardiológmi

– Obnovuje vaskulárny tonus a elasticitu
– Zabraňuje infarktom a mozgovým mŕtviciam
– Prirodzené normalizuje tlak
– Účinné v akomkoľvek štádiu hypertenzie

Objednať

Moje tepny sa vyčistili bez liekov a bez operácie! Dnes chcem hovoriť o tom, ako som dokázal sám poraziť aterosklerózu a zbaviť sa hypertenzie pomocou Cardione Slovensko a jednoduchých pravidiel zdravého životného štýlu! Hneď vás chcem varovať, že hlavným účelom tohto článku je podeliť sa o moje skúsenosti, ale neodporúčam nikomu samoliečbu. Ak máte zdravotné problémy, určite vyhľadajte lekársku pomoc.

Všetko sa to začalo pred 10 rokmi. Potom moja váha bola 112 kg s výškou 178 cm.Bol to stupeň 2 obezity, kvôli ktorému som mal problémy s vysokým krvným tlakom. Odvtedy som mal iba 37 rokov, príznaky hypertenzie som na sebe skutočne necítil, a tak som v piatok v bare naďalej pil whisky, jedol rýchle občerstvenie a väčšinu času sedel. Ale vo veku 40 rokov sa situácia veľmi zmenila. Príznaky vysokého krvného tlaku začali čoraz viac obťažovať: bolesť hlavy, hluk v ušiach, karmínový odtieň pokožky na tvári, zvýšené potenie a dýchavičnosť. Išiel som ku kardiológovi a predpísal mi antihypertenzíva. Kým som pil tieto pilulky, tlak sa dal ovládať, ale akonáhle som prestal, problém sa vrátil. Uvedomil som si, že hypertenziu nie je možné prekonať pomocou antihypertenzív z lekárne. Ak to chcete urobiť, musíte zmeniť svoj životný štýl.

Odsadenie od úvrati

Kedysi kardio cvičenie vo mne spôsobilo iba negatívne asociácie, ale uvedomil som si, že je dobré pre moje srdce. Začal behať krátke vzdialenosti: 1-2 km. Asi po týždni som si uvedomil, že sa mi behá stále ľahšie a postupne som zvyšoval intenzitu behu a vzdialenosť. Zostalo 5-7 km denne. Beh skutočne mení telo – spolu so zlepšovaním fyzickej kondície sa zlepšuje nálada, objavuje sa viac vitality. Každá bunka v mojom tele po rannom behu doslova ožila. Ak pocítite bolesť kolena alebo z nejakého dôvodu je beh kontraindikovaný, môžete ho nahradiť inými možnosťami: chôdza, bicyklovanie, veslovanie, plávanie atď. Spolu s kardiom som začal užívať vitamínový komplex Cardione na zníženie krvného tlaku. Poviem o tom trochu neskôr, ale zatiaľ chcem hovoriť o ďalších zmenách.

Identifikácia rizikových faktorov

Veľa času som strávil skúmaním príčin svojej hypertenzie, čítaním rôznych lekárskych časopisov a konzultáciou s lekármi. V dôsledku toho som identifikoval niekoľko banálnych dôvodov, ktoré mi podľa popisu vyhovovali. V prvom rade je to alkohol a fajčenie. Bolo rozhodnuté to úplne opustiť, pretože poškodenie účinkov alkoholu a nikotínu na cievy je jednoducho kolosálne. Ďalším bodom je cukor a sladkosti. Vysoký krvný tlak je do značnej miery dôsledkom vysokých hladín glukózy v krvi. Zdravá strava a Cardione prípravok na zníženie krvného tlaku mi pomohli nielen normalizovať hladinu cukru v krvi, ale tiež mi pomohli schudnúť. Samostatným bodom je sedavý životný štýl. Hneď musím povedať, že som nepoužíval žiadne prísne diéty – vylúčil som iba potraviny s vysokým obsahom cholesterolu a živočíšnych tukov, zamerané na zeleninu, ovocie a morské plody.

Cardione – cena, recenzie, ako to funguje?

Ale ani takáto zmena životného štýlu by nemusela priniesť dobrý výsledok, keby som jedného dňa nevidel reklamu na produkt, o ktorom vám chcem povedať viac: Cardione výživový doplnok na liečbu hypertenzie. Hneď varujem, že môj názor je subjektívny a vychádza výlučne z mojich vlastných skúseností s používaním tohto doplnku stravy. Neručím za to, že kapsuly budú pre vás užitočné. To by mal určiť váš PCP alebo iný licencovaný odborník.

Najprv musíte pochopiť, že ide len o komplex vitamínov, ktorý pomáha zvýšiť účinnosť vášho úsilia o obnovu kardiovaskulárneho zdravia. Je teda veľmi dôležité porozumieť Cardione ako to funguje? Podľa výrobcu je receptúra vytvorená z liečivých rastlín na báze hlohu, žihľavy a vitamínov B. Komplex je určený pre pacientov trpiacich aterosklerózou, hypertenziou, ktorí majú sklon k tvorbe krvných zrazenín alebo sprievodných chorôb.

V lekárňach som tento produkt nenašiel, a tak som sa rozhodol online zaplatiť Cardione objednať. Doručené rýchlo a pohodlne.

Cardione ako používať: Chcem vás len upozorniť, že v balení je iba 20 kapsúl a výrobca vám odporúča, aby ste užívali 2 kapsuly denne. Na absolvovanie celého kurzu sú teda potrebné minimálne 3 balíčky. Produkt som užil podľa odporúčaní v návode: 1 kapsula ráno a 1 ďalšia kapsula denne večer. Ak chcete získať ďalšie užitočné informácie o produkte, prečítajte si článok Cardione názory na webovej stránke predajcu.

Cardione – kúpiť, objednať, dodávka

Našiel som iba jednu oficiálnu stránku, kde môže byť Cardione kúpiť na Slovensku. Zanechám vám priamy odkaz na stránku na vyplnenie žiadosti. Všetko je tu veľmi jednoduché a prehľadné: zadajte svoje meno a telefónne číslo, do niekoľkých minút vám manažér zavolá a potvrdí objednávku.

Mimochodom, teraz je Cardione cena veľmi výnosný, pretože existuje 50% zľava.

Objednať