Alkotox Latvija – pilieni alkoholisma ārstēšanai


SAKI «NĒ» ALKOHOLA ATKARĪBAI!

– Atjauno bojātās aknu šūnas
– Izved toksīnus no organisma
– Novērš tieksmi pēc alkohola
– Nomierina nervu sistēmu
– Bez garšas un smaržas

Pasūtiet

Ja pat viens no ģimenes locekļiem cieš no alkoholisma, tas kļūst par kopēju problēmu visiem. Dzeramais vīrs var sabojāt pat vismierīgākās un pacietīgākās sievietes dzīvi. Bērni bieži cieš no vecāku atkarības no alkohola. Bērnu psiholoģiskās problēmas ģimenēs, kuras ir atkarīgas no alkohola, kļūst par nopietnu šķērsli jau pieaugušā vecumā. Ja jūs vai kāds no jūsu ģimenes nevar pārtraukt alkohola lietošanu, tagad ir īstais laiks rīkoties! Šeit jāņem vērā 3 pamatnoteikumi:

  • Jums jārīkojas pēc iespējas ātrāk. Alkoholisms attīstās pietiekami ātri un kādā brīdī var radīt neatgriezeniskas sekas ķermenim un smadzenēm. Ja jūs savlaicīgi pārtraucat šo problēmu, varat par to aizmirst uz visiem laikiem.
  • Ir ļoti svarīgi atrast pareizo ārstēšanu, pat ja pats alkoholiķis atsakās to lietot. Mūsdienu pasaulē ir daudz veidu, kā izārstēt alkoholismu bez pacienta ziņas, par ko mēs runāsim nedaudz vēlāk.
  • Negaidiet, ka dzērājs pats atteiksies no alkohola. Pat dažu mēnešu laikā cilvēkam rodas stabila fizioloģiskā un psiholoģiskā atkarība, kuru ir ļoti grūti uzvarēt patstāvīgi.

Kā pārtraukt dzert uz visiem laikiem? Šis jautājums satrauc miljoniem cilvēku visā pasaulē. Eksperti saka, ka galīgo uzvaru pār alkoholu var iegūt tikai ar kompleksu terapiju. Tas sastāv no draugu loka, dzīvesveida un uzvedības maiņas. Pirmkārt, ir svarīgi nomākt abstinences simptomus un izvadīt no organisma toksīnus. Šiem nolūkiem Alkotox alkohola atkarības ārstēšanai ir ideāls. Uzlabota formula, kuras pamatā ir 100% dabīgas sastāvdaļas, palīdz ātri nomākt vēlmi dabiski lietot alkoholu.

Alkotox – cena, atsauksmes, kā tas darbojas?

Eiropas zinātniekiem vajadzēja vairāk nekā 8 gadus, lai izveidotu Alkotox pilieni alkoholisma ārstēšanai. Šis produkts pilnīgi atšķiras no citām alkoholisma apkarošanas metodēm. Pārtikas piedevas galvenā iezīme ir tikai organisku sastāvdaļu izmantošana (bez ķimikālijām, bez ĢMO). Produkts darbojas pēc iespējas efektīvāk un tieši neitralizē alkohola atkarības cēloni. Pēc ekspertu domām, šo pilienu lietošana ir iespējama pat tad, ja pacients atsakās atzīt, ka viņam ir alkoholisms un viņš nevēlas ārstēties. Jūs varat saņemt Alkotox pasūtīt bez receptes un iegūt augstas kvalitātes uztura bagātinātāju tikai dažu dienu laikā.

Alkotox pārtraukt alkohola lietošanu metode ir ideāli piemērota jebkuram vecumam. Uzlabojumi no produkta lietošanas tiek novēroti pēc dažām dienām, un stabila atveseļošanās tiek novērota pēc 1 mēneša. Ja nepieciešams, varat iziet otro kursu, lai uzlabotu sasniegtos rezultātus un tos labotu.

Alkotox kā tas darbojas?

Produkts piedāvā pakāpenisku alkohola atkarības likvidēšanu un iekšējo orgānu un procesu funkciju atjaunošanu. Pirmajā posmā fiziskā tieksme pēc alkohola tiek nomākta. Formulas aktīvās sastāvdaļas efektīvi mazina abstinences simptomus, mazina ekstremitāšu trīci un sausu muti. Nākamajā posmā psiholoģiskais stāvoklis tiek stabilizēts, tieksme pēc alkohola un vēlme dzert pazūd. Tiek atjaunoti neironu savienojumi, uzlabota atmiņa un smadzeņu darbība. Pilieni palīdz stabilizēt iekšējo orgānu darbību, paātrina bojāto aknu šūnu atjaunošanos. Alkohola atkarīgais atgriežas normālā prātīgā dzīvē, atjauno saziņu ar citiem. Pēdējā posmā tiek radīta spēcīga psiholoģiska barjera pret iespējamiem recidīviem. Un pats galvenais, tas ir par Alkotox cena lētāk nekā citi analogi.

Noderīga darbība Alkotox Latvija:

  • Piparmētru ekstrakts, kas atrodas produktā, samazina psiholoģisko atkarību no alkohola.
  • Pateicoties piena dadžu ekstrakta saturam, uzlabojas nervu sistēmas stāvoklis un paātrinās atveseļošanās pēc dzeršanas.
  • Formulas veidotāji tam ir pievienojuši timiāna ekstraktu, kas palīdz izvadīt toksīnus un alkohola sadalīšanās produktus no aknām un asinsrites sistēmas.
  • Formula satur lakricas sakni, kas palīdz atjaunot imūnsistēmu un uzlabot nieru darbību.

Alkotox – nopirkt, pasūtīt, piegādāt

Alkotox atsauksmes apstiprina šī produkta augsto efektivitāti. 9 no 10 gadījumiem 30 dienu laikā no pirmās lietošanas reizes cilvēks pilnībā atgriežas normālā dzīvē un aizmirst par savām alkohola problēmām.

Alkotox kā lietot? Produktu var pievienot pārtikai vai jebkuram dzērienam. Pēc rūpīgas sajaukšanas formulu var lietot katru dienu 30 dienas. Sīkāks lietošanas metodes apraksts atrodams uztura bagātinātāja instrukcijās. Pirms ārstēšanas uzsākšanas noteikti konsultējieties ar ārstu.

Jūs varat Alkotox nopirkt Latvijā tiešsaistē, izmantojot ražotāja oficiālo vietni. To var izdarīt tikai dažu minūšu laikā, iesniedzot tiešsaistes pieteikumu. Preces tiek piegādātas uz norādīto adresi, pilnībā saglabājot pirkuma konfidencialitāti.

Pasūtiet