BSP Corrector Česká republika – elektronický korektor pro vzpřímené držení těla

Oblekněte si aparát-korektor pateře a narovnejte si záda

– Posiluje svalový korzet, pro udržení zád ve správné poloze
– Narovnává ramena a uvolňuje napětí v páteři
– Zabraňuje rozvoji nebezpečných patologií

Objednat

Hrb je jedním z nejčastějších problémů v naší páteři. Na jedné straně to špatně ovlivňuje krásu vaší chůze nebo postavy. Na druhé straně může zakřivení hřebene způsobit vážné poruchy ve fungování vnitřních orgánů, bolesti krku a ramen, závratě, dýchací a kardiovaskulární poruchy. Správné držení těla je základem pohody a krásného těla. Pokud trávíte spoustu času seděním na kancelářské židli, často řídíte auto nebo provádíte jiné úkoly, potřebujete zařízení, které bude sledovat správnou polohu vašich zad. Hlavním vědeckým průlomem na trhu se zdravotnickými produkty byl BSP Corrector elektronický korektor pro vzpřímené držení těla. Toto chytré zařízení umožňuje vždy udržovat rovnoměrné držení těla a signalizuje, pokud je jeho poloha ohnutá nad nastavenou normu.

BSP Corrector – cena, recenze, jak to funguje?

Proč je hrb nebezpečný? Ignorování zakřivení držení těla velmi rychle vede k vážným degenerativním změnám a deformacím páteře. Vaše záda bude vypadat křivě a to může zničit i ten nejatraktivnější vzhled. Skolióza sníží vaši výšku o 3-5 cm, ale nejnebezpečnější věcí je, že když je páteř zakřivená, objeví se bolest krku, ramen a dolní části zad. Časem se hrudník deformuje, tlak na vnitřní orgány se zvyšuje a jejich práce je narušena.

Pozornost! Jediným způsobem, jak tento problém skutečně zastavit, je obnovit svalovou paměť!

K dosažení tohoto cíle musí být vaše záda ve správné poloze po dobu nejméně 1–2 hodin denně. Jak to však můžete ovládat, pokud jste neustále rozptylováni a plníte různé úkoly? Za tímto účelem byl vyvinut BSP Corrector korektor pro vzpřímené držení těla s inteligentním senzorem. Zařízení je vybaveno systémem pro sledování správné polohy páteře a vydává vibrační signál, pokud je úhel sklonu vyšší než 25 stupňů. Technologie obnovy byla vyvinuta předními specialisty v ortopedii a chirurgii. Komplex byl certifikován mezinárodními organismy, úspěšně prošel několika fázemi klinických studií a je schválen pro použití v prevenci a léčbě problémů se zakřivením držení těla.

BSP Corrector jak to funguje?

Inteligentní řídicí systém si pamatuje správnou polohu vašich zad a bude dávat signály, pokud se začnete hrbit nebo se předklonit. Korektor vydává speciální vibrační signál (jako na mobilním telefonu), který můžete cítit jen vy. Vibrace budou pokračovat, dokud se nevrátíte do správné polohy. Po několika dnech používání tohoto korektoru, pouhé 2 hodiny denně, se svalová paměť plně obnoví a záda bude schopna být sama v rovnoměrné poloze. Trvání jednoho způsobu používání doporučeného výrobcem zařízení je pouze 14 dní. Dále se budete zabývat prevencí a toto zařízení budete používat jednou za 3–6 měsíců.

BSP Corrector – koupit, objednat, dodávka

Díky jedinečné technologii funguje zařízení, i když pracujete, odpočíváte, sportujete nebo se večer procházíte v parku. Na rozdíl od mnoha analogů BSP Corrector pro korekci držení těla těsně přiléhá k tělu a ostatním zůstává zcela neviditelný.

Bolí vás záda nebo krk? Masti a léky proti bolesti vám nepomohou!

Hlavním úkolem mastí, gelů nebo tobolek proti bolesti zad je dočasně zmírnit nepříjemné příznaky. Ale tato léčba nemá nic společného s vaším držením těla – hlavní příčinou vaší bolesti. Pouze rozhodnutím BSP Corrector objednat se budete moci navždy zbavit problémů se zády bez chirurgického zákroku a bez nákladných procedur.

BSP Corrector recenze:

Moje dcera chodí na univerzitu a tráví spoustu času u stolu. Nedávno jsem si všiml, že její ramena klesla a objevil se hrb. Požádali jsme o pomoc odborníka, který doporučil toto zařízení používat. Moje dcera nosila korektor držení těla BSP Corrector Česká republika každý den po dobu 2-3 hodin po dobu 10 dnů. Během této doby hrb úplně zmizel, držení těla bylo rovnoměrné a bez zkreslení.

Pracuji jako programátor a každý den sedím před monitorem po dobu 7-8 hodin. Nedávno jsem začal pociťovat bolest v krku a dolní části zad. Vyzkoušené masti a gely, ale nepřinesly žádné výsledky. Pak jsem vyřešil BSP Corrector koupit v České republice. Moje objednávka byla přijata velmi rychle. Začal nosit několik hodin ráno a večer. Opravdu mi pomohl zbavit se bolesti na krku a vrátit se do normálního života.

Zpočátku jsem chtěl koupit běžný opasek pro korekci držení těla, ale když jsem viděl, že BSP Corrector cena je přibližně stejný, rozhodl jsem se zvolit tuto možnost. Je velmi výhodné, že má senzor se signálem, který cítím jen já. Jakmile se ohnu nebo zapomenu na správnou polohu zad, zařízení začne vibrovat. Má výkonnou baterii. Jeden celý cyklus jeho práce mi stačil až na 14 dní. Nabíjí se velmi rychle.

BSP Corrector jak používat? Uvnitř balení je instrukce, která vám řekne, jak správně používat zařízení. Před zahájením kurzu se poraďte se svým lékařem.

Objednat