Cardione Polska – produkt na obniżenie ciśnienia krwi


Zatwierdzony przez czołowych kardiologów

– Przywraca naczyniom napięcie i elastyczność
– Zapobiega zawałom serca i udarom
– Reguluje ciśnienie w sposób naturalny
– Skuteczny na każdym etapie nadciśnienia tętniczego

Zamów teraz

Moje tętnice oczyściły się bez leków i bez operacji! Dziś chcę opowiedzieć o tym, jak udało mi się samodzielnie pokonać miażdżycę i pozbyć się nadciśnienia za pomocą Cardione Polska i prostych zasad zdrowego stylu życia! Chcę od razu ostrzec, że głównym celem tego artykułu jest podzielenie się moim doświadczeniem, ale nikomu nie polecam samoleczenia. Jeśli masz problemy zdrowotne, koniecznie poszukaj pomocy medycznej.

Wszystko zaczęło się 10 lat temu. Wtedy moja waga wynosiła 112 kg przy wzroście 178 cm, był to II stopień otyłości, przez co miałem problemy z nadciśnieniem. Od tamtej pory miałam zaledwie 37 lat, nie odczuwałam na sobie tak naprawdę objawów nadciśnienia, więc w piątki nadal piłam whisky w barze, jadłam fast foody i większość czasu spędzałam na siedząco. Ale w wieku 40 lat sytuacja bardzo się zmieniła. Coraz bardziej dokuczały objawy nadciśnienia: ból głowy, szum w uszach, szkarłatny odcień skóry twarzy, wzmożone pocenie się i duszność. Poszedłem do kardiologa i przepisał mi leki hipotensyjne. Kiedy piłem te tabletki, ciśnienie można było kontrolować, ale jak tylko przestałem, problem wrócił. Zdałem sobie sprawę, że nie da się przezwyciężyć nadciśnienia za pomocą leków przeciwnadciśnieniowych z apteki. Aby to zrobić, musisz zmienić swój styl życia.

Odsunięcie od martwego środka

Kiedyś ćwiczenia cardio wywoływały we mnie tylko negatywne skojarzenia, ale zdałem sobie sprawę, że to było dobre dla mojego serca. Zaczął biegać na krótkich dystansach: 1-2 km. Po około tygodniu zdałem sobie sprawę, że bieganie stało się dla mnie coraz łatwiejsze i stopniowo zwiększałem intensywność biegania i dystans. Przebywał 5-7 km dziennie. Bieganie naprawdę zmienia organizm – wraz z poprawą sprawności fizycznej poprawia się nastrój, pojawia się więcej witalności. Każda komórka mojego ciała dosłownie ożyła po porannym biegu. Jeśli odczuwasz ból kolana lub z jakiegoś powodu bieganie jest przeciwwskazane, możesz je zastąpić innymi opcjami: chodzeniem, jazdą na rowerze, wiosłowaniem, pływaniem i tak dalej. Wraz z cardio zacząłem brać kompleks witamin Cardione na obniżenie ciśnienia krwi. Opowiem o tym trochę później, ale na razie chcę porozmawiać o innych zmianach.

Identyfikacja czynników ryzyka

Spędziłem dużo czasu na badaniu przyczyn mojego nadciśnienia, czytaniu różnych czasopism medycznych i konsultowaniu się z lekarzami. W rezultacie zidentyfikowałem kilka banalnych powodów, które zgodnie z opisem mi odpowiadały. Przede wszystkim alkohol i palenie. Postanowiono całkowicie z tego zrezygnować, ponieważ szkodliwość działania alkoholu i nikotyny na naczynia krwionośne jest po prostu kolosalna. Kolejny punkt to cukier i słodycze. Wysokie ciśnienie krwi jest w dużej mierze konsekwencją wysokiego poziomu glukozy we krwi. Zdrowa dieta i Cardione produkt na obniżenie ciśnienia krwi pomogły mi nie tylko znormalizować poziom cukru we krwi, ale także pomogły mi schudnąć. Osobnym punktem jest siedzący tryb życia. Muszę od razu powiedzieć, że nie stosowałam żadnych ścisłych diet – po prostu wykluczyłam pokarmy bogate w cholesterol i tłuszcze zwierzęce, skoncentrowane na warzywach, owocach i owocach morza.

Cardione – cena, opinie, jak to działa?

Ale nawet taka zmiana stylu życia mogłaby nie przynieść dobrego rezultatu, gdybym któregoś dnia nie zobaczyła reklamy produktu, o którym chcę powiedzieć więcej: Cardione suplement diety do leczenia nadciśnienia. Od razu uprzedzam, że moja opinia jest subiektywna i oparta wyłącznie na moich własnych doświadczeniach ze stosowania tego suplementu diety. Nie daję żadnych gwarancji, że kapsułki będą dla Ciebie przydatne. Powinien to ustalić Twój PCP lub inny licencjonowany profesjonalista.

Po pierwsze, musisz zrozumieć, że jest to tylko kompleks witamin, który pomaga zwiększyć skuteczność twoich wysiłków na rzecz przywrócenia zdrowia układu krążenia. Więc bardzo ważne jest, aby zrozumieć Cardione jak to działa? Według producenta formuła stworzona jest z roślin leczniczych na bazie głogu, pokrzywy i witamin z grupy B. Kompleks przeznaczony jest dla pacjentów cierpiących na miażdżycę, nadciśnienie, którzy mają skłonność do powstawania zakrzepów krwi lub chorób współistniejących.

Nie mogłem znaleźć tego produktu w aptekach, więc zdecydowałem się na Cardione zamówić online. Dostawa szybko i wygodnie.

Cardione jak korzystać: Chcę tylko ostrzec, że w opakowaniu jest tylko 20 kapsułek, a producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie. Dlatego do ukończenia pełnego kursu wymagane są minimum 3 pakiety. Produkt przyjmowałam zgodnie z zaleceniami w instrukcji: 1 kapsułka rano i 1 kapsułka więcej dziennie wieczorem. Aby uzyskać więcej przydatnych informacji o produkcie, przeczytaj Cardione opinie na stronie sprzedawcy.

Cardione – kupić, zamówić, dostawa

Znalazłem tylko jedną oficjalną stronę, na której może być Cardione kupić w Polsce. Zostawię Ci bezpośredni link do strony do wypełnienia wniosku. Tam wszystko jest bardzo proste i jasne: wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, kierownik oddzwoni za kilka minut w celu potwierdzenia zamówienia.

Nawiasem mówiąc, teraz Cardione cena jest bardzo opłacalne, ponieważ jest 50% rabatu.

Zamów teraz