Cardione Česká republika – přípravek na snížení krevního tlaku


Schválen špičkovými kardiology

– Navrací cévám tonus a elasticitu
– Předchází infarktům a mrtvicím
– Reguluje tlak přirozeným způsobem
– Je účinný v jakémkoli stádiu hypertenze

Objednat

Moje tepny se vyčistily bez léků a bez operace! Dnes chci mluvit o tom, jak jsem dokázal aterosklerózu sám porazit a zbavit se hypertenze pomocí Cardione Česká republika a jednoduchých pravidel zdravého životního stylu! Ihned vás chci varovat, že hlavním účelem tohoto článku je podělit se o své zkušenosti, ale nedoporučuji nikomu samoléčbu. Pokud máte zdravotní problémy, určitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Všechno to začalo před 10 lety. Poté byla moje váha 112 kg s výškou 178 cm. Šlo o stupeň 2 obezity, kvůli kterému jsem měl problémy s vysokým krevním tlakem. Od té doby mi bylo pouhých 37 let, necítil jsem na sobě příznaky hypertenze, a tak jsem v pátek pokračoval v pití whisky v baru, jedl rychlé občerstvení a většinu času seděl. Ale ve 40 letech se situace hodně změnila. Příznaky vysokého krevního tlaku začaly obtěžovat stále více: bolest hlavy, tinnitus, karmínový odstín pokožky na obličeji, zvýšené pocení a dušnost. Šel jsem ke kardiologovi a předepsal mi antihypertenziva. Zatímco jsem pil tyto pilulky, tlak se dal kontrolovat, ale jakmile jsem přestal, problém se vrátil. Uvědomil jsem si, že hypertenzi nelze překonat pomocí antihypertenziv z lékárny. Chcete -li to provést, musíte změnit svůj životní styl.

Odsazení od mrtvého středu

Kdysi ve mně kardio cvičení způsobilo pouze negativní asociace, ale uvědomil jsem si, že je dobré pro mé srdce. Začal běhat krátké vzdálenosti: 1-2 km. Asi po týdnu jsem si uvědomil, že se mi běhalo čím dál snadněji a postupně jsem zvyšoval intenzitu běhu a vzdálenosti. Zůstal 5-7 km denně. Běh opravdu mění tělo – spolu se zlepšováním fyzické zdatnosti se zlepšuje nálada, objevuje se více vitality. Každá buňka v mém těle po ranním běhu doslova ožila. Pokud pocítíte bolest kolena nebo z nějakého důvodu je běh kontraindikován, můžete jej nahradit jinými možnostmi: chůze, jízda na kole, veslování, plavání atd. Spolu s kardiem jsem začal užívat komplex vitamínů Cardione na snížení krevního tlaku. Budu o tom mluvit trochu později, ale prozatím chci mluvit o dalších změnách.

Identifikace rizikových faktorů

Strávil jsem spoustu času zkoumáním příčin své hypertenze, čtením různých lékařských časopisů a konzultacemi s lékaři. V důsledku toho jsem identifikoval několik banálních důvodů, které mi podle popisu vyhovovaly. Předně je to alkohol a kouření. Bylo rozhodnuto to úplně opustit, protože poškození účinků alkoholu a nikotinu na cévy je prostě kolosální. Dalším bodem je cukr a sladkosti. Vysoký krevní tlak je do značné míry důsledkem vysokých hladin glukózy v krvi. Zdravá strava a Cardione přípravek na snížení krevního tlaku mi pomohly nejen normalizovat hladinu cukru v krvi, ale také mi pomohly zhubnout. Samostatným bodem je sedavý životní styl. Hned musím říct, že jsem žádnou přísnou dietu nedržel – jen jsem vyloučil potraviny s vysokým obsahem cholesterolu a živočišných tuků, zaměřené na zeleninu, ovoce a plody moře.

Cardione – cena, recenze, jak to funguje?

Ale ani taková změna životního stylu by nemusela přinést dobrý výsledek, kdybych jednoho dne neviděl reklamu na produkt, o kterém vám chci říci více: Cardione doplněk stravy pro léčbu hypertenze. Ihned vás varuji, že můj názor je subjektivní a vychází pouze z mých vlastních zkušeností s používáním tohoto doplňku stravy. Nebudu poskytovat žádné záruky, že vám kapsle budou užitečné. To by měl určit váš PCP nebo jiný licencovaný profesionál.

Nejprve musíte pochopit, že se jedná pouze o komplex vitamínů, který pomáhá zvýšit účinnost vašeho úsilí o obnovu kardiovaskulárního zdraví. Je tedy velmi důležité porozumět Cardione jak to funguje? Podle výrobce je vzorec vytvořen z léčivých rostlin na bázi hlohu, kopřivy a vitamínů B. Komplex je určen pro pacienty trpící aterosklerózou, hypertenzí, kteří mají sklon k tvorbě krevních sraženin nebo souběžných chorob.

V lékárnách jsem tento výrobek nenašel, a tak jsem se rozhodl Cardione objednat online. Doručeno rychle a pohodlně.

Cardione jak používat: Jen vás chci upozornit, že v balení je pouze 20 kapslí a výrobce vám radí užívat 2 kapsle denně. K dokončení celého kurzu jsou tedy zapotřebí minimálně 3 balíčky. Vzal jsem produkt podle doporučení v návodu: 1 kapsle ráno a 1 další kapsle denně večer. Další užitečné informace o produktu získáte na Cardione recenze na webových stránkách prodejce.

Cardione – koupit, objednat, dodávka

Našel jsem pouze jeden oficiální web, kde může být Cardione koupit v České republice. Zanechám vám přímý odkaz na stránku pro vyplnění přihlášky. Všechno je tam velmi jednoduché a jasné: zadejte své jméno a telefonní číslo, manažer vám za několik minut zavolá zpět a potvrdí objednávku.

Mimochodem, nyní Cardione cena je velmi výnosný, protože je zde 50% sleva.

Objednat