BSP Corrector Polska – elektroniczny korektor postawy

Załóż korektor i wyprostuj plecy!

– Wzmacnia mięśnie pleców, aby były one proste
– Rozciąga ramiona i łagodzi napięcie w kręgosłupie
– Zapobiega rozwojowi niebezpiecznych patologii

Zamów teraz

Garb to jeden z najczęstszych problemów naszego kręgosłupa. Z jednej strony źle wpływa na piękno Twojego chodu lub sylwetki. Z drugiej strony krzywizna grzbietu może powodować poważne zaburzenia w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych, bóle karku i ramion, zawroty głowy, zaburzenia układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Prawidłowa postawa to podstawa dobrego samopoczucia i pięknego ciała. Jeśli spędzasz dużo czasu siedząc na krześle biurowym, często prowadząc samochód lub wykonując inne czynności, potrzebujesz urządzenia, które będzie monitorować prawidłową pozycję pleców. Główny przełom naukowy na rynku produktów zdrowotnych wyniósł BSP Corrector elektroniczny korektor postawy. To inteligentne urządzenie pozwala zawsze zachować równą postawę i sygnalizuje, czy jego pozycja jest pochylona powyżej ustalonej normy.

BSP Corrector – cena, opinie, jak to działa?

Dlaczego garb jest niebezpieczny? Ignorowanie skrzywienia postawy bardzo szybko prowadzi do poważnych zmian zwyrodnieniowych i deformacji kręgosłupa. Twoje plecy będą wyglądać krzywo, co może zrujnować nawet najbardziej atrakcyjny wygląd. Skolioza obniży twój wzrost o 3-5 cm, ale najniebezpieczniejszą rzeczą jest to, że gdy kręgosłup jest zakrzywiony, pojawia się ból szyi, ramion i dolnej części pleców. Z czasem klatka piersiowa odkształca się, wzrasta nacisk na narządy wewnętrzne, a ich praca zostaje zakłócona.

Uwaga! Jedynym sposobem, aby naprawdę powstrzymać ten problem, jest przywrócenie pamięci mięśniowej!

Aby osiągnąć ten cel, plecy muszą być w prawidłowej pozycji przez co najmniej 1-2 godziny dziennie. Ale jak możesz to kontrolować, jeśli jesteś ciągle rozproszony i wykonujesz różne zadania? W tym celu opracowano BSP Corrector korektor postawy z inteligentnym czujnikiem. Urządzenie wyposażone jest w system monitorowania prawidłowej pozycji kręgosłupa i emituje sygnał wibracyjny, jeśli kąt nachylenia jest większy niż 25 stopni. Technologia odbudowy została opracowana przez czołowych specjalistów ortopedii i chirurgii. Kompleks został certyfikowany w międzynarodowych organizmach, pomyślnie przeszedł kilka etapów badań klinicznych i jest dopuszczony do stosowania w profilaktyce i leczeniu problemów ze skrzywieniem postawy.

BSP Corrector jak to działa?

Inteligentny system sterowania zapamiętuje prawidłową pozycję pleców i daje sygnały, jeśli zaczniesz się garbić lub garbić. Korektor emituje specjalny sygnał wibracyjny (jak w telefonie komórkowym), który tylko Ty możesz poczuć. Wibracja będzie trwała, dopóki nie wrócisz do prawidłowej pozycji. Już po kilku dniach stosowania tego korektora, zaledwie 2 godziny dziennie, pamięć mięśniowa zostanie w pełni przywrócona, a plecy będą mogły samodzielnie utrzymywać się w równej pozycji. Czas trwania jednego cyklu użytkowania zalecany przez producenta urządzenia to tylko 14 dni. Następnie będziesz zaangażowany w profilaktykę, używając tego urządzenia raz na 3-6 miesięcy.

BSP Corrector – kupić, zamówić, dostawa

Dzięki unikalnej technologii urządzenie działa nawet wtedy, gdy pracujesz, odpoczywasz, uprawiasz sport lub po prostu spacerujesz wieczorem po parku. W przeciwieństwie do wielu analogów, BSP Corrector do korekcji postawy dobrze przylega do ciała i pozostaje całkowicie niewidoczny dla innych.

Czy boli Cię plecy lub szyja? Maści i środki przeciwbólowe Ci nie pomogą!

Głównym zadaniem maści, żeli lub kapsułek na ból pleców jest chwilowe złagodzenie nieprzyjemnych objawów. Ale te zabiegi nie mają nic wspólnego z twoją postawą – główną przyczyną twojego bólu. Tylko podejmując decyzję o wartości BSP Corrector zamówić będziesz w stanie na zawsze pozbyć się problemów z kręgosłupem bez operacji i bez kosztownych zabiegów.

BSP Corrector opinie:

Moja córka idzie na studia i dużo czasu spędza przy stole. Ostatnio zacząłem zauważać, że jej ramiona opadły i pojawił się garb. Zwróciliśmy się o pomoc do specjalisty, który poradził, aby skorzystać z tego urządzenia. Moja córka nosiła korektor postawy BSP Corrector Polska codziennie przez 2-3 godziny przez 10 dni. W tym czasie garb całkowicie zniknął, postawa stała się równa i bez zniekształceń.

Pracuję jako programista i codziennie siedzę przed monitorem 7-8 godzin. Ostatnio zacząłem odczuwać ból szyi i dolnej części pleców. Próbowałem maści i żeli, ale nie dały żadnych rezultatów. Potem rozwiązałem BSP Corrector kupić w Polsce. Otrzymałem moje zamówienie bardzo szybko. Zaczął nosić przez kilka godzin rano i wieczorem. Naprawdę pomógł mi pozbyć się bólu szyi i wrócić do normalnego życia.

Początkowo chciałem kupić zwykły pas do korekcji postawy, ale kiedy zobaczyłem, że BSP Corrector cena było mniej więcej tyle samo, postanowiłem wybrać tę opcję. To bardzo wygodne, że ma czujnik z sygnałem, który tylko ja czuję. Gdy tylko się zginam lub zapominam o prawidłowej pozycji pleców, urządzenie zaczyna wibrować. Posiada potężną baterię. Jeden pełny cykl jego pracy wystarczał mi do 14 dni. Ładuje się bardzo szybko.

BSP Corrector jak korzystać? Wewnątrz opakowania znajduje się instrukcja, która podpowie Ci, jak prawidłowo korzystać z urządzenia. Przed rozpoczęciem kursu skonsultuj się z lekarzem.

Zamów teraz