BSP Corrector Eesti – elektrooniline kehahoiu korrigeerija

Pange parandaja peale ja sirutage selg!

– Tugevdab lihaskorsetti, et selg oleks sirge
– Sirgendab õlgu ja leevendab selgroo pinget
– Takistab ohtlike patoloogiate arengut

TELLI KOHE

Küür on üks selgroo kõige levinumaid probleeme. Ühelt poolt mõjutab see halvasti teie kõnnaku või figuuri ilu. Teisest küljest võib harja kõverus põhjustada tõsiseid häireid siseorganite töös, valu kaelas ja õlgades, peapööritust, hingamisteede ja südame-veresoonkonna häireid. Õige kehahoiak on heaolu ja ilusa keha alus. Kui veedate palju aega kontoritoolil istudes, sageli autoga sõites või muid ülesandeid täites, vajate seadet, mis jälgiks teie selja õiget asendit. Peamine teaduslik läbimurre tervisetoodete turul oli BSP Corrector elektrooniline kehahoiu korrigeerija. See nutiseade võimaldab teil alati ühtlast rühti hoida ja annab märku, kui selle asukoht on seatud normist kõrgemal painutatud.

BSP Corrector – hind, ülevaated, kuidas see töötab?

Miks on küür ohtlik? Poosi kõveruse ignoreerimine viib väga kiiresti selgroo tõsiste degeneratiivsete muutuste ja deformatsioonideni. Selg näeb välja kõver ja see võib rikkuda isegi kõige atraktiivsema välimuse. Skolioos muudab teie pikkuse 3-5 cm madalamaks, kuid kõige ohtlikum on see, et kui selgroog on kõver, tekib valu kaelas, õlgades ja alaseljas. Aja jooksul deformeerub rindkere, suureneb surve siseorganitele ja nende töö on häiritud.

Tähelepanu! Ainus viis selle probleemi tõeliseks peatamiseks on lihasmälu taastamine!

Selle eesmärgi saavutamiseks peab selg olema õiges asendis vähemalt 1-2 tundi päevas. Kuid kuidas saate seda kontrollida, kui olete pidevalt häiritud ja täidate erinevaid ülesandeid? Sel eesmärgil töötati välja BSP Corrector asendi korrigeerija nutika anduriga. Seade on varustatud selgroo õige asendi jälgimise süsteemiga ja annab vibreeriva signaali, kui kaldenurk on suurem kui 25 kraadi. Restaureerimistehnoloogia töötasid välja ortopeedia ja kirurgia juhtivad spetsialistid. Kompleks on rahvusvahelistes organismides sertifitseeritud, edukalt läbinud mitmed kliiniliste uuringute etapid ja on heaks kiidetud kasutamiseks kehahoia kumerusega seotud probleemide ennetamisel ja ravimisel.

BSP Corrector kuidas see töötab?

Intelligentne juhtimissüsteem mäletab teie selja õiget asendit ja annab signaale, kui hakkate lörtsima või küürutama. Korrektor väljastab spetsiaalse vibratsioonisignaali (nagu mobiiltelefonil), mida tunnete ainult teie. Vibratsioon jätkub seni, kuni pöördute õigesse asendisse. Pärast seda korrektori mitmepäevast kasutamist, vaid 2 tundi päevas, taastub lihasmälu täielikult ja selg saab iseseisvalt ühtlases asendis olla. Seadme tootja soovitatud ühe kasutuskuuri kestus on ainult 14 päeva. Järgmisena tegelete ennetustööga, kasutades seda seadet üks kord 3-6 kuu jooksul.

BSP Corrector – ostma, tellida, kohale toimetama

Tänu unikaalsele tehnoloogiale töötab seade isegi siis, kui töötate, lõõgastute, sporti teete või lihtsalt õhtul pargis jalutate. Erinevalt paljudest analoogidest sobib BSP Corrector poosiparanduseks kehale tihedalt ja jääb teistele täiesti nähtamatuks.

Kas teie selg või kael on valus? Salvid ja valuvaigistid ei aita teid!

Seljavalude salvide, geelide või kapslite peamine ülesanne on ajutiselt leevendada ebameeldivaid sümptomeid. Kuid neil ravimeetoditel pole midagi pistmist teie kehahoiakuga – teie peamise valu põhjustajaga. Ainult BSP Corrector tellida suuruse otsuse tegemisega saate oma seljaprobleemidest igavesti lahti saada ilma operatsioonita ja ilma kallite protseduurideta.

BSP Corrector ülevaated:

Mu tütar läheb ülikooli ja veedab palju aega laua taga. Hiljuti hakkasin märkama, et ta õlad langesid ja ilmus küür. Pöördusime abi saamiseks spetsialisti poole ja ta soovitas seda seadet kasutada. Mu tütar kandis iga päev 2–3 tundi 10 päeva jooksul BSP Corrector Eesti poosiparandajat. Selle aja jooksul kadus küür täielikult, rüht muutus ühtlaseks ja moonutusteta.

Töötan programmeerijana ja istun iga päev 7–8 tundi monitori ees. Hiljuti hakkasin tundma kaela ja alaselja valu. Proovisin salve ja geele, kuid need ei andnud tulemusi. Siis lahendasin BSP Corrector osta Eestis. Sain minu tellimuse väga kiiresti kätte. Ta hakkas kandma mitu tundi hommikul ja õhtul. Ta aitas mul tõesti kaelavalu vabaneda ja naasta tavalisse ellu.

Esialgu tahtsin osta poosi korrigeerimiseks tavalise vöö, kuid kui nägin, et BSP Corrector hind on umbes sama, otsustasin valida selle valiku. See on väga mugav, et sellel on andur signaaliga, mida tunnen ainult mina. Niipea kui ma painutan või unustan selja õige asendi, hakkab seade vibreerima. Tal on võimas aku. Ühest selle töö tsüklist piisas mulle kuni 14 päevani. Laeb väga kiiresti.

BSP Corrector kuidas kasutada? Pakendi sees on juhend, mis ütleb teile, kuidas seadet õigesti kasutada. Enne kuuri alustamist pidage nõu oma arstiga.

TELLI KOHE