Cardione Lietuva – kraujospūdį mažinantis produktas


Patvirtinta geriausių kardiologų

– Atkuria kraujagyslių tonusą ir elastingumą
– Apsaugo nuo širdies priepuolių ir insultų
– Normalizuoja spaudimą natūraliai
– Veiksmingas bet kurioje hipertenzijos stadijoje

Uzsisakyti dabar

Mano arterijos tapo aiškios be vaistų ir be operacijos! Šiandien noriu pakalbėti apie tai, kaip man pavyko savarankiškai nugalėti aterosklerozę ir atsikratyti hipertenzijos, padedant Cardione Lietuva ir paprastoms sveikos gyvensenos taisyklėms! Noriu jus iš karto įspėti, kad pagrindinis šio straipsnio tikslas yra pasidalinti savo patirtimi, tačiau nerekomenduoju niekam savarankiškai gydytis. Jei turite sveikatos problemų, būtinai kreipkitės į gydytoją.

Viskas prasidėjo prieš 10 metų. Tada mano svoris buvo 112 kg, o ūgis 178 cm.Tai buvo 2 nutukimo stadija, dėl kurios turėjau problemų su aukštu kraujospūdžiu. Nuo tada man buvo tik 37 metai, aš tikrai nejaučiau hipertenzijos simptomų, todėl penktadieniais bare ir toliau gėriau viskį, valgau greitą maistą ir didžiąją laiko dalį praleidau sėdėdamas. Tačiau sulaukus 40 metų situacija labai pasikeitė. Padidėjusio kraujospūdžio simptomai ėmė vis labiau varginti: galvos skausmas, spengimas ausyse, raudona veido odos spalva, padidėjęs prakaitavimas ir dusulys. Nuėjau pas kardiologą ir išrašiau vaistų nuo hipertenzijos. Kol gėriau šias tabletes, slėgį buvo galima kontroliuoti, tačiau kai tik sustojau, problema vėl atsinaujino. Supratau, kad neįmanoma įveikti hipertenzijos naudojant vaistinės antihipertenzinius vaistus. Norėdami tai padaryti, turite pakeisti savo gyvenimo būdą.

Atstumas nuo negyvojo centro

Kažkada kardio mankšta man sukėlė tik neigiamas asociacijas, tačiau supratau, kad tai naudinga mano širdžiai. Jis pradėjo bėgti trumpas distancijas: 1-2 km. Maždaug po savaitės supratau, kad man tapo vis lengviau bėgti ir pamažu didinau bėgimo intensyvumą bei atstumą. Būdavo 5-7 km per dieną. Bėgimas tikrai keičia kūną – gerėja fizinė būklė, gerėja nuotaika, atsiranda daugiau gyvybingumo. Kiekviena mano kūno ląstelė tiesiogine prasme atgijo po rytinio bėgimo. Jei jaučiate kelio skausmą arba dėl kokių nors priežasčių bėgimas yra draudžiamas, galite jį pakeisti kitomis galimybėmis: vaikščioti, važiuoti dviračiu, irkluoti, plaukti ir pan. Kartu su kardio pradėjau vartoti Cardione kraujospūdžiui sumažinti vitaminų kompleksą. Kalbėsiu apie tai šiek tiek vėliau, tačiau kol kas noriu pakalbėti apie kitus pokyčius.

Rizikos veiksnių nustatymas

Daug laiko praleidau tyrinėdama savo hipertenzijos priežastis, skaitydama įvairius medicinos žurnalus ir konsultuodamasi su gydytojais. Dėl to aš nustatiau kelias banalias priežastis, kurios pagal aprašymą man tiko. Visų pirma, tai alkoholis ir rūkymas. Buvo nuspręsta to visiškai atsisakyti, nes alkoholio ir nikotino poveikio kraujagyslėms žala yra tiesiog didžiulė. Kitas dalykas – cukrus ir saldumynai. Aukštas kraujospūdis daugiausia yra didelio gliukozės kiekio kraujyje pasekmė. Sveika mityba ir Cardione kraujospūdį mažinantis produktas padėjo man ne tik normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, bet ir numesti svorio. Atskiras dalykas yra sėdimas gyvenimo būdas. Turiu iš karto pasakyti, kad nesilaikiau jokių griežtų dietų – tiesiog neįtraukiau maisto produktų, kuriuose yra daug cholesterolio ir gyvulinių riebalų, daugiausia dėmesio skiriant daržovėms, vaisiams ir jūros gėrybėms.

Cardione – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Tačiau net ir toks gyvenimo būdo pakeitimas nebūtų davęs gero rezultato, jei vieną dieną nebūčiau mačiusi produkto, apie kurį noriu jums daugiau papasakoti, reklamos: Cardione maisto papildas hipertenzijai gydyti. Iš karto perspėju, kad mano nuomonė yra subjektyvi ir paremta tik mano paties patirtimi naudojant šį maisto papildą. Aš nesuteikiu jokių garantijų, kad kapsulės jums bus naudingos. Tai turėtų nustatyti jūsų PCP arba kitas licencijuotas specialistas.

Pirma, jūs turite suprasti, kad tai tik vitaminų kompleksas, padedantis padidinti jūsų pastangų atkurti širdies ir kraujagyslių sveikatą efektyvumą. Taigi labai svarbu suprasti Cardione kaip tai veikia? Gamintojo teigimu, formulė sukurta iš vaistinių augalų, kurių pagrindą sudaro gudobelės, dilgėlės ir vitaminai B. Kompleksas skirtas pacientams, sergantiems ateroskleroze, hipertenzija, turintiems polinkį vystytis kraujo krešuliams ar gretutinėms ligoms.

Negalėjau rasti šio produkto vaistinėse, todėl nusprendžiau Cardione užsakyti internete. Pristatoma greitai ir patogiai.

Cardione kaip naudotis: Tiesiog noriu jus įspėti, kad pakuotėje yra tik 20 kapsulių, o gamintojas pataria vartoti 2 kapsules per dieną. Todėl norint užbaigti visą kursą, reikia mažiausiai 3 paketų. Aš paėmiau produktą pagal instrukcijose pateiktas rekomendacijas: 1 kapsulė ryte ir dar 1 kapsulė per dieną vakare. Norėdami gauti daugiau naudingos informacijos apie produktą, skaitykite Cardione apžvalgos pardavėjo svetainėje.

Cardione – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Radau tik vieną oficialią svetainę, kurioje gali būti Cardione pirkti Lietuvoje. Paliksiu jums tiesioginę nuorodą į puslapį, kuriame užpildysite paraišką. Ten viskas labai paprasta ir aišku: įveskite savo vardą ir telefono numerį, vadybininkas po kelių minučių paskambins ir patvirtins užsakymą.

Beje, dabar Cardione kaina yra labai pelninga, nes yra 50% nuolaida.

Uzsisakyti dabar