BSP Corrector Slovensko – elektronický korektor držania tela

Nasaďte si korektor a narovnajte si chrbát

– Posilňuje svalnatý korzet, aby udržal chrbát rovný
– Napína ramená a zmierňuje napätie v chrbtici
– Zabraňuje vzniku nebezpečných patológií

Objednať

Hrb je jedným z najbežnejších problémov našej chrbtice. Na jednej strane to zle ovplyvňuje krásu vašej chôdze alebo postavy. Na druhej strane zakrivenie hrebeňa môže spôsobiť vážne poruchy vo fungovaní vnútorných orgánov, bolesti krku a ramien, závraty, poruchy dýchania a kardiovaskulárneho systému. Správne držanie tela je základom pohody a krásneho tela. Ak trávite veľa času sedením na kancelárskej stoličke, často šoférujete auto alebo vykonávate iné úlohy, potrebujete zariadenie, ktoré bude monitorovať správnu polohu vášho chrbta. Hlavným vedeckým prielomom na trhu so zdravými výrobkami bol BSP Corrector elektronický korektor držania tela. Toto inteligentné zariadenie vám umožňuje vždy udržiavať rovnomerný postoj a signalizuje, ak je jeho poloha ohnutá nad nastavenú normu.

BSP Corrector – cena, recenzie, ako to funguje?

Prečo je hrb nebezpečný? Ignorovanie zakrivenia držania tela veľmi rýchlo vedie k vážnym degeneratívnym zmenám a deformáciám chrbtice. Váš chrbát bude pôsobiť krivo a to môže pokaziť aj ten najatraktívnejší vzhľad. Skolióza spôsobí, že vaša výška bude o 3-5 cm nižšia.Ale najnebezpečnejšia vec je, že keď je chrbtica zakrivená, objavujú sa bolesti krku, ramien a krížov. V priebehu času sa hrudník deformuje, tlak na vnútorné orgány sa zvyšuje a ich práca je narušená.

Pozor! Jediným spôsobom, ako tento problém skutočne zastaviť, je obnovenie svalovej pamäte!

Aby ste dosiahli tento cieľ, musí byť váš chrbát v správnej polohe najmenej 1 – 2 hodiny denne. Ako to však môžete ovládať, ak ste neustále rozptýlení a vykonávate rôzne úlohy? Za týmto účelom bol vyvinutý BSP Corrector korektor držania tela s inteligentným snímačom. Prístroj je vybavený systémom na sledovanie správnej polohy chrbtice a vydáva vibračný signál, ak je uhol sklonu väčší ako 25 stupňov. Techniku obnovy vyvinuli poprední odborníci v ortopédii a chirurgii. Komplex bol certifikovaný medzinárodnými organizmami, úspešne prešiel niekoľkými fázami klinických skúšok a je schválený na použitie v prevencii a liečbe problémov so zakrivením držania tela.

BSP Corrector ako to funguje?

Inteligentný riadiaci systém si pamätá správnu polohu chrbta a bude dávať signály, ak sa začnete hrbiť alebo sa predierať. Korektor vydáva špeciálny vibračný signál (ako na mobilnom telefóne), ktorý môžete cítiť iba vy. Vibrácie budú pokračovať, kým sa nevrátite do správnej polohy. Po niekoľkých dňoch používania tohto korektora, iba 2 hodiny denne, sa svalová pamäť úplne obnoví a chrbát bude schopný byť sám v rovnomernej polohe. Trvanie jedného kurzu odporúčaného výrobcom zariadenia je iba 14 dní. Ďalej sa budete venovať prevencii a budete používať toto zariadenie raz za 3 – 6 mesiacov.

BSP Corrector – kúpiť, objednať, dodávka

Vďaka jedinečnej technológii zariadenie funguje, aj keď pracujete, relaxujete, športujete alebo sa večer len prechádzate v parku. Na rozdiel od mnohých analógov, BSP Corrector na korekciu držania tela tesne prilieha k telu a zostáva pre ostatných úplne neviditeľný.

Bolí vás chrbát alebo krk? Masti a lieky proti bolesti vám nepomôžu!

Hlavnou úlohou mastí, gélov alebo kapsúl na bolesť chrbta je dočasné zmiernenie nepríjemných prejavov. Ale tieto liečby nemajú nič spoločné s vašim držaním tela – hlavnou príčinou vašich bolestí. Iba vďaka rozhodnutiu o cene BSP Corrector objednať sa budete môcť navždy zbaviť problémov s chrbticou bez chirurgického zákroku a bez drahých zákrokov.

BSP Corrector názory:

Moja dcéra chodí na univerzitu a trávi veľa času pri stole. Nedávno som si začal všímať, že jej klesli plecia a objavil sa hrb. Požiadali sme o pomoc špecialistu, ktorý odporučil používať toto zariadenie. Moja dcéra nosila korektor držania tela BSP Corrector Slovensko každý deň počas 2 – 3 hodín počas 10 dní. Počas tejto doby hrb úplne zmizol, držanie tela sa stalo rovnomerné a bez skreslenia.

Pracujem ako programátor a každý deň sedím pred monitorom 7-8 hodín. Nedávno som začal pociťovať bolesti krku a krížov. Vyskúšané masti a gély, ale nepriniesli žiadne výsledky. Potom som vyriešil BSP Corrector kúpiť na Slovensku. Moja objednávka bola prijatá veľmi rýchlo. Začal nosiť niekoľko hodín ráno a večer. Skutočne mi pomohol zbaviť sa bolesti na krku a vrátiť sa do normálneho života.

Spočiatku som si chcel kúpiť bežný opasok na korekciu držania tela, ale keď som videl, že BSP Corrector cena je približne rovnakých, rozhodol som sa zvoliť túto možnosť. Je veľmi výhodné, že má senzor so signálom, ktorý cítim iba ja. Len čo sa ohnem alebo zabudnem na správnu polohu chrbta, prístroj začne vibrovať. Má výkonnú batériu. Jeden celý cyklus jeho práce mi stačil až na 14 dní. Nabíja sa veľmi rýchlo.

BSP Corrector ako používať? Vo vnútri balenia sa nachádza pokyn, ktorý vám poradí, ako správne používať zariadenie. Pred začatím kurzu sa poraďte so svojím lekárom.

Objednať