BSP Corrector Latvija – elektroniskais stājas korektors

Uzvelciet korektoru un iztaisnojiet muguru

– Nostiprina muskuļu korseti, lai mugura būtu taisna
– Iztaisno plecus un noņem sasprindzinājumu mugurkaulā
– Neļauj bīstamu patoloģiju attīstību

Pasūtiet

Kupra ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām mūsu mugurkaulā. No vienas puses, tas slikti ietekmē jūsu gaitas vai figūras skaistumu. No otras puses, kores izliekums var izraisīt nopietnus iekšējo orgānu darbības traucējumus, sāpes kaklā un plecos, reiboni, elpošanas un sirds un asinsvadu sistēmas traucējumus. Pareiza stāja ir labsajūtas un skaista ķermeņa pamats. Ja jūs pavadāt daudz laika, sēžot biroja krēslā, bieži braucot ar automašīnu vai veicot citus uzdevumus, jums ir nepieciešama ierīce, kas uzraudzīs jūsu muguras pareizo stāvokli. Galvenais zinātniskais sasniegums veselības produktu tirgū bija BSP Corrector elektroniskais stājas korektors. Šī viedierīce ļauj vienmēr turēt vienmērīgu stāju un signalizēt, ja tās stāvoklis ir saliekts virs noteiktās normas.

BSP Corrector – cena, atsauksmes, kā tas darbojas?

Kāpēc kupris ir bīstams? Stājas izliekuma ignorēšana ļoti ātri noved pie nopietnām mugurkaula deģeneratīvām izmaiņām un deformācijām. Jūsu mugura izskatīsies izliekta, un tas var sabojāt pat vispievilcīgāko izskatu. Skolioze padarīs jūsu augumu par 3-5 cm zemāku.Bet visbīstamākais ir tas, ka tad, kad mugurkauls ir izliekts, rodas sāpes kaklā, plecos un muguras lejasdaļā. Laika gaitā krūtīs deformējas, palielinās spiediens uz iekšējiem orgāniem un tiek traucēts viņu darbs.

Uzmanību! Vienīgais veids, kā patiešām novērst šo problēmu, ir atjaunot muskuļu atmiņu!

Lai sasniegtu šo mērķi, mugurai jābūt pareizā stāvoklī vismaz 1-2 stundas dienā. Bet kā jūs to varat kontrolēt, ja pastāvīgi novēršat uzmanību un veicat dažādus uzdevumus? Šim nolūkam tika izveidots BSP Corrector stājas korektors ar viedo sensoru. Ierīce ir aprīkota ar sistēmu mugurkaula pareizā stāvokļa uzraudzībai un izstaro vibrējošu signālu, ja slīpuma leņķis ir lielāks par 25 grādiem. Restaurācijas tehnoloģiju izstrādāja vadošie ortopēdijas un ķirurģijas speciālisti. Komplekss ir sertificēts starptautiskos organismos, veiksmīgi izturējis vairākus klīnisko pētījumu posmus un ir apstiprināts izmantošanai stājas izliekuma problēmu novēršanā un ārstēšanā.

BSP Corrector kā tas darbojas?

Inteliģentā vadības sistēma atceras jūsu muguras pareizo stāvokli un sniegs signālus, ja sākat slaistīties vai nojaukt. Korektors izstaro īpašu vibrācijas signālu (piemēram, mobilajā tālrunī), kuru jūtat tikai jūs. Vibrācija turpināsies, līdz atgriezīsities pareizajā pozīcijā. Pēc vairākām šī korektora lietošanas dienām, tikai 2 stundas dienā, muskuļu atmiņa tiks pilnībā atjaunota, un mugura pati varēs būt vienmērīgā stāvoklī. Ierīces ražotāja ieteiktais viena lietošanas kursa ilgums ir tikai 14 dienas. Pēc tam jūs nodarbosieties ar profilaksi, lietojot šo ierīci reizi 3-6 mēnešos.

BSP Corrector – nopirkt, pasūtīt, piegādāt

Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, ierīce darbojas pat tad, kad vakarā strādājat, atpūšaties, sportojat vai vienkārši pastaigājaties parkā. Atšķirībā no daudziem analogiem, BSP Corrector stājas korekcijai cieši pieguļ ķermenim un paliek pilnīgi neredzams citiem.

Vai sāp mugura vai kakls? Ziedes un pretsāpju līdzekļi jums nepalīdzēs!

Ziedes, želejas vai kapsulas muguras sāpēm galvenais uzdevums ir īslaicīgi novērst nepatīkamus simptomus. Bet šīm procedūrām nav nekāda sakara ar jūsu stāju – galveno sāpju cēloni. Tikai pieņemot lēmumu par BSP Corrector pasūtīt, jūs varēsiet uz visiem laikiem atbrīvoties no muguras problēmām bez operācijas un bez dārgām procedūrām.

BSP Corrector atsauksmes:

Mana meita mācās universitātē un daudz laika pavada pie galda. Nesen es sāku pamanīt, ka viņas pleci nokrita un parādījās kupris. Mēs vērsāmies pēc palīdzības pie speciālista, un viņš ieteica izmantot šo ierīci. Mana meita katru dienu 2–3 stundas 10 dienas valkāja stājas korektoru BSP Corrector Latvija vērtībā. Šajā laikā kupris pilnībā izzuda, stāja kļuva vienmērīga un bez sagrozījumiem.

Es strādāju par programmētāju un katru dienu 7-8 stundas sēžu monitora priekšā. Nesen es sāku just sāpes kaklā un muguras lejasdaļā. Izmēģinātas ziedes un želejas, bet tās nedeva nekādus rezultātus. Tad es atrisināju BSP Corrector nopirkt Latvijā. Ļoti ātri saņēma manu pasūtījumu. Viņš sāka valkāt vairākas stundas no rīta un vakarā. Viņš patiešām palīdzēja man atbrīvoties no sāpēm kaklā un atgriezties normālajā dzīvē.

Sākumā es gribēju nopirkt regulāru jostu stājas korekcijai, bet, kad es redzēju, ka BSP Corrector cena ir aptuveni tāds pats, es nolēmu izvēlēties šo iespēju. Tas ir ļoti ērti, ka tam ir sensors ar signālu, kuru tikai es varu sajust. Tiklīdz es noliecos vai aizmirsu par pareizo muguras stāvokli, ierīce sāk vibrēt. Ir jaudīgs akumulators. Man pietika ar vienu pilnu tā darba ciklu līdz 14 dienām. Uzlādējas ļoti ātri.

BSP Corrector kā lietot? Iepakojuma iekšpusē ir instrukcija, kas jums pateiks, kā pareizi lietot ierīci. Pirms kursa uzsākšanas konsultējieties ar ārstu.

Pasūtiet