BSP Corrector Lietuva – elektroninis laikysenos korektorius

Uždėkite korektorių ir ištiesinkite nugarą

– Stiprina raumenų korsetą, kad nugara liktų tiesi
– Ištiesina pečius ir malšina stuburo įtampą
– Užkerta kelią pavojingoms patologijoms

Uzsisakyti dabar

Kupra yra viena iš labiausiai paplitusių problemų mūsų stubure. Viena vertus, tai blogai veikia jūsų eisenos ar figūros grožį. Kita vertus, kalvagūbrio išlinkimas gali sukelti rimtus vidaus organų veiklos sutrikimus, kaklo ir pečių skausmus, galvos svaigimą, kvėpavimo ir širdies bei kraujagyslių sutrikimus. Teisinga laikysena yra gerovės ir gražaus kūno pagrindas. Jei praleidžiate daug laiko sėdėdami biuro kėdėje, dažnai vairuodami automobilį ar atlikdami kitas užduotis, jums reikia prietaiso, kuris stebėtų teisingą jūsų nugaros padėtį. Pagrindinis mokslinis proveržis sveikatos produktų rinkoje buvo BSP Corrector elektroninis laikysenos korektorius. Šis išmanusis prietaisas leidžia visada išlaikyti tolygią laikyseną ir signalizuoja, jei jo padėtis yra sulenkta virš nustatytos normos.

BSP Corrector – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Kodėl kupra pavojinga? Neatsižvelgiant į laikysenos kreivumą labai greitai atsiranda rimtų degeneracinių pokyčių ir stuburo deformacijų. Nugara atrodys kreiva ir tai gali sugadinti net patraukliausią išvaizdą. Dėl skoliozės jūsų ūgis bus 3–5 cm mažesnis, tačiau pavojingiausia yra tai, kad kai stuburas yra išlenktas, atsiranda kaklo, pečių ir apatinės nugaros dalies skausmas. Laikui bėgant krūtinė deformuojasi, padidėja vidaus organų slėgis ir sutrinka jų darbas.

Dėmesio! Vienintelis būdas iš tikrųjų sustabdyti šią problemą yra atkurti raumenų atmintį!

Norint pasiekti šį tikslą, nugara turi būti teisingoje padėtyje mažiausiai 1–2 valandas per dieną. Bet kaip jūs galite tai kontroliuoti, jei esate nuolat blaškomasis ir atliekate įvairias užduotis? Tuo tikslu buvo sukurta BSP Corrector laikysenos korektorius su išmaniuoju jutikliu. Įrenginyje įdiegta sistema, skirta stebėti teisingą stuburo padėtį ir skleidžia vibracinį signalą, jei pasvirimo kampas yra didesnis nei 25 laipsniai. Restauravimo technologiją sukūrė pagrindiniai ortopedijos ir chirurgijos specialistai. Kompleksas buvo sertifikuotas tarptautiniuose organizmuose, sėkmingai išlaikė kelis klinikinių tyrimų etapus ir yra patvirtintas naudoti laikysenos kreivumo problemų prevencijai ir gydymui.

BSP Corrector kaip tai veikia?

Pažangi valdymo sistema prisimena teisingą jūsų nugaros padėtį ir duos signalus, jei pradėsite slampinėti ar susigūžti. Korektorius skleidžia specialų vibracijos signalą (pvz., Mobiliajame telefone), kurį galite pajusti tik jūs. Vibracija tęsis tol, kol grįšite į teisingą padėtį. Po kelių dienų naudojant šį korektorių, vos 2 valandas per parą, raumenų atmintis bus visiškai atkurta, o nugara galės pati būti lygioje padėtyje. Prietaiso gamintojo rekomenduojama vieno naudojimo kurso trukmė yra tik 14 dienų. Tada užsiimsite prevencija, naudosite šį įrenginį kartą per 3-6 mėnesius.

BSP Corrector – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Unikalios technologijos dėka prietaisas veikia net tada, kai vakare dirbate, ilsitės, sportuojate ar tiesiog vaikštote parke. Skirtingai nuo daugelio analogų, BSP Corrector laikysenos korekcijai tvirtai priglunda prie kūno ir lieka visiškai nematomas kitiems.

Ar skauda nugarą ar kaklą? Tepalai ir skausmo malšintuvai jums nepadės!

Pagrindinė tepalų, gelių ar kapsulių nuo nugaros skausmo užduotis yra laikinai palengvinti nemalonius simptomus. Tačiau šie gydymo būdai neturi nieko bendra su jūsų laikysena – pagrindine jūsų skausmo priežastimi. Tik priėmę BSP Corrector užsakyti sprendimą, galėsite amžinai atsikratyti nugaros problemų be operacijos ir be brangių procedūrų.

BSP Corrector apžvalgos:

Mano dukra eina į universitetą ir daug laiko praleidžia prie stalo. Neseniai pradėjau pastebėti, kad jai nukrito pečiai ir atsirado kuprelė. Kreipėmės pagalbos į specialistą ir jis patarė naudoti šį įrenginį. Mano dukra kasdien dėvėjo BSP Corrector Lietuva laikysenos korektorių 2–3 valandas 10 dienų. Per šį laiką kupra visiškai išnyko, laikysena pasidarė lygi ir neiškraipyta.

Aš dirbu programuotoju ir kiekvieną dieną sėdžiu prieš monitorių 7–8 valandas. Neseniai pradėjau jausti kaklo ir nugaros dalies skausmus. Bandė tepalus ir gelius, tačiau jie nedavė jokių rezultatų. Tada išsprendžiau BSP Corrector pirkti Lietuvoje. Labai greitai gavau mano užsakymą. Jis pradėjo dėvėti keletą valandų ryte ir vakare. Jis tikrai padėjo man atsikratyti kaklo skausmo ir grįžti į įprastą gyvenimą.

Iš pradžių norėjau nusipirkti įprastą diržą laikysenos korekcijai, bet kai pamačiau, kad BSP Corrector kaina yra maždaug tiek pat, nusprendžiau pasirinkti šią parinktį. Labai patogu, kad jis turi jutiklį su signalu, kurį tik aš jaučiu. Kai tik pasilenkiu ar pamirštu teisingą nugaros padėtį, prietaisas pradeda vibruoti. Turi galingą akumuliatorių. Man užteko vieno pilno jo darbo ciklo iki 14 dienų. Kraunasi labai greitai.

BSP Corrector kaip naudotis? Pakuotės viduje yra instrukcija, nurodanti, kaip teisingai naudoti įrenginį. Prieš pradėdami kursą, pasitarkite su gydytoju.

Uzsisakyti dabar